Skocz do zawartości

Skradziono Kask Naxa F16 Oraz Kurtkę Motocyklową Adrenaline


blazej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam prośbę, jeśli ktoś oferowałby Wam Kask Naxa F16 w kolorach czarno-pomarańczowych, z popękanym materiałem od spodu 

Taki jak na zdjęciu 

http://naxa.pl/nowa/kaski/integralne/f16/f16-e/

 

oraz Kurtkę Motocyklową czarną Adrenaline dość cienką, raczej na lato

 

To proszę o kontakt na PW lub 503 149 767  rzeczy te skradziono z mojego auta na Bałutach 

 

Pozdrawiam

i z góry dziękuję

 

 

Always Hardcore!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje śledzić allegro teraz oraz olx-a oraz odwiedzić najbliższy motoweteran bazar.

Na pewno wcześniej czy później to "wypłynie".

 

Też miałem kiedyś taką sytuację i część fantów w ten sposób odzyskałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo Błażej współczuję

 

ale nie ma tego złego, przynajmniej kupisz sobie porządny kask ;)

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, ustaw sobie powiadomienie na allegro o nowych aukcjach i myślę ze znajdziesz zgubę, ale i tak współczuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję, jak każdemu okradzionemu, ale po moim wypadku dodaję, że być może ten ktoś próbował uratować Ci życie- Miałem kiedyś naxę- to kaski dobre na max 1-2 sezony- później plastyka skorupy strasznie się obniża, kosztem bezpieczeństwa.

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja już mam "lepszy" kask :smile: a ten był jako drugi, kurtkę też dostałem razem z motocyklem, dużej wartości nie przedstawiają, ale dla "zasady" chcę "upolować" gościa bo mnie to cholernie wkur....ło 

Always Hardcore!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własność prywatna, czym by nie była, jest świętością ;)

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...