Skocz do zawartości

Ix Zlot Motocyklistów W Brzezinach


Komunikacja

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za wspólną niedzielę :riding:

Było fajnie.

Grochóweczka dobra,

polepszyła dynamikę moto :hihi:

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż się zaczerwienilam ;)

 

Tylko szkoda, ze z większością z Was spotykam się jedynie raz do roku na zlocie :sad2:

Mnie na zlocie nie było, ale czasami odbieram licencje ;)

Kiedy wsiadam na motocykl, budzę się ze snu i zaczynam prawdziwie żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja liczyłam. Spod kościoła ruszyło 172 maszyny. Nie zdążyłam zliczyć motocykli które stały na parkingu miedzy samochodami i tych którzy ominęli kościół i pojechali od razu do Jordanowa. Myślę że mogę spokojnie powiedzieć ze było 200 motocykli a o uczestnikach nie wspomnę. Dzięki, że tak licznie pojawiliście się na Naszym złocie i mam nadzieje, że większość z Was jest zadowolona

 

Podziękowania należą się w szczególności Pani Edycie oraz Organizatorom :smile: Przede wszystkim za super organizację Zlotu :smile: Dopięcie wszystkiego na ostatni guzik ;) 

 

Szczerze mówiąc, dawno nie byłem na tak fajnym Zlocie :smile: Gratulacje za ogarnięcie imprezy i pomysłu na fajne upominki, które będą pamiątką na całe życie :smile: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie na zlocie nie było, ale czasami odbieram licencje ;)

 

To już nawet wiem, z której firmy :smile:

 

Ku mojemu zaskoczeniu została mi w samochodzie jeszcze jedna zlotowa tablica rejestracyjna. Może powinnam rozpisać jakiś konkurs, w którym nagrodą będzie ta tabliczka, hm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje za ogarnięcie imprezy i pomysłu na fajne upominki, które będą pamiątką na całe życie :smile:

No właśnie, co to za upominki? Teraz można już zdradzić ;)

 

To już nawet wiem, z której firmy :smile:

 

Ku mojemu zaskoczeniu została mi w samochodzie jeszcze jedna zlotowa tablica rejestracyjna. Może powinnam rozpisać jakiś konkurs, w którym nagrodą będzie ta tabliczka, hm...

Nie trzeba, ja mogę po nią podjechać nawet bez konkursu :biggrin:

Kiedy wsiadam na motocykl, budzę się ze snu i zaczynam prawdziwie żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku nie dotarłem, ale liczę na rewanż i może @Komunikacja nas odwiedzi na forumowych imprezach? :biggrin:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znac tylko gdzie i kiedy a bedziemy czesciej wpadac do Ciebie Edyto

Blacharstwo Lakiernictwo Mechanika Serwis rowerów

Łódź ul. Helska 60

Tel. 530 679 839, 501 529 991

 

Dla posiadaczy kart członkowskich RABATY !!!!!

Czynne pn - pt 9-17
Sob 9- 13

 

 

YAMAHA FJ 1200     icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku nie dotarłem, ale liczę na rewanż i może @Komunikacja nas odwiedzi na forumowych imprezach? :biggrin:

 

Jeśli koledzy nie będą komentować na głos moich nóg to z chęcią Was w końcu odwiedzę tylko dajcie znać kiedy i gdzie :smile:

 

A i Wy możecie odwiedzić Rogów :smile: zapraszam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeśli koledzy nie będą komentować na głos moich nóg

Dobra teraz będziemy komentować po cichu :P

Poza tym komentarze chyba złe nie były

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ridrick komentarze były niezłe ;)

 

Szofera już mam to kiedy się spotykamy i gdzie? :smile: suzuki jak mnie przewiezie to nie wiem czy cała i zdrowa dotrę na spotkanie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wspólnie spędzoną niedzielę

 

A na kiedy jest planowany zlot w Koluszkach?

Nas ne dogoniat !!!  :moto:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że tak

Darmowe Ogłoszenia Lokalne     Malito.pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Wchodzę dziś po pracy do pokoju i co widzę? Przypinkę/button ze zlotu :biggrin: Jeszcze nie wiem jak się u mnie znalazł, ale się domyślam :biggrin:

Kiedy wsiadam na motocykl, budzę się ze snu i zaczynam prawdziwie żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...