Skocz do zawartości

Tester Akumulatora Z Lidla


Micek1968

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby kogoś interesowało to do dziś (30.01.2012) jest promocja w Lidlu i do nabycia są fajne testery akumulatora za 12zł. .. Kupiłem i nawet działa

Dołączona grafika

http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-7EE5ACB0-581D9D3A/lidl_pl/hs.xsl/index_24331.htm

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

micek bez urazy ale za 12 złotych tester akumulatora , to możesz co najwyżej sprawdzić czy jest naładowany , bo raczej próby obciążeniowej nie zrobisz .Tak się składa że rozwożę towar do lidla , i wszystkie te promocje przychodzą w szarych kartonach z chińskimi napisami . Niewiele ( co nie znaczy że wcale nie ma) tam rzeczy , które są warte kupienia . Nie zdajesz sobie sprawy ile tego wraca (REKLAMACJE ) do Strykowa na magazyn , a tam na wyprzedaż dla pracowników .

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

etam... kupiłem prostownik i znam kilka osób które też kupiły i własnie one mi poleciły i do tej pory ładuje pięknie... wolę Lidla niż Biedronkę :smile: to jest tester raczej do domowych zastosowań... podłączyć sprawdzić odłączyć i do tego mi akurat wystarczy :smile:

Ja bym nie kupił takich rzeczy z lidla, jeszcze by mi wybuchło czy coś. Bo to wszystko to z chin jest.

Tak naprawdę to teraz wszystko jest z Chin gdziekolwiek byś nie kupował :smile: a jakbyś naprawdę chciał kupić coś profesionalnego i niechińskiego to trzeba się liczyć z dużą kasą :sad2:

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

etam... kupiłem prostownik i znam kilka osób które też kupiły i własnie one mi poleciły i do tej pory ładuje pięknie... wolę Lidla niż Biedronkę :smile: to jest tester raczej do domowych zastosowań... podłączyć sprawdzić odłączyć i do tego mi akurat wystarczy :)Tak naprawdę to teraz wszystko jest z Chin gdziekolwiek byś nie kupował :smile: a jakbyś naprawdę chciał kupić coś profesionalnego i niechińskiego to trzeba się liczyć z dużą kasą :sad2:

No tak ale jeżeli potrzeba do dokładnego sprawdzania itp to trzeba wybulić nie ma co oszczędzać. A jak do domowego to może i starczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak potrzeba dokładnie sprawdzić to mam duży miernik cyfrowy (chyba też chiński ale taki z początków Chin :decayed: )

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muodyv6 ty mi tu na lidla nie narzekaj bo 2lata temu kupiłem prostownik impulsowy czy jakoś tak termo aktywną bieliznę i do tej pory działa wszystko ok a i jeszcze tankbaga i jest git nic się jeszcze nie popsuło a to że z lidla nie znaczy że gówno .A i klucz do filtru oleju też działa jeszcze .

Edytowane przez scOti
ort + wywalenie bolda (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. faktycznie bielizna termoaktywna sprawuje się ok ;)A zauważyliście, że w każdym LIDL-u panuje taki sam nieswojski dziwny zapach ? :biggrin:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię że same gówna, ale jednak słyszałem więcej narzekania na rzeczy z Lidla. niż pochwał. Nie wiem nie kupowałem napisałem tylko że bym się bał, a nie że od razu, chuine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaquzie co do nieswojskiego dziwnego zapachu , to uwierz mi , nie chciał byś zobaczyć co się dzieje na magazynie ze zgniłymi warzywami , zepsutym mięsem . Nie idzie to co prawda do sprzedaży , ale leży na magazynie i czeka aż specjalna firma to zutylizuje . I tak leży sobie i śmierdzi . Jest jednak coś co mogę polecić , mają teraz super wypieki z własnego pieca . A tak między forumowiczami najczyściej jest w lidlu na nowych sadach , a największy syf DREWNOWSKA

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam kupiłem sobie taki testerek - dzięki za newsa Micek1968 :)Myślę że tu nie ma prawa nic wybuchnąć, czy uszkodzić nasze akumulatory...Jest to tester który tylko pobiera energię więc bez ryzyka, co najwyżej jak jest źle spięty to on się zepsuje... i to ewentualnie.Ja puki co jestem zadowolony :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z lidla taki wysuwany długi klucz do kół i bardzo sobie chwalę...koła w aucie odkręca dobrze a nawet był testowany na napastniku i też się spisał :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...