Skocz do zawartości

Poszukuję Użytkownika Zx6R 98-02 Roku Albo Podpowiedzi :)


blazej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam kilka pytań odnośnie Kawasaki ZX6R z 2002 roku. 

 

Kiedy ta mała lampa po środku, powinna się świecić, jako postojowa? czy przy włączonych światłach mijania sieci sie także oraz czy świecą obie główne lampy?

 

Mam cholernie pokombinowaną instalację 

 

 

I druga sprawa potrzebowałbym by mi ktoś mógł zmierzyć wielkość górnych uchwytów przy lampie bo ich nie mam a chcę dorobić. potrzebowałbym jaka jest odległość od środka otworu do końca tych trzech wzmocnień uchwytu oraz średnicę otworu :smile:

 

Z góry wielkie dzięki

Always Hardcore!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ta mała lampa po środku, powinna się świecić, jako postojowa?

 

Dokładnie, środkowa "lampka" to postojówka ;)

 

ZX6R o której piszesz nie ma automatycznego włącznika świateł więc po "przekręceniu" kluczyka czy odpaleniu motocykla światła same się nie włączą... :P

 

Z tego co pamiętam jedno przesunięcie włącznika świateł na prawej części kierownicy (clip-on'a) aktywuje postojówkę a kolejne "kliknięcie" uruchamia światła mijania :smile:

 

Lampy w tym roczniku powinny podczas jazdy palić się dwie. Na długich oczywiście zdecydowanie jaśniej ;) Przy włączonych światłach mijania czy też drogowych nie gaśnie postojówka ;) 

 

Odległości w mocowaniach lampy niestety nie pomierzę, ponieważ motocykla nie posiadam :/ Miałem kilka lat temu i miło wspominam ten model  :smile: Kawa ZX6R J1-J2 i A1P zdecydowanie wygodniejsza w codziennym użytkowaniu niż "636" B1H :P

Edytowane przez _Michał_ (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :smile: jeszcze te uchwyty i będzie super. Czyli jak będę miał jeszcze jakąś zagadkę odnośnie tej KAwy to mogę do Ciebie pisać?  a pewnie tak będzie bo ten motocykl co kupiłem mocno zaniedbany jest, choć na szczęście mechanicznie super

Always Hardcore!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz pytania to pisz ;) Co będę pamiętał to podpowiem :smile: Nie pomogę niestety w kwestiach elektryki (kabli) i stricte mechaniki (zawory czy gaźniki) bo nie mam o tym pojęcia, ale jakieś proste wymiany robiłem sam :P Jak "odświeżałem" owiewki w swojej na przełomie 2008/2009 r to moto było rozebrane całkowicie ;) Złożyć też się udało :P Ogólnie motocykl jest genialny :biggrin: Gratuluję wyboru :biggrin: 

Jak coś to poniżej mój wątek o ZX6R 2000: http://motocykle-lodz.pl/topic/6102-kawasaki-zx6r-j1-2000-r/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...