Skocz do zawartości

Bieg/tenis/ścianka Wspinaczkowa/whatever Dziewczyny


angelikapa

Rekomendowane odpowiedzi

w związku z tym że motocykliści to jedna wielka rodzina, uznałam że zapytam tutaj  :biggrin:

DZIEWCZYNY czy któraś z Was mieszka w okolicy ronda solidarności i ma ochotę pobiegać/pojeździć na rowerze/iść na ściankę wspinaczkową/ zapisać się na kurs karate / iść na squash'a / tenisa ziemnego/ lub porobić coś żeby nie siedzieć w domu bo mnie nosi trochę, nie pochodzę z Łodzi więc znajomych mam tu niewiele i wszyscy wiecznie się uczą ;)

pozdrawiam, Angelika ! :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w związku z tym że motocykliści to jedna wielka rodzina, uznałam że zapytam tutaj  :biggrin:

DZIEWCZYNY czy któraś z Was mieszka w okolicy ronda solidarności i ma ochotę pobiegać/pojeździć na rowerze/iść na ściankę wspinaczkową/ zapisać się na kurs karate / iść na squash'a / tenisa ziemnego/ lub porobić coś żeby nie siedzieć w domu bo mnie nosi trochę, nie pochodzę z Łodzi więc znajomych mam tu niewiele i wszyscy wiecznie się uczą ;)

pozdrawiam, Angelika ! :smile:

karate to może nie koniecznie,ale coś w ten deseń jasne  :smile: no i wspinaczka z mila chęcią 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda kobitą nie jestem, ale skoro panowie już się wypowiadali to wspomnę tylko, że 2 x w tygodniu gramy w siatkówkę. Raz w okolicach szpitala im. Kopernika we wtorki o 18:00 a drugi w Rzgowie w niedziele o 17:30. Co do dojazdu - jeździ ekipa ze Stoków więc myślę, że rondo Solidarności mają po drodze i mogli by Cie zgarnąć. Grywasz w siatkę? :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tenis ziemny super ale grałam jakieś 3 razy więc ledwo wiem jak trzymać rakietę, ale szybko się uczę. Siatka też brzmi super; u mnie wtorki ta godzina odpada ale niedziela jak najbardziej. Fajnie, że jest oddzew :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jasne :smile: basen, szkoła tańca i fitnessu salsa picante/strefa ruchu :smile: chciałam iść na jakieś zajęcia ale sama, to się zbieram już od wakacji :P na siatkówkę chodzę 2 razy w tygodniu :smile: także jest sporo atrakcji :biggrin: nie trzeba jeździć do łodzi ;)

Edytowane przez Lusia (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny pozwolę sobie w temacie aktywności podrzucić mój temacik i serdecznie zapraszam do wspólnego skakania

http://motocykle-lodz.pl/topic/8311-mega-hopki-czyli-jump-fitness-na-trampolinkach/

Too fast to live, too young to die !!!

 

Moje motofotografie -

http://motocykle-lodz.pl/topic/6133-mototematycznie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Popieram Aidka, że zapraszamy więcej dziewczyn na siatkówkę ;-) Z tym bikini to tylko fantazja facetów hehehe :P ... Chętnie bym się zorganizowała na jakąś sztukę walki jeżeli jakaś dziewczyna byłaby chętna, w squasha pogram bo grałam( obecnie nie mam partnera do gry) na fitness też się chętnię wybiorę, basen... Odpada bieganie ( bo kontuzja mi nie pozwala) rower odpada bo nie mam w Łodzi roweru :unsure: Jeżeli któraś chętna to czekam na wiadomość. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chętnie bym się zorganizowała na jakąś sztukę walki jeżeli jakaś dziewczyna byłaby chętna,

 

Ponawiam propozycję - sekcja karate Uniwersytetu Medycznego - sala na Małachowskiego - zapraszam! Grupa niewielka, ale dziewczyny też ćwiczą (chwilowo 3). Szczegóły na pw.

"Be yourself, no matter what they say!"

Sting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w związku z tym że motocykliści to jedna wielka rodzina, uznałam że zapytam tutaj  :biggrin:

DZIEWCZYNY czy któraś z Was mieszka w okolicy ronda solidarności i ma ochotę pobiegać/pojeździć na rowerze/iść na ściankę wspinaczkową/ zapisać się na kurs karate / iść na squash'a / tenisa ziemnego/ lub porobić coś żeby nie siedzieć w domu bo mnie nosi trochę, nie pochodzę z Łodzi więc znajomych mam tu niewiele i wszyscy wiecznie się uczą ;)

pozdrawiam, Angelika ! :smile:

hejka. :smile: no może nie mieszkam koło ronda solidarności, ale też nie jest to drugi koniec świata. ;) Też mnie nosi ostatnio i szukam ziomka do biegania, na wspinaczkę, tenis, basen... cokolwiek :smile: hahah dobra. przesadziłam. wycofuję się z "cokolwiek". Także ja bardzo chętnie. 

Ponawiam propozycję - sekcja karate Uniwersytetu Medycznego - sala na Małachowskiego - zapraszam! Grupa niewielka, ale dziewczyny też ćwiczą (chwilowo 3). Szczegóły na pw.

Znam tą sekcję :smile: jest moc!!! :smile:  polecam!!! ( służbowo, prywatnie i po starej znajomości) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaś mam ochotę na Krav Mage :biggrin: i myślę, że się końcu zdecyduję zapisać do Instytutu Krav Magi w grudniu. Jedynym problem jest to, że ja pracuję na dwie zmiany i na takie zajęcia zapewne będę mogła tylko co 2gi tydzień uczęszczać. I kolejny mały problem, że jestem z Łowicza, więc muszę dojeżdżać, ale taki problem to prawie, że nie problem ;)

Czy ktoś jeszcze ma może ochotę dołączyć?

Edytowane przez Agi (wyświetl historię edycji)

Non quo sed quo modo :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...