Skocz do zawartości

Rozpoczęcie Sezonu W Licheniu 25.04.2015


pistolero85

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry Dzień !

 

Wyjazd planowany jest na godzinę 8:00 parking Castorama ul. Zgierska :smile:

Prędkość 200-250 żeby moja Hornetka nadążyła stąd takie tempo.

 

 

 

 

 

A tak na poważnie 100-120-140. Trasa przez A-2

Jest jeszcze ekipa, która leci zabytkami ze Szczecińskiej, też wylatują o podobnej porze, trasa przez Turek.

Jeżeli będą zainteresowani podam szczegóły.

 

Chętni ?

Edytowane przez pistolero85 (wyświetl historię edycji)

CGLasNM.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się szykuje ale dwa warunki:

1 powrót na grilla forumowego (trochę wcześniej żebym karczki z lodówki zabrał )

2 akceptowalna pogoda (bez ulew deszczy czy śniegu)

 

Ja się podpisuję pod tym, o ile wytrzymacie moje emeryckie tempo jazdy :smile: 

 

Poza tym proponuje będąc w okolicy zahaczyć w drodze na miejsce lub powrotnej taki kawałek trasy :

https://goo.gl/maps/QKZcU 

są fajne zakręty + asfalt jak jechałem tamtędy jakieś 2 lata temu był naprawdę przyzwoity.

Edytowane przez MaDDoggY (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chętny :riding:

Jeśli chodzi o tempo to spoko 200-250 jest wygodnie (przynajmniej w tamtą stronę krajobrazowo :biggrin: ). żarcik

 

Pistolero85 zorganizowałeś jakąś grupę czy sam ruszasz spod casto ?

Propozycja MaDDoggY jest ciekawa w sumie lecimy przez A2 do Domanina, a potem krajobrazowo ale powrót to już A2.

 

 

MaDDoggY jak lecieliśmy do Spały z Królem było spoko i tak byłą zatoczona doga ale jak wracaliśmy na S8 to już nas kuce poniosły, jak wlecimy na A2 to tępo będzie chwilami rosło ale i Tobie będzie pewnie swobodniej się jechało.

 

Dużo zależy od reszty ekipy Pistolero85 napisz coś więcej i czy ewentualnie opcja MaDDoggy wchodzi w grę .

Edytowane przez PIT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, jak wlecimy na A2 to tępo będzie chwilami rosło ale i Tobie będzie pewnie swobodniej się jechało.

 

Nie no autostradą przy dobrych warunkach to spokojnie moje Kawasaki rozwinie skrzydła :P także przepisowe 140 +/-10 mogę zagwarantować a nawet trochę więcej o ile zajdzie potrzeba ;)

Co do trasy z tego co pamiętam warto się nią przejechać dla zakrętów oraz widoczków :smile: Całość wyglądałoby mniej więcej tak :

 

https://goo.gl/maps/GKkfu

 

A powrót to wtedy już faktycznie na A2 Konin Wschód i się kierować w stronę Łodzi na grilla :smile: . Ale niech wypowie się jeszcze pistolero85 bo z tego co pisze ma już ekipę i plan.

Edytowane przez MaDDoggY (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie OK

Też niema co na 2setkach lecieć bo służby też pewnie o Licheniu słyszały i trochę to będzie jak w przedszkolu "Gąski, gąski do domu..." :P a wilków na trasie.

Pistolero85 piłka po Twojej stronie.

 

Edit:

Wróciłem się do początku tematu i zapowiadało się kilka klubów motocyklowych, więc przejazd taką grupą wygodniejszy byłby A2 ale to było w lutym. Jak jest na dzień dzisiejszy ?

Edytowane przez PIT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się piszę z moją M - będziemy pod Casto

 

 

Poza tym proponuje będąc w okolicy zahaczyć w drodze na miejsce lub powrotnej taki kawałek trasy : https://goo.gl/maps/QKZcUsą fajne zakręty + asfalt jak jechałem tamtędy jakieś 2 lata temu był naprawdę przyzwoity.

 

Fajna traska - piszemy się na nią - przecież nie chodzi o msze tylko żeby żeby sobie posurfowac w miłym gronie, zobaczyć co daja w Licheniu hehe a potem myk na Grilla :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wyjazd planowany jest na godzinę 8:00 parking Castorama ul. Zgierska :smile:

 

O losie okrutny, a to czasem nie środek nocy :shock3: ?

 

 

 

Poza tym proponuje będąc w okolicy zahaczyć w drodze na miejsce lub powrotnej taki kawałek trasy : https://goo.gl/maps/QKZcUsą fajne zakręty + asfalt jak jechałem tamtędy jakieś 2 lata temu był naprawdę przyzwoity.

 

Potwierdzam, fajna trasa, chyba też się na nią zdecyduję jak pogoda dopisze :smile:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Ekipa z Łodzi z pod Castorama rusza zorganizowana, jak wiecie Licheń jest organizowany przez Klub Knight-Riders.

Wyjazd z Łodzi będzie prowadzony przez KR.

