Skocz do zawartości

Odszedł Jeden Z Naszych - Jakub Czerwiński *Scyzer*


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Może na znak solidarności wszyscy którzy przyjadą motorami niech przepaszą tablice rejestracyjną kirem na znak żałoby i solidarności ?

I czy ustalamy jakieś miejsce spotkania przed przyjazdem na cmentarz ? - ładnie by wyglądało jak by wszyscy razem podjechali - no i uniknęli byśmy zamieszania z wjazdem na teren .. taka moja sugestia

Edytowane przez ziotal24 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede moto, moze zbierzyemy sie na parkingu pod eurortv na kasprzaka o 11:45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę, aby osoby jadące motocyklami przyjechały po 12:00, będzie nam łatwiej ogarnąć miejsce.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeciwnej stronie ul. Ogrodowej jest biurowiec z parkingiem. Parking jest duży i bezpieczny z przodu jak i tylu budynku. Jeśli będziecie chcieli zostawić motocykle to śmiało. Parking bezpłatny.

 

kosmaty Napisano dziś, 10:17

bede moto, moze zbierzyemy sie na parkingu pod eurortv na kasprzaka o 11:45

 

To w końcu gdzie się spotykamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania należą się każdemu, kto pomagał przy uroczystości... organizatorom i wszystkim tym którzy pilnowali porządku...

Edytowane przez Piotr
zmieniłem treść aby nie wymieniać konkretnych osób żeby kogoś nie pominąć (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Padła propozycja by się zebrać grupką i pójść razem.

Godzina jest tak naprawdę do dogadania, choć myślę, że wieczorem byłoby najodpowiedniej tak by każdemu pasowało (większość będzie już wtedy po odwiedzinach swoich rodzinnych grobów)

Jeżeli ktoś będzie chciał niech pisze/ dzwoni a jak nie ma numeru to podam w pw

Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również podlece, termin jest mi obojętny aczkolwiek chyba wolalbym dziś, jutro cholera wie czy bedzie czas, wiec jak coś to może umowmy sie dziś powiedzmy 18:30 KFC albo STATOIL przy Makro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mam prośbę czy mógł by ktoś napisać/narysować jak dotrzeć do grobu. Dzięki

 

czy mógłby ktoś odpisać? Niestety dziś i jutro nie ma mnie w Łodzi ale bywam na tym cmentarzu i również zapaliłbym znicz...

z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...