Skocz do zawartości

Zbiornik Paliwa I Odnaleziona Szmatka W Środku


RUDY 600

Rekomendowane odpowiedzi

witam ostatnio czyściłem zbiornik paliwa w moim FAZERKU 03r.i po pewnym czasie wyleciała z niego taka cieniuteńka szmatka,i mam pytane czy to może komuś przypadkiem nie wpadła do baku,czy ona może była zawinięta wewnątrz  wokół kranika lub czy ona była jako siatka we wlewie paliwa zatrzymując brud.Może ktoś miał coś podobnego lub wie czy ona powinna tam się znajdować czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka szmatka w baku w celu czyszczenia paliwa - bez zartów Kranik ma dwa pionowe sitka wyższe do pozycjo ON i niższe RES oddzielone plastikiem by czuć kiedy brakuje wahy by przełączyć na RES.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTUJE! słowa autora. "czy ona może była zawinięta wewnątrz  wokół kranika lub czy ona była jako siatka we wlewie paliwa zatrzymując brud"

Nie wiem czy problem z czytaniem ze zrozumieniem, ograniczona wiedza na podstawowy motoryzacji czy czyste cwaniactwo.
Pozdrawiam:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Andrzejku jestem ograniczony i cwany  :dance:

fakt że przeczytałem na szybko i troszkę inaczej to zrozumiałem no ale nie ważne, co nie zmienia faktu że jeśli ta szmatka to sito nie tekstylne to mógł to być filtr na szczycie rurki kranika dzięki czemu mogła ona oczyszczać paliwo - tak wycwaniakowałem 

a tak na poważnie to raczej w baku żadnej szmatki nie powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie tak jak napisałem. Szczyt rurki ma może makś 5mm średnicy i też jest zakończony sitkiem więc to zbyt mało na szmatkę. Autor nie pozbędzie się tego i tyle:)  

Edytowane przez AndrzejCBRF2 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no 0,5mm to nie ma obstawiał bym jakieś 5mm :smile: że tak się przyczepie do pierdoły. A propos autora to chyba ma w du.. ten temat i to co mu pływa bo zamiast określić jakoś bardziej jaka to szmatka wymiary może jakieś zdjęcia przynajmniej rysopis to wywalił posta a reszta świata niech się domyśla.

Edytowane przez Massi (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...