Skocz do zawartości

Gdzie C W Łodzi?


Adam

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

 

Wszystkie fora prawojazdowe są zawalone opłaconymi opiniami więc pytam tutaj - w końcu dawca dawcy nie oszuka ;)

Korzystając z zimowej nudy chce sobie machnąć prawko na C. Poszukuję jakiejś sprawdzonej szkoły, najlepiej posiadającej auto identyczne z tym na egzaminie (Man TGL 12240), ale chętnie wysłucham też opinii o innych.

Zależy mi też, żeby byli do dogadania. Nie przeżyję ustalania jazd co 2 tygodnie z jakimś waginosceptycznym burakiem w biurze.

 

Zrobiłem już przegląd intermetu i w oko wpadł mi GRYGLAS. Ktoś coś wie? Robił tam prawko? Pił z nimi? :smile:

Edytowane przez Adam (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robilem A i C w tomaszowie maz. W bisie. I polecam szybkie terminy ,wytlumaczą pokażą zdane bez problemowo...;) posiadali 2 many ..jak robilem 2 lata temu..maja swój plac manewrowy..nauczyciele spoko ..wszystko idzie sie doggadac bez problemowo...

Edytowane przez Dann (wyświetl historię edycji)

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy 

Adamie i Roland-zie

moja opinia powinna Was zainteresować gdyż C robiłem w 2013 roku i tak się złożyło że w Auto szkole Gryglas i Wota.

A Oto mój test

Gryglas - robiłem Autobus w 2012 poszło gładko - Autobus identyczny z Egzaminacyjnym - jako chyba jedyni mieli wtedy .

C - 2 Many - z czego jeden Czarny jest hmmm delikatnie mówiąc podobny - Niebieski idealny taki sam jak na Egz.

Natomiast nie wiem czy jeszcze jeździ Star - w 2013 było losowanie , na egzaminie jeździły 2 samochody Man i Star - niestety Gryglas Stara nie posiadał takiego jak na egzaminie,Co do uczenia Z calym Szacunkiem Instruktorzy fajni i sympatyczni ale nie o spotkanie Towarzyskie chodzi Wjeżdżasz na plac a oni zadają ćwiczenie raz pokarzą i do kanciapy , czasem , czasem zerkając i czasem pomagając- zapomnij o trkiach - sam się musisz nauczyć.

Wota - z uwagi na to że przejechałem egzamin na Starze poszedłem dokupić jazdy u Woty o zdziwienie instruktor cały czas na placu w samochodzie , cały czas uczy i koryguje, cały czas pomaga - nawet sam mówi triki jak zdać tzn gdzie patrzeć na obrysówke - Co do Nauki sami oceńcie czy lepiej dochodzić na błędach czy lepiej jak pomorze zdać i na co patrzeć .

Subiektywna ocena - mnie do szczęścia brakuje naczep i Motocykla na pewno poszedłbym do Woty , chyba że do naszego Klubowego Kolegi ;)

Natomiast TAXI polecam Bajon-a.

Mam na dzieje że pomogłem pozdro.

Aha moja obserwacja dotyczy 2013 roku może coś się zmieniło wiem że u Gryglasa flota została bez zmian bo często mnie autka mijają.

 

Co do świadectwa kwalifikacji znam temat - też tak uważam .... ale sorry co do nauki - jak płacę to chce żeby instruktor siedział w aucie i na bieżąco korygował błędy a nie spotkanie Towarzyskie uskuteczniał z innymi instruktorami 

Edytowane przez boromir (wyświetl historię edycji)

Moja pasja i mój cel , jeżdżę chinolkiem bo tak chcę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2005 robiłem C (wcześniej też A i B ) a w tym roku szkolenie okresowe u Woty. Teorię prowadził i nadal prowadzi pan Pajor, fajny gość, bardzo życiowy :smile: Ma ogromną wiedzę z zakresu przepisów a przy okazji zna też różne kruczki i triki prawne które przydają się w późniejszej jeździe zawodowej.
Jazdy na C miałem z panem Piotrem Chutnikiem (to nie błąd ortograficzny, tak się pisze :smile: ) i szczerze mogę go polecić. Wiem, że nadal tam pracuje.
Miałem też jakieś okazyjne jazdy z innymi instruktorami ale pan Piotr jest bezkonkurencyjny. Tłumaczy wszystko do skutku a czasem sam siada za stery i "pokazuje i objaśnia". Nie żałuję ani jednej godziny przejeżdżonej z tym instruktorem czego nie mogę powiedzieć o innych (już tam nie pracują z tego co się zorientowałem).
Egzamin zdałem za pierwszym razem i jeżdżę zawodowo do dziś.
Co do biura to miła obsługa, wszystko do dogadania. Jazdy ustala się bezpośrednio z instruktorem, pracują też w soboty. Jeśli zależy Ci na szybkim wyjeżdżeniu godzin musisz się liczyć ze zmianami instruktorów a to raczej nie jest dobre bo każdy ma swoje wizje. Pan Piotr jest dość oblegany więc czas trwania kursu może się trochę rozciągnąć ale mimo wszystko warto.