8 godzina jest godzina zbiórki, wyjazd ok 8.30,zeby wszyscy chcący mogli dołączyć.

 

Po mszy, na której będzie poświęcenie maszyn itd będzie parada ok 20 km, obstawiania przez policję,bedzie to free ride po okolicy.

Po paradzie Pit-stop i propozycje na dalszą część dnia.

Mo

Zapewne będzie będzie organizowany powrót do Łodzi, lecz nic nie stoi na przeszkodzie żeby lecieć do Łodzi, tempo wedle ustaleń.

TAKŻE PIT - wszystko do dogadania...

 

Pytania?

CGLasNM.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To będą już dwie VFR'y :smile: Do zobaczenia na trasie :smile:

 

i to obie czerwone -  a czerwone jest lepsze uahaha ;)

 

Widzę że kwestia "tempa" jest tu mocno poruszana - a pamietajmy ,że jak nakazuje motocyklowa kultura jazdy, należy dostosować tempo do najwolniejszego kierowcy lub motocykla - i taki przejazd grupowy w szybkim tempie do najbezpieczniejszych nie należy.

Ale to tylko tak nawiasem :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwone są najszybsze  :biggrin:

Zasadnicze pytanie jakie się nasuwa to czy klub Knight-Riders jest skłonny zaakceptować trasę proponowaną przez MaDDoggY czy mamy dzielić się na dwie grupy ?

Czy warto oddzielać się od grupy, czy już nie kombinować przelecieć razem, a proponowaną traskę zrobić sobie kiedy indziej w ramach osobnego wyjazdu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że to już będzie do ustalenia na miejscu tuż przed wylotem przez nas samych - Licheń to nie Nordkapp i nie ma co za bardzo kombinować - tak myslę...? :smile:

Jak organizator zdecyduję tak polecimy :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sobotę ładną pogodę zapowiadają, można by się wybrać :moto:  będzie jakiś wspólny przejazd na miejsce czy każdy we własnym zakresie jedzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ok to dobre rozwiązanie do Lichenia lecimy całą grupą z Knight-Riders , a powrót jak się dogadamy to trasą widokową. Do zobaczenia

 

Mnie taka opcja też pasuje, bo trasa warta przejazdu, a grzechem byłoby się skusić będąc w okolicy :smile:. Jako, że wyjedziemy wcześnie to na grilla na pewno zdążymy a i być może o paradę zahaczy :riding: . Jedyne co to żeby się nie zgubić w tłumie motocykli (jakoś tak się złożyło, że na takim dużym otwarciu będę pierwszy raz więc mam tremę) :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z KR ponieważ zdziwiła mnie trochę godzina wyjazdu, jadą tak wcześno bo jako organizatorzy muszą być przed wszystkimi, lecą autostradą, więc będą napewno przed 10 czyli na ponad 2 godziny przed rozpoczęciem imprezy, ja nie jadę bo wypadło mi inne ważne spotkanie, jeśli bede wiedział o wyjeździe innej grupy np inną trasą o innej godzinie dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie jakaś grupa kilku lub kilkunastu motocykli z FŁM to można umówić się np. tę godzinę później gdzieś i wyskoczyć w mniejszej grupie. Przejazd wielu motocykli na A2 może być ciekawe ale będziemy tam później czekać na rozpoczęcie zlotu. A wyjeżdżając tę godzinę lub 1,5h później mam więcej czasu rano i możemy pojechać naszą "widokową" trasą, a na zlot,paradę i święcenie powinniśmy wyrobić się spokojnie nawet jadąc przepisowo. Ot taka propozycja do rozważenia :smile:

Choć zawsze można pojechać na winkle w tych "wolnych" 2 godzinach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierzcie pod uwagę jedno - zwykle w  weekendy (a w sezonie letnim jeżdże zwykle co dwa tygodnie) na zjezdzie z autrostrady w Dąbiu albo pod Kołem otwarta jest zwykle jedna bramka. Przy większej grupie kasowanie sztuka po sztuce będzie trochę trwało.

Patrząc też na trasę - Jeśli wracając od Sompolna na rondzie w okolicach Brdowa polecicie na Koło - ominie Was może pare zakrętów ale asfalt jest o wiele lepszy - nowy dywanik był kładziony w ubiegłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wziąć wypowiedź Muru67 pod uwagę

 

jaron1 Knight Riders organizuje zlot, dlatego wyjazd o 8:00

 

Bynajmniej, im dłużej będę siedział na miejscu, tym bardziej będzie mnie nosić żeby szybciej czmyhnąć

CGLasNM.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeśli będzie jakaś grupa kilku lub kilkunastu motocykli z FŁM to można umówić się np. tę godzinę później gdzieś i wyskoczyć w mniejszej grupie

Mniejsza grupa jest bezpieczniejsza i bardziej zwarta i nie trzebaby tam klincować 2h...

 

Ja bardzobym się skłaniał do wyjazdu później, w mniejszej grupie  FŁM

Kto jeszcze byłby za?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...