Skocz do zawartości

Kawasaki Ninja Zx10R 2006/07


PIT

Rekomendowane odpowiedzi

Fuksik96 no nie żartuj kto się mógł spodziewać, że mnie tam uziemi awaria. Przez pierwsze kilkanaście minut myśleliśmy, że to jakaś drobna usterka i zaraz odpali.

Zawsze ktoś rusza pierwszy i ktoś ostatni i wiadomo, że ten z przodu już nie wie co się dzieje na końcu. To ja się głupio czułem, że chłopkom przejażdżkę rozmontowałem.

Także spoko bez stresu nawet jakbym sam tam został to do nikogo bym nie miał urazy bo wiadomo, że jak wataha rusza to nie zawsze widać koniec. Ale wyszło fajnie i chłopaki mi pomogli.

 

Co do kosztów wymiany pieca o które pytacie to w przybliżeniu  (bo nie mam przed sobą faktur piszę z pamięci) wyglądało to tak :

 

Silnik (oferty z sieci)

- słupek (bez rozrusznika, alternatora, sprzęgła, okablowania, pokryw bocznych)          3 000,00 zł  (ten kupiłem za 2 600,00 zł)

- kompletny silnik z okablowaniem i kompem (sprzedali w ciągu dnia - nie zdążyłem)    5 000,00 zł

- cały motocykl z Anglii bez papierów lekko porysowane boki (zastanawiałem się )        8 500,00 zł

- sam wał do tego sinika z panewkami  (za duże ryzyko jak dla mnie)                              1 000,00 zł

 

Pokryw, uszczelki, płyny

- pokrywa rozrusznika oryginał moto-moto (moja pękła musiałem mieć drugą)                  830,00 zł

- uszczelki pokryw silnika                                                                                                            200,00 zł

- czujnik położenia wału                                                                                                                 50,00 zł

- płyny (olej+filtr, płyn chłodniczy)                                                                                               200,00 zł

- jakaś nakrętka przy sprzęgle i przy zębatce napędowej łańcucha                                     100,00 zł

 

Robocizna

- przełożenie silnika kompletnego                                                                                             ~800,00 zł

- przełożenie sinika nie kompletnego (demontaż/montaż między silnikami)                    ~1 200,00 zł

- oferta sprzedawcy silnika (przełożenie kompletnego silnika u sprzedawcy)                    1 000,00 zł

 

SUMA (silnik+uszczelki+płyny+niezbędne elementy+robota)                                           ~ 5 000,00 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUĆ.....................tyle tylko powiem, na szczęście na biednego nie trafiło :biggrin: grunt że wszystko praży jak należy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super jest! no i mam teraz smutek. Bo sam chwilowo bez własnej inez. No ale to tylko chwilowo. A motocykl masz naprawdę świetny. Oj jest grzechu warta, jest:)

i byłbym zapomniał szczególne podziękowania dla Suchego, który polecił mi Wojtka, który z kolei na miejscu przejrzał czy czarnulka warta grzechu (i zarywając nockę przyprowadził mi puszkę z powrotem)  i oczywiście dla wielu z Was których zamęczałem pytaniami o ten i inne model na PW.  THANKS !!!  

 

www.alanex-radom.pl

Edytowane przez Roman Osa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...