Skocz do zawartości

Trzecie Urodziny Forum Łódzkich Motocyklistów - 03.07.2014


Suchy-wolk

  

116 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Będziesz na urodzinach?



Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje organizatorowi:) tort był pyszny,ciasta również, to były moje pierwsze urodziny forum,mam nadzieje,że za rok będę miała okazje poznać więcej ludzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tort pycha.

naklejki świetne.

nawet  :busted_cop: załapali się na swoje, kto by pomyślał  :whistling:

impreza zaliczona do udanych, wielkie podziękowania dla organizatorów !  :riding:

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciacho szpinakowe...... MOC :smile: Fajnie było zobaczyć wasze.... mordki:) To już 3 lata a tyle się wydarzyło, na kolejne urodziny trza będzie rezerwować atlas arenę :smile:

 

A jak zakończyła się akcja z policją?

Edytowane przez wildeyed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechali po nalepki, byli po pierszej 150-ce więc nie dostali od razu. Musieli powiedzieć wierszyk, albo zaśpiewać ;)

 boroś

 ccm250.png LwG!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad - Michał

Ze swojej strony również dziękuję za mile spędzony czas i całą organizację ;)

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce, dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urodziny jak zwykle zajefajne...

Zobaczyc wlepe na insigni - bezcenne

 

Dzieki wielkie dla organizatorów

 

Wlepy juz na moto....

Blacharstwo Lakiernictwo Mechanika Serwis rowerów

Łódź ul. Helska 60

Tel. 530 679 839, 501 529 991

 

Dla posiadaczy kart członkowskich RABATY !!!!!

Czynne pn - pt 9-17
Sob 9- 13

 

 

YAMAHA FJ 1200     icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było naprawde bardzo fajnie i jak Fazerro napisał klimat rodzinnego pikniku pasował idealnie..... :cheers:       ludzie dopisali,  więc tylko czekać na 4 latka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogodę organizatorom udało się załatwić wyborną a to wielka sztuka. Impreza świetna, ciasta pyszne i bardzo fajnie było się spotkać z Wami. Mnóstwa ludzi dawno nie widziałem i pogadało się wreszcie. Dzięki za bardzo fajną imprezę. Myślę, że o następnych urodzinach będzie nie tylko w Dzienniku :smile:

 

Z przykrością muszę dodać łyżkę dziegciu do beczki miodu. O 17.30 miał miejsce wypadek motocyklisty na rogu Wycieczkowej i Strykowskiej. Lecieliśmy z Okropną inną drogą więc znamy tylko z relacji okoliczności ale najbardziej przykrym aspektem tego zdarzenia było to, że podobno tylko Jaquzie się zatrzymał a w przejechało kilkadziesiąt maszyn. Ci, którzy przejechali i olali sprawę powinni się pierd...lnąć w durne, puste łby. Oby nigdy nie spotkało ich sytuacja, że będą potrzebować pomocy bo może się okazać, że nie będzie nikogo kto przyjdzie im z pomocą... wstyd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza na poziomie ;) Musze częściej przyjeżdżać na spotkania czwartkowe, bo jak na razie nie znam zbyt wielu ludzi ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chemiczna Malina

ja jak zwykle spóźniona - było przemiło, a wszystko przebiło zielone tajemnicze ciasto!

Too fast to live, too young to die !!!

 

Moje motofotografie -

http://motocykle-lodz.pl/topic/6133-mototematycznie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chemiczna Malina

ze względu na jego komponenty - do tej pory się zastanawiam czy to wodorosty, marycha czy szpinak :biggrin:

Too fast to live, too young to die !!!

 

Moje motofotografie -

http://motocykle-lodz.pl/topic/6133-mototematycznie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...