Skocz do zawartości

Tatuaże - Nasze, Innych, Rozmowy, Zdjęcia


Rado

Rekomendowane odpowiedzi

ridrick, a nie moze byc brzydki wytatuowany facet do tej sesji? :decayed:

Oczywiście że może. Najważniejsza jest wizja artystyczna

 

zawsze to cos innego niz sliczne kobiety http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/pout.png

Dlatego teraz ma nie być słodka tylko z dziarami ;)

 

Czyż nie jest urocza ??

http://otbmiami.com/...e-photos-10.jpg

 

herb mam jeden tego miasta gdzie sie urodziłem, tu zyje i tu umre :biggrin::D

No wiem, tak się tylko nabijam żeby nie było zbyt poważnie

 

a co do kolezanki ja mam kolezanke taki slodki pin-up girls dziar ma troszeczke i sama stwierdzila iz jak bedzie ciepło chce sesje z moją małą

Pokaża pokaż pokaż :drool:

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajefajny tatoo a powiedz jak z kosztami zrobienia takiego tatoo ???

 

koszty nie wielkie... Ten zrobił mi znajomek w swoim domotym studio. Dziara pare lat moge dac namiary. Myślę, że 300 zł to max ;)

Generalnie jest jeszcze do poprawek... mianowicie trzeba wukończyć kombinezon i takie tam ale jak zwykle z czasem bywa, brakuje go :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetl postUżytkownik Ndz000 dnia 24 październik 2012 - 09:43 napisał a co do kolezanki ja mam kolezanke taki slodki pin-up girls dziar ma troszeczke i sama stwierdzila iz jak bedzie ciepło chce sesje z moją małą Pokaża pokaż pokaż :drool:

a wiec kolego tylko się nie sliń zbytnio to moja znajoma i juz ja mecze zeby jak bedzie ciepło sobe czas zarezerwowała :biggrin: :D http://wd10.photoblo...533079/kiki.jpg

http://wd7.photoblog...6/129632826.jpg

Edytowane przez Ndz000 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

proponowal bym najpierw okreslic w jakim stylu chcesz zrobic ta2, wtedy bedzie duzo prosciej polecic konkretna osoba ktora da rade i bedzie dobrze sie czula w tym co wymyslisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy na manhatan , nie polecam a nawet odradzam , wiem co mowie , mieszkalem na manhatanie znam temat od podszewki..........mam wyrabane cale cialo ale nigdy bym tam nie poszedl ,soorrry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponowal bym najpierw okreslic w jakim stylu chcesz zrobic ta2, wtedy bedzie duzo prosciej polecic konkretna osoba ktora da rade i bedzie dobrze sie czula w tym co wymyslisz.

 

Więc chodzi o coś w tym stylu i dokładnie w tym miejscu

tatuaze-na-brzuchu-25775_3_large.jpg

:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powinien ogarnąć prawie każdy- nic skomplikowanego. A z imienia- mnie robił (w sumie ciągle robi, trochę miejsca zostało) "japonizmy" Jarek z Sigila. 

 

A- Manhattan też odradzam (w sumie uznałem że ktoś sobie jaja robi polecając- to studio ma w Łodzi bardzo określoną "reputację")

Edytowane przez Rado (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie the best jest studio zool na piotrkowskiej 37m lub 39 nie pamiętam, ale higiena i profeska. dziara kilka lat ma i nie zmieniła nadal koloru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ja też się pochwalę - mam na łopatce aniołka, słodkie dziecię. Znaczy dla mnie wiele bo to prezent od taty na 18stkę - sam narysował, sam wykonał. Z ogromnym uczuciem i starannością. Plan był taki by zrobić kontur, zagoić i wycieniować, po 7miu latach nadal mam sam kontur bo zanim się zabraliśmy do cieniowania tacie pogorszył się wzrok, źle naostrzył igłę i całe tło wypłynęło... Więc zostawiłam bez cieniowania, ale sentyment mam ogromny i tak czy inaczej uważam, że ten tatuaż jest piękny.

 

Od dawna myślę o dorobieniu co najmniej dwóch kolejnych, ale najbardziej bym chciała, by to też zrobił tato, a ten już nie jest w stanie... Więc czekam aż się zbiorę psychicznie i finansowo i zdecyduję się na coś konkretnego, i będę powiększać kolekcję.

Aktualnie mam zajawkę na podpis, na piersi lub pośladku - parafkę mojej drugiej połówki, ale muszę poczekać tak do końca roku, może zrobię mu prezent na gwiazdkę...? :smile:

Każdy motocyklista jest piękny - póki nie zdejmie kasku :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...