Skocz do zawartości

Rozpoczęcie Sezonu W Licheniu 25.04.2015


pistolero85

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Mam nadzieję, że to jakaś pierdoła bo wróciłem z Bełchatowa na kołach bez problemu.  

 

Miejmy nadzieję, że to jakiś drobiazg i jutro wszyscy polecimy najwyżej trochę wolniej :smile: Pogoda zaklepana także do zobaczenia jutro rano :smile:
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze rozsypało się łożysko przedniego koła. Dziwne było wymienione przed sezonem .Już wymienione wszystko gra picuje czarnulke do zobaczenia jutro (Grupa III)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącze się pod  gr.  III blisko i o dobrej godzinie po tygodniowej tyrce trzeba się przespać i polatać na moto!!!!!! :moto:

Rafał zapoczątkował należy mu się to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za super wypad :smile:

PIT sprawdził się jako przewodnik wycieczki :moto: , jednak następnym razem przygotuję się lepiej jak wydumam jakąś trasę żeby nie było tylu przygód  ;) Chociaż koniec końców zakręty były. Jak ktoś zechce się podzielić zdjęciami to byłoby ekstra :smile:

 

Edytowane przez MaDDoggY (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz jechałem z wami i już wiem że nie ostatni :riding:   PIT jako przewodnik faktycznie super  :biggrin: Dzięki za fajny wypad :smile:

Nagrywałem trasę ale niestety bateria nie wytrzymała  <_< Jak zrzucę zdjęcia to oczywiście się podzielę :smile:

Dzięki i do następnego razu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do podziękowań fajny wypad.

Przepraszam za agroturystykę ale nie przygotowywałem się na pilota (zostałem wkręcony na miejscu :biggrin: ), a moja nawi prowadzi swoimi drogami.

Ale na pewno byliśmy atrakcją przejeżdżając przez wioski  :laugh2: i powrotna trasa  :cool:  także MaDDogY plan był dobry a wyszło nieźle.

Pani na bramce w Domaninie w pierwszych słowach z uśmiechem powiedziała "A ja sobie w sobotę wzięła żeby odpocząć bo ruchu niema. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dołączamy się do podziękowań za fajny wypad - w Licheniu co prawda rozdzieliliśmy się i niektórzy zostali dłużej - ale za to zaliczyliśmy święcenie, wypad nad wodę w Ślesinie i zakręty w drodze powrotnej. Tylko sił i czasu na grilla już nie starczyło .

Mamy trochę zdjęć więc kilka wrzucimy do galerii.

Pozdrowienia dla całej ekipy Licheń :cheers:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję za wszystkim za wypad. Było świetnie.

 

Czar prysł dzisiaj, bo okazało się, że moja Diva chlapnęła cały olej, a tego się kompletnie nie spodziewałem.  :blink:

"Try not to become a man of success but rather to become a man of value."
-- Albert Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czar prysł dzisiaj, bo okazało się, że moja Diva chlapnęła cały olej, a tego się kompletnie nie spodziewałem. :blink:

 

Ciepło było to jej się pić chciało :biggrin:

a tak serio jak chcesz to napisz na PW dam ci namiar do speca od Yamahy , coś poradzi B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciepło było to jej się pić chciało :biggrin:

a tak serio jak chcesz to napisz na PW dam ci namiar do speca od Yamahy , coś poradzi B)

Poszedł priv. 

"Try not to become a man of success but rather to become a man of value."
-- Albert Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem zdjęcia z kamerki z przejazdu do Lichenia niestety część z jakimś robalem na pierwszym planie  :blink:

 

Zdjęcia są zoptymalizowane do internetu żeby nie nadwyrężać zasobów serwera wiec tracą na jakości gdyby ktoś miał potrzebę posiadania pamiątki w lepszej jakości proszę PW z mailem. Choć jakiegoś artyzmu niema :biggrin:  

Edytowane przez PIT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wrzucenie zdjęć PIT. Jak dla mnie są jak najbardziej w porządku ;) 
 

 

Czar prysł dzisiaj, bo okazało się, że moja Diva chlapnęła cały olej, a tego się kompletnie nie spodziewałem. 

 

Szkoda że starty w "motocyklach" są miejmy nadzieje że to nic bardzo kosztownego :sad2:

Edytowane przez MaDDoggY (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wrzucenie zdjęć PIT. Jak dla mnie są jak najbardziej w porządku ;) 

 

 

 

Szkoda że starty w "motocyklach" są miejmy nadzieje że to nic bardzo kosztownego :sad2:

 

Okazuje się, że nic kosztownego. Popuszcza oring na czujniku luzu. Wyczyszczone, dokręcone i do obserwacji.

"Try not to become a man of success but rather to become a man of value."
-- Albert Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...