Skocz do zawartości

TytaN'97


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko :smile: nazywam sie Artur mieszkam w Łodzi. Na tema maszyny puzniej :smile:
 
zacznę od tego z skąd pasja i dlaczego  maszynie nic nie napisałem otóż  nie wiem od czego zacząć za rok  mam zamiar ponieważ dopiero wtedy będzie kasa :smile: wiec postanowiłem  się ruszyć do działa już  dziś :smile: . Z góry przepraszam za  ortografie ale jestem dyslektykiem :smile: . O tuż pamiętam z dzieciństwa ze z tata chodziłem do garażu.  Taty nie pamiętam z byt dobrze bo zmarł kiedy miałem 3 lata. Pewnego razu śnił mi się 1 dzień kiedy poszedłem z tata do garażu był tam motocykl nie wiedziałem jaki. Zapytałem siostry  dostałem minimalne info  ze była to Mz'tka nwm o jakiej pojemności, siostra dodała ze była popsuta :smile: .  Na forum zaprosiła mnie Gleba ale to już inna  historia i możne opowiem ja kiedy indziej :P  . Której bardzo dziękuje. Czego szukam? Szukam podpowiedzi od czego zacząć. Na razie na niczym nie jeździłem oprócz rower :biggrin: ale czuje ze dam rade. Moje doświadczenie jest równe magiczne 0 . Rysuje rysunki może kiedyś powstawiam :smile: Mam nadzieje ze się polubimy.

TytaN'97

Edytowane przez Gość (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Dominik. Tak jak obiecalem dzis ujrzycie rysunki :smile: dominika tez mam ale nie skonczony bo pracuje nad r1 co wyszla z tego roku rysuje jej bok :smile: dzis zobaczycie jak wyglada niedokonczona ale za to dokonczony jest ktm rc 390 i yamaha yzf r 125

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...