Edytowane przez Bzyq (wyświetl historię edycji)

"...nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem..."

http://bikepics.com/members/bzyq/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prawko Kat. C robiłem u WOTY, dawno, dawno, dawno, dawno jeszcze w czasie studiów.
Z instruktorów u WOTY polecam Pana Piotra Chutnika.
motoTomasz jest instruktorem kat A,B i C uderzaj do niego do auto szkoły TURBO w Pabianicach.

Edytowane przez spoki (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy właśnie Pan Chutnik doszkalał mnie na Starze - przedmówcy mówią prawdę Gość JEST REWELACYJNY !

Moja pasja i mój cel , jeżdżę chinolkiem bo tak chcę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 2 miesiące temu...
Szkoła Motocyklowa Turbo

Zapraszam do Turbo mamy możliwość załatwienia kursu z dofinansowaniem.Dwie kategorie czyli c i Ce za 1200zł minus koszt badań 350zł czyli koszt dwóch kategorii to wydatek 850zł .

Szczegóły pod telefonem 733 907 707 :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby była taka oferta w 2014 jak szukałem to pewnie bym się skusił ;) bo już wcześniej robiłem u Was A. A macie dofinansowanie na samo C+E ? Bo C mam już zrobione ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoła Motocyklowa Turbo
Dnia 9.10.2018 o 08:20, Lesiu94 napisał:

Autoszkoła Expert ma chyba jakieś dofinansowania z unii. Ja robiłem u Gryglasa, aczkolwiek tu niektórzy instruktorzy mają specyficzne podejście do kursanta😜 

Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z ofertą: www.szkoleniaexpert.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, OSK TURBO Pabianice napisał:

Tak samo CE tez mamy i kwalifikacje i kategorie A za 600 zł też :D

Do kiedy taka oferta? Rozumiem, że nie ma różnicy czy firma cyz osoba prywatna ? Napisałem priv.

Edytowane przez rooland (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 27.12.2018 o 13:19, OSK TURBO Pabianice napisał:

Zapraszam do Turbo mamy możliwość załatwienia kursu z dofinansowaniem.Dwie kategorie czyli c i Ce za 1200zł minus koszt badań 350zł czyli koszt dwóch kategorii to wydatek 850zł .

Szczegóły pod telefonem 504 222 585 :D

 

O i to jest  ciekawa opcja :)  chyba i ja się skusze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Lesiu94 delikatnie ująłeś ten opis o Gryglasie hahahaha , Też miałeś szarpanie za rękaw i wyzwiska po pierwszych 2 godz na mieście za byle przewinienie ? 😆 

Dnia 9.10.2018 o 08:20, Lesiu94 napisał:

Autoszkoła Expert ma chyba jakieś dofinansowania z unii. Ja robiłem u Gryglasa, aczkolwiek tu niektórzy instruktorzy mają specyficzne podejście do kursanta😜 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Nowy74 napisał:

Lesiu94 delikatnie ująłeś ten opis o Gryglasie hahahaha , Też miałeś szarpanie za rękaw i wyzwiska po pierwszych 2 godz na mieście za byle przewinienie ? 😆 

 

Aż tak to nie😂 chodziło mi o olewcze podejście, facebooki i inne ważniejsze rzeczy od patrzenia co się robi😉 aczkolwiek pomóc pomogli, zdałem szybko c i ce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lesiu94 delikatnie ująłeś ten opis o Gryglasie hahahaha , Też miałeś szarpanie za rękaw i wyzwiska po pierwszych 2 godz na mieście za byle przewinienie ? 😆 

Dnia 9.10.2018 o 08:20, Lesiu94 napisał:

Autoszkoła Expert ma chyba jakieś dofinansowania z unii. Ja robiłem u Gryglasa, aczkolwiek tu niektórzy instruktorzy mają specyficzne podejście do kursanta😜 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2019 o 19:13, Nowy74 napisał:

A uchyl rąbka tajemnicy po której godz jazd płynnie operowałeś biegami na mieście ? 

Nie pamiętam😉 prawko robiłem już dobrych kilka lat temu😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...