Skocz do zawartości

Tatuaże - Nasze, Innych, Rozmowy, Zdjęcia


Rado

Rekomendowane odpowiedzi

Regis a ty dziś w robocie ? Może bym wpadł i wybrał sobie coś . Da radę zrobić z marszu ? W łodzi będę za godzinkę

 

z calym szacunkiem do osoby Regisa, ale przegladajac Jego prace to warsztat nie powala na kolana. tak wiec sugerowal bym nieco powsciagliwosci i poszukanie studia/artysty z lepsza reka. (o warunkach kanapowo tapczanowych ktore nie maja nic wspolnego z higiena nie wspomne)

poza tym co mozna zrobic "z marszu"...szlaczek?, lacinska sentencje?, delfinka na kostce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z calym szacunkiem do osoby Regisa, ale przegladajac Jego prace to warsztat nie powala na kolana. tak wiec sugerowal bym nieco powsciagliwosci i poszukanie studia/artysty z lepsza reka. (o warunkach kanapowo tapczanowych ktore nie maja nic wspolnego z higiena nie wspomne)

poza tym co mozna zrobic "z marszu"...szlaczek?, lacinska sentencje?, delfinka na kostce?

 

Oglądając pracę Regisa sądzę że dużo lepiej wychodzi mu sztuka aerografiki niż tatuażu ;)

Po drugie fakt że warsztat nie wygląda zbyt zachęcająco ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę odrobinkę temat i pokażę co Ja zrobiłem sobie miesiąc temu ;) miałem mały na przedramieniu i chciałem go zakryć czymś większym stąd i on... jak coś mogę polecić dobrego tatuażystę i z naprawdę rewelacyjnymi cenami ;) poniżej mój tatoo

post-1091-0-05806700-1342990800_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo cokolwiek tam miałes to fakt ZAKRYTE PORZĄDNIE !!! http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywa się Wojciech Szpałek (https://www.facebook.com/wojtekszpalek) można go łatwo namierzyć na fb. Napiszcie mu maila i opiszcie co potrzeba zrobić, ewentualnie jeśli chcecie nr tel to piszcie na priv ;) mozecie powołać się na znajomego (Daniel) który robił przedramię bo zakrywał mniejszy jakieś miesiąc może półtora temu, będzie wiedział o kogo chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy, a ty co robisz z marszu że taki z ciebie hater ??

Przychamuj trochę z takimi wypowiedziami, bo nic konkretnego nie wnoszą do tematu. Podobać ci się nie musi, a robi się głównie to, co sobie klient zażyczy.. że jakoś więcej się macha napisów w tym waszym mieście, to już inna sprawa...

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regis przewin strone do gory i jeszcze raz przeczytaj (tylko powoli) to co napisalem.

Wbrew temu co sugerujesz nie jestem zwolennikiem wpadania na wariata do byle jakiego "studia" i robienia sobie kolejnego wzorka z katalogu ktory nosi co drugi narwany. Raczej sklanial bym sie do prac autorskich, indywidualnych, takich ktore nie sa powielane z kalki a ryzyko spotkania kogos z podobnym ta2 jest bliskie zeru. co niestety wiaze sie z planowaniem i umawianiem kolejnych kilkukodzinnych sesji a nie uwaleniem sie na tapczan i zalatwieniem sprawy w kwadrans.

Co do gustow i tego co mi sie podoba, nawet nie staram sie dyskutowac. Bardziej odnioslem sie do jakosci Twoich "prac" niz do tego co przedstawiaja. Nie trzeba byc mistrzem maszynki aby na pierwszy rzut oka stwierdzic iz prace w Twojej galeri pozostawiaja duzo do zyczenia.

Co do mojego miasta, tak sie sklada ze istnieje bodaj jedno studio w ktorym za cholere nie wiem co robia wiec trudna mi dyskutowac na ten temat. ale jesli posiadasz takowa wiedze to chetnie Cie wyslucham.

Wyznaje jednak zasade, ze nie to dobre co tanie i blisko bo w piwnicy u kumpla, a dobre to co przedstawia jakas wartosc estetyczna i wkonane jest w spoosob profesjonalny i rzetelny. wtedy cena, czas i odleglosc spadaja na dalszy plan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Siwy też przeczytaj co napisałeś wyżej i zastanów się w jaki sposób sformułowałeś swoją wypowiedź...

Co do określania mnie jako dziabacza piwnicznego, to też się pomyliłeś...

A co do tego czy dana praca jest dobrze wykonana czy nie, to nie masz człowieku wiedzy żeby to oceniać, co sam przyznałeś powyżej...

Proponuję nie ciągnąć dalej dyskusji w tym stylu, bo temat nie jest po to stworzony,żebyś mógł sobie poprawiać dzień tego typu wpisami na mój temat...

Zresztą, zapytaj forumowiczów którzy mają ode mnie tatuaże, czy są dobrze wykonane ...

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regis blagam czy Ty naprawde nie widzisz zdecydowanej roznicy miedzy tymi pracami??? podpowiem...po lewej dlonie wygladaja jak....dlonie, po prawej natomiast jak lapska gornika powykrecane reumatyzmem wyrastajace z obwazanka.

ja rozumiem bronic swojego warsztatu ale odrobina samokrytyki nigdy nie zaszkodzi....

