Skocz do zawartości

Tatuaże - Nasze, Innych, Rozmowy, Zdjęcia


Rado

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko.. pszywitalnię zdążyłam już nadrobić... natomiast co do tattoo to w wolnej chili wstawię, gdyż ogółem rzadko mam czas na neta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Kolorowa jak Diabli

Właśnie skończyłem projekt dziarki dla znajomej. Wyszło tak:

 

Dołączona grafika

 

Wpadnij mi tylko w ręce http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/disgusted.gif zresztą stanie się to niebawem (jak ja Cię prosiłam o projekt to się tyłka ruszyć nie chciało. :whip:;) ale swoją drogą, zacznie Ci to wyszło.

Dobra łotewer, że tak z amerykańskiego napiszę. Ja w tej chwili mam 6 i na pewno nie są to moje ostatnie tatuaże. Tak mi się od jakiegoś czasu chce zrobić tatuaż na całych plecach... i chyba zrobię, a później się wyprowadzę z domu. Bo chłop coraz mniej moich "rewelacyjnych" pomysłów toleruje. :decayed:

Edytowane przez Kolorowa jak Diabli (wyświetl historię edycji)

Jak zwykle robię wszystko odwrotnie, plan B wykonany, czas na plan A.

 

Jaką ma pan receptę na Legię dzisiaj? Grać 90 minut. To jest cała recepta. Czy ktoś kogoś będzie pilnował? Nie, my musimy wszystkich pilnować. A ktoś otrzymał jakieś zadanie specjalne? NIKT!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie mam ale od 2-3 lat myśle. Tatuaz ma byc w miejscu mało widocznym. żadne na rękach, szyji itp. prędzej klatka piersiowa, plecy. myślałem kiedyś o portrecie Matki bo bez niej pewnie bylbym śmieciem na ulicy lub juz by mnie dawno nie bylo ale nie wiem czy to nie jakies ,,edyp?''. więc chyba skip. Myślałem też o napisie FOREVER YOUNG ale to troche powszechne. ciężko mi się zdecydować ale tej zimy chyba sie pomaluje. ktoś ma jakieś pomysły na rozwiązenie problemu:D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorowa jak Diabli

Moim zdaniem wytatuowane portrety są naprawdę świetne, o ile zrobione przez kogoś kto się zna na rzeczy. Bo taki za "pół litra w piwnicy", to ja sama mogę Ci machnąć. Poza tym byłby to tatuaż oryginalny, bo raczej nikt nie będzie sobie tatuował fotografii Twojej mamy. Wg. mnie zdecydowanie to lepsze niż napisy.

Ale to Tobie musi się podobać, nie komuś innemu.

Jak zwykle robię wszystko odwrotnie, plan B wykonany, czas na plan A.

 

Jaką ma pan receptę na Legię dzisiaj? Grać 90 minut. To jest cała recepta. Czy ktoś kogoś będzie pilnował? Nie, my musimy wszystkich pilnować. A ktoś otrzymał jakieś zadanie specjalne? NIKT!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie podoba idea bo naprawde bez mojej mamy bym tu nie psiał a pewnie bym był jakims menelem. Poprostu nie raz mi pomogła uwierzyć w siebie. poza tym tak jak ktoś kiedys wcześniej pisał literki/cyferki planuje daty dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z portretami jest jeden problem. Jak ktoś nie jest naprawdę w tym świetny to masz dużą szansę zostać z maszkarą na skórze, która będzie przypominać Twoją mamę. Dlatego, jeśli zdecydujesz się na taki tatuaż - bardzo uważnie dobierz studio i konkretną osobę - koniecznie przejrzyj portfolio oraz pogadaj jak się czuje w portretach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie. Portrety to dobry pomysl ale tylko pod warunkiem ze sa na prawde dobre! Ja portretu bym sie bala wlasnie przez to jak zostalby wykonany. Moj kolega wytatuowal sobie portret i calkiem fajnie wyglada. Podobienstwo do "wersji live" jest bardzo duze. Do tego on bardzo o niego dba bo czesto smaruje go balsamem nawilzajacym:) ponoc to cos daje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może coś takiego

Dołączona grafika

 

ale powiem szczerze że wciąga to strasznie. Planuje jeszcze sobie strzelić portret syna na klacie.

Polecam studio Zool na pietrynie, może nie robi najtaniej ale za to jest pewność że się nie odbarwi albo że będzie kilka poprawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam 3, jeden w avatarze, drugi na brzuchu przy biodrze i trzeci trball na dole pleców. Ten na lędźwiach był odświerzany, nie jest więc już tak wyblakły :smile: Generalnie wszystkie 3 są dla mnie bardzo ważne i charakterystyczne dla okresu, w którym je robiłam :smile: Przypominają mi o ważnych rzeczach i o to mi chodzi :biggrin:

 

Bardzo podoba mi się motyw kocich odcisków i zaczynam dojrzewać do czwratego (kolejnego "ostatniego") tatuażu, ale tym razem na stopie :smile:

post-1495-0-80395900-1349205218_thumb.jpg

post-1495-0-96158700-1349205249_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się chyba wezmę teraz za kolejny swój... tylko jakoś nie mam weny na dłubanie przy projekcie... Co do portretu, to też myślałem nad tym ale problem z wykonawcą takowego, a sam na klacie sobie nie zrobię :/

Yumii mnie męczy żeby jej zrobić też kolejny, ale brak czasu wolnego mocno komplikuje te plany... Jak ogarnę sprawę projektu, to wrzucę fotę...

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeden (robił mi go wspomniany wyżej Łuczi) i jest to tribal na lędźwiach. W planach mam kolejny tatuaż, tym razem na stopie. Będą to nuty, ale nie żadne przypadkowe tylko fragment piosenki napisanej dla mnie przez mojego tatę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy, ale jak widzę tribal na lędźwiach, to od razu mi się kojaży z pustą imprezową tapeciarą za dwa drinki... Nic na to nie poradzę niestety, takie skrzywienie już mam na starość...Gerwaz, nie tatułuję się u nikogo poza kilkoma wybranymi i od dawna znanymi osobami. Już się przejechałem na takich polecanych zajefajnie robiących/... Poza tym w moim przypadku, tatuaże to nie jest głównie ozdoba, tylko jakaś część życia którą chciałem zaznaczyć trwale na skórze, są dla mnie ważne przez to kto je wykonał i o czym mi przypominają, a nie bo zrobiłem je w studiu... jeden mam co w studiu robiłem, notabene skasztaniony strasznie, Yumii nad nim pracuje w wolnym czasie, żeby poprawić...

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no owszem pracuję nad nim w chwili wolnej, tylko ostatnio niestety takich brak. A trochę jeszcze nam to zajmie zanim będzie skończone. :smile:

 

znaczy się znęcasz się nad chłopem jak Ci podpadnie ? :biggrin:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...