Skocz do zawartości

Tatuaże - Nasze, Innych, Rozmowy, Zdjęcia


Rado

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj spełniłam swoje marzenie.

Z małą pomocą rodziny, rodzice napisali, a brat przerobił mój projekt motocykla i tak oto jest, mój pierwszy tatuaż :biggrin:

CAM00195.jpg

Non quo sed quo modo :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49e8cd2eb051968574b64718492053f0.jpg

 

mnie się taki marzy.. :P

 

Agi, super.. *.* mnie się podoba... całość ; D

Edytowane przez krzychoslav (wyświetl historię edycji)

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś chce dobry malunek - to mam gościa :smile: dobry jest 3 mi zrobił i kolejne 3 mi zrobi :smile:

 Panie władzo, ma pan rację, niestety, zdarzyło mi się przekroczyć prędkość. Zdaję sobie sprawę z tego, że było to bardzo nieodpowiedzialne, że naraziłem innych uczestników ruchu na niebezpieczeństwo, ale... Jechałem szybko, gdyż...lubię zapie..lać  :moto: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No to dawaj namiary. Pracuje w studio?

 

Jako, że w tym roku u mnie zmiana kodu, ... z przodu; chcę znowu coś sobie domalować. Do istniejącego wzoru na jednej ręce chcę dodać kolor i trochę poprawić jakościowo to co mam; na drugiej też poprawić i dodać kolejne sztuki - tu akurat mowa o gwiazdkach wskazujących kolejne latka mojego pierworodnego.

 

Chętnie bym się spotkał z kimś, kto profesjonalnie zajmuje się rysunkiem i pogadał jak powyższe uczynić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Hej, hej, [lubię odkopywać ten temat :biggrin:]

Pytanie mam do tych co dziarają. Czy jest jakiś sposób, żeby linie były cieniutkie, czy to bez względu na wszystko i tak 'rozleje się' z pół milimetra na ok milimetr? Czy są jakieś różne grubości igieł? [Wybaczcie za to pytanie, domyślam się, że jest głupie :biggrin:]

Proszę o pomoc w temacie i z góry dziękuję :smile:

Non quo sed quo modo :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po jakim czasie Ci się rozmyło?  To może od barwnika zależeć i od tego jak na początku dbałaś o tatoo. Ja mam swoje ponad rok i nic nie drgnęło. Kolor jaki był taki jest i kontury ostre. 


Ja swoje robiłam w Pabianicach. Babka fajna. Myśli nad tym co robi i pracuje na dobrych materiałach. Także duży plus!!!  Studio Nemezis na rogu Konstantynowskiej i Warszawskiej w Pabianicach. Koło serwisu moto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Moje dzieło" mam od ok 9 miesięcy, dbałam o nie tak jak mi tatuażysta zalecał, kilka razy dziennie smarowałam, nie spałam na tym boku, nawet chodziłam w takich ciuchach, że prawie w ogóle nie dotykały do tatuażu.

Zrobiłam dziś sobie foto, żeby porównać jak to wyglądało zaraz po zrobieniu i teraz, i jednak dochodzę do wniosku, że po prostu panikuję :biggrin: Wszytko jest takie samo jak w dniu zrobienia, tylko mi się zwyczajnie wydawało, że to się jakoś rozlało, że kreski są jakieś grubsze.

Jednakże dziękuję Gocha za odpowiedź :smile:

Non quo sed quo modo :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

temat dawno nie odswiezony wiec odswiezam bo warto. Niedawno dziabalem sie u Sebastiana z zeta Reticuli na Piotrkowskiej, gosc naprawde rzeczowy, pomocny wie co robi a malo jest takich tatuazystow a co za tym idzie niedrogi. Warto o nim wspomniec bo malo jest juz takich artystow w tym skomercjalizowany swiecie:) polecam jesli ktos chce miec niepowtazalne dzielo na swoim ciele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

No to i ja cosik wpiszę:

 

Miałem tak:

eaa7e999880b.jpg

 

a jest:

 

7a9eedb0ef7e.jpg

e043b69b1c65.jpg

9c130a72dce0.jpg

acc5700812f0.jpg

 

Dodam, że znak nieskończoności z pierwszego zdjęcia robił mi (po taniości  :wacko:  :blush: ) niejaki p. Regis. To co na pozostałych, to wszystko co dało się uratować z owego znaku (bez laserowania) bo zdaniem tatuatorów była to wielka kupa. 

Edytowane przez JAREK-XJR (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...