Dołączona grafika

 

poza tym....jesli poczules sie urazony co do mojego wpisu i podciagniecia Cie jak sam nazwales pod "dziabacza piwnicznego" to wycofuje sie. Jesli mial bym juz w tym kontekscie sie odnosic to bardziej by pasowalo dziabacz kanapowo-tapczanowy :decayed:

natomiast co to mojego samopoczucia i Twojej troski o mnie, to dziekuje jakos sobie radze i niekoniecznie musze jezdzic po Tobie zeby spokojnie zasnac. http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/nono2.gif

co do ostatniego z Twoich zdan.....tak prosze, wrecz nalegam aby ktos z forumowej braci wrzucil jedna, no moze dwie z Twoich prac. choc od razu uprzedze. pewnie nosiciele tak samo jak ja nie znaja sie na technice wiec ich wiedza na temat wykonania moze nie byc wystarczajaca. :whistling:

 

Panowie dajcie spokój !!! Luuuuziiikkkk!!

 

Okropna ja jestem niespotykanie spokojnym czlowiekiem. poprostu staralem sie wyrazic moj zachwyt nad tym co zobaczylem...niestety nie udalo sie :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeginasz chłopcze... co innego wrzucenie wszystkich prac, a co innego obrabianie d*py bo ci się nudzi...Nadal odbiegasz od tematu zresztą.

Nie mogę się doczekać spotkania na żywo, bo jakoś nie lubię ludzi twojego pokroju, a w moim wieku ( również motocyklowym ) już raczej wyzbyłem się tolerancji dla młodszych ...

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy Ty mi grozisz? http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/disgusted.gif

w temacie postu mamy rowniez "rozmowy" na temat ta2...co niniejszym czynie.

reszty fotek nie wrzucalem bo nie mialo to najmniejszego sensu ...poziom ten sam.

natomiast co do oceny mojej osoby przez Ciebie to proponowal bym sie powstrzymac, tak na wszelki wypadek gdybys sie w niej pomylil....jak sam powiedziales, trzymajmy sie tematu ta2 i jego okolic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i stwierdzam, że kolega raczej nie ma za dużego pojęcia o tym co pisze, dodatkowo, widać na pierwszy rzut oka, że tak jak napisał Regis, poprawia sobie dzień obrabiając kolegą du*ę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jeszcze raz zobaczę wpis o sprzeczkach i cały temat poleci do kosza - wymieniajcie się opiniami, ale z odrobiną wzajemnego szacunku.

 

Koniec pier.. pitolenia :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kolega Yumii Yuki ma tatuażyk ? to niech się pochwali a nie pituli dla nabijania postów , kulturka wymaga też przywitania się w POWITALNI !!

 

Po pierwsze nie kolega. Naucz się czytać bo mam płeć wpisaną... i owszem mam tatuaż i sama też wykonuję....

 

 

 

W ramach ciągnionego OT - dziwna zbieżność modelu motocykla w profilu YumiiYuki i Regisa. :whistling::decayed:

 

A w odpowiedzi na to.... jestem dziewczyną Regisa i mamy wspólny motocykl.

A co do przywitania się to nie miałam czasu po rejestracji się na forum, ale nadgonię :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam chcę zrobić tatuaż na przed ramieniu, ale nie mogę się zdecydować.

Jakiś napis czy coś. Ostatnio chodzi mi po głowie jakiś napis po Arabsku. :P

Może ktoś z was ma coś takiego lub jakieś wzory tatuaży w necie szukam, ale nic mnie nie interesuje co tam jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam chcę zrobić tatuaż na przed ramieniu, ale nie mogę się zdecydować.

Jakiś napis czy coś. Ostatnio chodzi mi po głowie jakiś napis po Arabsku. :P

Może ktoś z was ma coś takiego lub jakieś wzory tatuaży w necie szukam, ale nic mnie nie interesuje co tam jest.

 

Powiem ci tak, co do arabskiego, to jest ten sam problem co do znaków chińskich, japońskich, run itp... trzeba mieć kogoś, kto autentycznie zna się na języku bądź znakach, gdyż tłumacząc w translatorach przetłumaczy ci przykładowo napis,,kocham motocykle" na,, koja mnie bylnie"... więc poszukaj kogoś kto się zna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam chcę zrobić tatuaż na przed ramieniu, ale nie mogę się zdecydować.

Jakiś napis czy coś. Ostatnio chodzi mi po głowie jakiś napis po Arabsku. :P

Może ktoś z was ma coś takiego lub jakieś wzory tatuaży w necie szukam, ale nic mnie nie interesuje co tam jest.

 

Powiem ci tak, co do arabskiego, to jest ten sam problem co do znaków chińskich, japońskich, run itp... trzeba mieć kogoś, kto autentycznie zna się na języku bądź znakach, gdyż tłumacząc w translatorach przetłumaczy ci przykładowo napis,,kocham motocykle" na,, koja mnie bylnie"... więc poszukaj kogoś kto się zna...

 

to tak a propos

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YumiiYuki nie zaperzaj się :smile: ty nie miałaś czasu się przywitać a mnie nie chciało się sprawdzać twej płci :smile: czytam natomiast biegle od 5 roku życia :smile: dawaj foty tatoo jak masz bo po to jest ten wątek :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...