Skocz do zawartości

Fuel Shark – Reduktor Spalania Paliwa W Samochodzie


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

reduktor(1).png
 
Reduktor spalania paliwa Fuel Shark – rewolucyjne urządzenie, które zdobywa coraz większą popularność na całym świecie i jest już hitem w Stanach Zjednoczonych.

Wyjątkowo prosta obsługa – wystarczy podłączyć reduktor pod gniazdo zapalniczki samochodowej, aby oszczędzać nawet do 20% paliwa!

Jak to działa – współczesne auta naszpikowane są elektroniką, której gwałtowne skoki napięcia przyczyniają się do zwiększenia spalania – urządzenie stabilizuje te skoki napięcia, co w efekcie przekłada się na zmniejszenie spalania paliwa.

Efekty działania:
zmniejszenie spalania paliwa
redukcja emisji spalin
zwiększenie mocy silnika
wydłużenie czasu pracy akumulatora

 

Nie mogłem się powstrzymać, stosujecie Fuel Shark ?   :laugh2:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin:  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:

Będzie trzeba w moto gniazdo zapalniczki założyć, żeby móc to zastosować.

Ale ludzie wszystko kupią - niestety jak to mówi mój znajomy barany są po to by je strzyc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzę ze kolega tez to używa, zaj....bite cudo, nie mam co prawda wejścia zapalniczki w moto, ale wrzuciłem w wydech, efekt, spalanie o połowę mniejsze

...oleju trochę bierze ale naprawdę warto, polecam hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi tu zajeżdża magnetyzerami, które to swego czasu jak się pojawiły dość dokładnie śledziłem i czytałem opinie na ich temat. Okazało się, że to wielkie g**no a opinie i certyfikaty nadrukowane w firmach "Krzak", tu spodziewam się czegoś podobnego  :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklama dźwignią handlu ;)

Ale nie wierzę że ludzie dają się nabierać i kupują ten badziew...

 

Z drugiej strony kiedyś spojrzałem na listę kupujących wyżej wspomniane magnetyzery.. setki kupujacych.

 

Ludziom chyba wystarcza sama świadomość tego że mają jakieś pseudo ograniczniki spalania i jeżdżą niby taniej.

 

Ciekaw jestem czy instalacje wodorowe coś dają. W internetach nie ma zbyt wiele info na ten temat.

Sam raczej bym tego nie założył, spalanie mojego traktora tdi mnie zadowala. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa... wymyśliłem lepszy patent...

 

specjalna podeszwa miękko dociskająca pedał gazu minimalizuje gwałtowne wciskanie gazu przez co spada zużycie paliwa

pajace w USA łykną wszystko... będę bogaty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ciekaw jestem czy instalacje wodorowe coś dają. W internetach nie ma zbyt wiele info na ten temat.

Jest na tym jakiś zysk i generalnie sens posiadać też jest. Auto bardzo wykorzystuje akumulator, bo prąd potrzebny do wytworzenia wodoru jest duży... 10-20A. Niestety ilość wytworzonego wodoru nie jest duża, aczkolwiek ponoć jakiś zysk jest (w zależności od ustawienia instalacji albo dodatkowa moc, albo oszczędność spalania). Trochę śledziłem temat (tak jak i magnetyzery) bo lubię nowinki i zanim cokolwiek kupię to lubię wiedzieć co to i z czym się je. Musiałby się wypowiedzieć ktoś z wiedza mechaniczną...


Tutaj filmik od gościa z Łodzi - zawsze można się skontaktować i niech użytkownik Ci powie co i jak :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...