Skocz do zawartości

Odszedł Jeden Z Naszych - Jakub Czerwiński *Scyzer*


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Po przeciwnej stronie ul. Ogrodowej jest biurowiec z parkingiem. Parking jest duży i bezpieczny z przodu jak i tylu budynku. Jeśli będziecie chcieli zostawić motocykle to śmiało. Parking bezpłatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawie się motocyklem. Wspaniały człowiek, w dodatku motocyklista zawsze uśmiechnięty. Sądzę że każdy z nas będzie przestrzegać zasad a odpalenie motocykli będzie naszym pożegnaniem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przyjdę pieszo, obawiam się, że nie będę w stanie tego dnia prowadzić żadnych pojazdów, a skoro mają wpuścić max 30-40 moto to mimo chęci pożegnania Scyzera w taki sposób wolę nie ryzykować. a osoby które przyjadą na moto niech szczególnie tego dnia uważają na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greg prawdopodobnie nie zostanie wypuszczony z pracy więc będę za nas oboje, jeżeli ktokolwiek przejeżdża w okolicach placu dąbrowskiego w okolicy godziny 11.30 , (bo o tej mogę się już zwolnić z pracy) i mógłby mnie zgarnąć byłabym wdzięczna, przepraszam że piszę to tutaj ale kompletnie nie orientuję się który z tych cmentarz to ten właściwy. 

Too fast to live, too young to die !!!

 

Moje motofotografie -

http://motocykle-lodz.pl/topic/6133-mototematycznie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oświećcie mnie bo tez już się pogubiłam, to jest ten cmentarz na którym jest pochowany Bleft?

Edytowane przez Thebestof78 (wyświetl historię edycji)

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

oświećcie mnie bo tez już się pogubiłam, to jest ten cmentarz na którym jest pochowany Bleft?

 

Tak.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze gdy było jakieś "spotkanie" w centrum Łodzi a nie wiedziałem gdzie to- dzwoniłem do Scyzera i podłączałem się pod niego od strony Brzezin.. Teraz? Popieprzone to wszystko ech..

Dobry motocyklista to nie ten, który lśni w pięknej skórze, nie ten, który odkręca gaz do końca, a ten który zna wartość swego życia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze gdy było jakieś "spotkanie" w centrum Łodzi a nie wiedziałem gdzie to- dzwoniłem do Scyzera i podłączałem się pod niego od strony Brzezin.. Teraz? Popieprzone to wszystko ech..

 

Strumyk jutro pojedziemy razem. 

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...