Skocz do zawartości

Zaproszenie Na Obchody 95-Lecia Policji 23.08.2014


carusek

95-lecie Policji Rzgów  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy weźmiesz udział w obchodach 95-lecia Policji w Rzgowie



Rekomendowane odpowiedzi

Podjadę w tym czasie odwiedzić kumpla za Włocławek aniżeli wspierał jakieś policyjne imprezy.

Darmowe Ogłoszenia Lokalne     Malito.pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładniejszy program imprezy już się pojawił na stronie ptakoutlet.pl:

 

http://www.ptakoutlet.pl/akcja-bezpieczne-zakupy-95-lecie-polskiej-policji/

 

Tomek przyjedź, pokażesz jak się jeździ po kielichu bez alkogogli :smile:

 

Sprzęt do dmuchanie będą mieli, więc jak się uśmiechniesz to dmuchniesz. Inne dmuchanie we własnym zakresie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro będę się widział z przedstawicielami Policji i będę sugerował jakąś mini paradę . Poza tym nikt nikogo nie będzie trzymał całe 6h :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o ktorej godzinie będzie jakiś punkt kulminacyjny programu ale zbieramy się ekipa i jedziemy na miejsce czy kazdy indywidualnie ?:-)

 

tzn pytam: Jaki jest plan :smile:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza zaczyna się od 10, ale nie będzie problemu jak ktoś dojedzie później. Mamy do dyspozycji placyk, po którym możemy pojeździć. Co do reszty aktrakcji to wyjdzie w praniu - sądzę, że koło 12 postaramy się zrobić jakiś mały przejazd. Żeby było śmiesznej mam jutro normalny dzień pracy w biurze, ale o 10 będę na pewno przywitać się z tymi, którzy przyjadą. A później zobaczą czy będę potrzebny czy drugi informatyk sam da radę.

 

Jak by był potrzebny to podaję numer kom. 602471816.

 

Do zobaczenia jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew wszelkim zapowiedziom - pogoda okazała się dziś łaskawa... zwłaszcza na rower, którym wybrałem się akurat na obchody do Rzgowa ;)
Chyba najwięcej radochy miały dzieciaki - przejażdżki na moto i w policyjnych radiowozach cieszyły się sporym powodzeniem z tego co widziałem :smile:
Osobiście udało mi się nawet trafić trzy razy do kosza w alko-goglach i wygrałem kilka ciekawych gadżetów :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza mało dynamiczna (uwaga no przyszłość), rekompensatą były gadżety wygrywane w konkursach ;) no i oczywiście tort suto zakrapiany :biggrin:

 boroś

 ccm250.png LwG!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wszystkim podziękować za przybycie i udział w imprezie. Rzeczywiście było trochę mało dynamicznie, ale dzięki temu byliśmy największą atrakcją :smile: jeszcze raz dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza mało dynamiczna (uwaga no przyszłość), rekompensatą były gadżety wygrywane w konkursach ;) no i oczywiście tort suto zakrapiany :biggrin:

 

thumb_flm_1408822546__dsc_1035.jpg

 

Słaba organizacja ;-) oby wyciągneli wnioski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zupełnie z innej beczki, chciałem podziękować za zupełnie nieoczekiwaną, ale niesamowitą frajdę dla Córki - za możliwość przejechania się motorem. Szczególnie Pani ze zdjęcia (2 kursy), panu z skutera i panu z niebieskiego motorku ;) Już nic nie będzie takie jak kiedyś mówi Córka - czas kupić 2 kółka ;)

Faktycznie, to była największa atrakcja ;)

 

pozdro ! .. i jeszcze raz dziękuję, majki

post-3995-0-94933900-1408825393_thumb.jpg

Edytowane przez majki (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zupełnie z innej beczki, chciałem podziękować za zupełnie nieoczekiwaną, ale niesamowitą frajdę dla Córki - za możliwość przejechania się motorem. Szczególnie Pani ze zdjęcia (2 kursy), panu z skutera i panu z niebieskiego motorku ;) Już nic nie będzie takie jak kiedyś mówi Córka - czas kupić 2 kółka ;)

Faktycznie, to była największa atrakcja ;)

 

pozdro ! .. i jeszcze raz dziękuję, majki

Jest nam bardzo miło że mogliśmy sprawić przyjemność kilku dzieciakom, szkoda tylko że dano nam DELIKATNIE do zrozumienia że nie wszystkim się to podoba !!! Wozili was KASIA ,MICHAŁ i Dzidziuś.

Podziękowania za wspólne fotki i możliwość przejechania się radiowozem za kółkiem. :busted_cop:

Edytowane przez krzysiu421 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio taki wysyp pikników i imprez w tym samym niemal czasie, że na pewno "dla każdego coś miłego"! W jednych organizacja lepsza, a w innych... cóż - organizować trzeba się samemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...