Skocz do zawartości

Suzuki Hayabusa K8


matttm1

Rekomendowane odpowiedzi

Super egzemplarz . 

Wyglada jak nowa.

 

Cały czas zastanawiam się nad kupnem hayki, nawet zarejestrowałem się na forum hayabusy.

Tylko przeraża mnie jej gabaryt.

Nie wiem czy byłbym zadowolony, ze względu na to że większość czasu latam po mieście i  rzadko używam przedniego koła :biggrin:

Natomiast fascynuje mnie ta moc i przyśpieszenie.  Bo taka maszyna idzie jak pocisk, w swojej ZX10 mam więcej KM, ale co z tego jak moto cały czas idzie w powietrze. A taka hayka zrywa asfalt i wszystkie sporty oglądają jej tylną lampe :biggrin: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KM może masz więcej Ale Nm na bank nie :smile: a Halina doskonale nadaje się i do miasta i w trase a co do gumy to nigdy nie zachowa się jak sport :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny sprzęcik   ale jakoś mam  duży respekt  do Haliny,  nie wiem czy będę w stanie kiedyś dosiąść  takiego sprzętu :biggrin: :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No uwierz że ja mam respekt do niej i to duży :smile:

 

 

Osobiście znam chłopaka który  ujeżdżał  nową Hajkę  było to jego marzenie ściągnął nówkę ze stanów Pamiętam do dziś jak z nim jechałem do Bremen  po skrzynie z tym motorem.   Niestety   nie było mu dane jeździć długo    pewnego nieszczęsnego  razu   wracając z Grupą  chłopaków    nie mówię że wolno bo każdy wie  jak się jeździ. Jednemu z kierowców    osobówki zachciało się  zjechać  na  parking bez żadnego kierunkowskazu zwolnienia  czy spojrzenia na otoczeni parking był   przy drodze będący  o  przeciwnej stronie niż kierunek jazdy.   Na szczęście   chłopak żyje  ale  już nie  pokieruje  manułalem i nie wsiądzie nigdy na motor.    A uwierzcie mi że   on wiedział jak jeździć, nie  igrał ze śmiercią   miał duzą wiedzę  i  mega umiejętności 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No 800 km halinka przejechała co moge powiedziec hmmm nie chce innego moto chyba tyle :smile: Aha i mega zaskoczony jestem spalaniem możecie nie wierzyć ale pali przy normalnej jeździe 5 litrów :smile: tez dla mnie to szokujące jest ale tak wychodzi :smile:
c8ab5fe8ad1a5b78med.jpg
7059c317b0229b14med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie piękna bestia, ale jak dla mnie trochę za duża :biggrin:

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zatankowałem 15 litrów zaraz jak się zaświeciła rezerwa pod korek czyli rezerwy 6 litrów i słuchajcie na tych 15 litrach z plecakiem przejechałem 292 km :smile: ładny wynik :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

3300 za mną. Śruby w koszu sprawdzone:) wszystkie na swoim miejscu także jeździć i się nie przejmować. jestem mega zadowolony z  moto :smile:
e12d214ea9bd6195med.jpg
57c487b357e3bedcmed.jpg
bf14dd5972e20937med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna maszyna :smile: Nastepne moto to bedzie Hayka bo lubie jezdzic w trasie a na takim sprzecie to sama przyjemnosc :smile: Jak ona oddaje moc? Brutalnie? Jestem fanem silnikow V2 gdzie odkrecenie manetki jest jak kopniak w glowe i zawsze sie obawailem ze na Hayce tego nie doswiadcze bo co do przyspieszenia to wiadomo ze zagina czasoprzestrzen :smile:

Edytowane przez crosiak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy czasem w sobotę nie latasz z plecakiem ok godz 12 - 12,30 od Piotrkowa Tryb w stronę Łodzi ? tak mi się wydaje że mijamy się co tydzień  :smile:

Latam latam czasami :smile: a co do oddania mocy przez buse hmm problem jest z tym ze nie czuc predkości w ogole. Wczesniej tez jezdzilem V2 a dokladnie SV 1000 no i powiem tak nie ma co porownywac bo busa ma bardzo mocny dół przy 155  Nm musi jechac z dołu :smile: polecam motorek :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem! Piękny sprzęt. Zazdroszczę każdemu kto ma ten sprzęt w garażu. Opiszę Wam moją pierwszą randkę z busą. Pod koniec poprzedniego sezonu zamówiłem sobie jazdę próbną modelem 2014. Kiedyś myślałem że FJR prostuje łapy ale busa to inny wymiar. Oddawanie mocy nie przeraża, w przeciwieństwie do przyspieszenia! Kilka subiektywnych zdań od kierownika rzeczonej juz FJRy.. Aerodynamika niesamowita, tak jak mattm1 mówi, prędkości nie czuć w ogóle. Nie ważne czy 100 km/h czy 260 km/h, nic się nie dzieje, moto jest niewzruszone. Totalnie wyluzowany dojeżdżasz do zjazdu z autostrady, zaczynasz się składać ale coś tu nie gra a to dlatego że na budziku jest sporo więcej niż sądzileś i sporo więcej niż przeciętnemu motocykliście pozwoli zmieścić sie w łuku. Myśle że nie jednego ignoranta to zgubiło i zgubi. Pozycja jak dla mnie zbyt sportowa, po 30 minutach bolał mnie brzuch i nadgarstki, ale to pewnie przypadłości osób przesiadających sie z maszyn turystycznych. Gdyby hajka miała kardan i seryjne kufry juz by była moja :smile: To co jeszcze zapadło mi w pamięć to uczucie na światłach na pole position kiedy nic nikomu nie musisz udowadniać i nawet jak ruszałem ostatni to był banan od ucha do ucha!

Pozdro

V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś całą prawdę :smile: kufry będą na bank a co do wału hmm ja wole sobie usiąść przed łańcuchem i go scierka pieścić żeby lsnial i go smarować oczywiście przy browarku :smile: aha co do pozycji dla mnie bomba:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 

 

 

 

Słuchajcie za kilka km będę musiał zmieniać kapcie i mam do Was pytanko jaka gumę polecacie mam metzelera ale chciałbym go wymienić na albo Pirelli Diablo rosso II albo Diablo corsa albo Michelin Pilot Power 2 CT Pce i co wybrać ? jeździłem na Rosso II mega kapec jak na SV 1000 dawał rade a co na buse poproszę o podpowiedz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim Motocyklu masz test 6ciu kompletów gum. Bardzo fajnie testowanych. Co do moto ostatnio jak byliśmy na torze jeden koleś na Hajce robił robotę jak się to składało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...