Skocz do zawartości

Suzuki Hayabusa K8


matttm1

Rekomendowane odpowiedzi

Ja szczerze moge polecic Conti RoadAttack2. Mialem je w Thundercat. Fajnie sie kleja, szybko sie grzeja. Jezdzilrm na nich bardzo szybko i bardzo wolno i nie zdarzyla mi sie przygoda. Przod nawet na mokrym/zimnym przy ostrym hamowaniu nie probowal "swirowac". Kupilem przod taki do drugiego moto i do nastepnego tez je kupie :smile:

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra opony zamówione jednak zdecydowałem się na Metzeler Roadtec Z8 Interact wszędzie super opinie tak jak i w Motocyklu wygrywają test myślę że bedzie odpowiednia guma do Busy tym bardziej że jeżdżę na Metzelerze M5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu Halina dostała tank pad na wlew paliwa :smile: Mam nadzieje że w tym tyg uda mi się zmienić oponki jak wymienie stare będą do sprzedania za jakieś grosze :smile:

341fd3db3b8ffe32med.jpg

d902e1e290f46821med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobra Opony wymienione Olej + filtr wymieniony przejechane na oleju ponad 5 tyś icon_e_smile.gif no i zmuszony zostałem do wymiany łożyska główki ramy to wszystko przy przebiegu 13500 tyś mil i pare zł poszło :smile: HIhi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobra opony zamówione jednak zdecydowałem się na Metzeler Roadtec Z8 Interact wszędzie super opinie tak jak i w Motocyklu wygrywają test myślę że bedzie odpowiednia guma do Busy tym bardziej że jeżdżę na Metzelerze M5

 

Bedziesz zadowolony z z8 ja mam w zgygzaku 1200 nalatane  cos ponad 8000 i jeszcze sporo zostalo, dobrze trzyma nawet z kuframi i plecakiem prowadzil sie idealnie na transfogarskiej zamknieciem jej tez nie ma problemu klej sie dobrze od samego poczatku jak narazie tylko sie raz uslizgnelo kolo  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hey :smile: Dzisiaj moto oddane do firmy http://www.snblodz.com.pl/oczywiście przedstawie wynik końcowy powrzucam zdjęcia jak wyszła odnowa lakieru i położenie kwarcu na lakierze juz wiem że wyjdzie mega także jak komus zależy na wyglądzie moto to już mogę szczerze polecic tą firmę :smile: czekamy na efekt końcowy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dobra opony zamówione jednak zdecydowałem się na Metzeler Roadtec Z8 Interact wszędzie super opinie tak jak i w Motocyklu wygrywają test myślę że bedzie odpowiednia guma do Busy tym bardziej że jeżdżę na Metzelerze M5

W moim przypadku Z8 były głównym rywalem Pirelli Angel Gt. Wybór padł jak wiesz na te drugie. Będziemy mogli podzielić się opiniami po sezonie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...