Skocz do zawartości

Strony / Profile - Nawołujące Do Nienawiści, Dyskryminacji


pistolero85

Rekomendowane odpowiedzi

Każda akcja godząca w poszanowanie człowieka ma sens. Problem dotyczy nas i w jedności siłą.

Wczoraj stronę zgłosiłem, otrzymałem odp, że niczego nie narusza,

dziś FB zmienił zdanie ...

dlaczego ??

 

Szybka i skuteczna interwencja.

Dziękuję

Edytowane przez pistolero85 (wyświetl historię edycji)

CGLasNM.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o ilość, wczorajsze odpowiedzi sądzę były z automatu odsyłane, ale po ilości zgłoszeń zajął się problemem ktoś żywy i się udało.

 

Jak się będą pojawiać kolejne takie strony to trzeba zgłaszać zbiorowo i się uda jak teraz :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, dopisałam identyczny komunikat. To czas zająć się pozostałymi dwie stronkami. 

 

A tak w ramach podsumowania. Nie ma moim zdaniem większego znaczenia czy to prowokacja jakiegoś Pana czy faktyczny przejaw nienawiści. Lepiej, żeby takie "kosze na śmieci" nie walały się wszędzie gdzie popadnie, bo znajdzie się osoba, która nie będzie się znała na "żartach" i zrobi komuś krzywdę

Edytowane przez wildeyed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zgłaszałem...

 

Linkujcie tutaj jak znajdziecie nowe, podobne twory tego szmaciarza, również chętnie zgłoszę do usunięcia.

Tylko Honda -> XL600V + XR400R = :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Precz z motościerwem" też już usunęli. Ciekawe są podwójne standardy społeczności. TZN fakt, że coś ich nie narusza i nagle dosłownie po godzinie, czy 3 okazuje się, że jednak.

Edytowane przez Logan (wyświetl historię edycji)

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zapoznaliśmy się ze stroną zgłoszoną przez Ciebie z powodu nękania. Ponieważ stwierdziliśmy, że narusza ona nasze Standardy społeczności, usunęliśmy ją. Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia. Patrz w celownik, motościerwa są wszędzie został(a) poinformowany(a) o usunięciu jego/jej strony, nie wie jednak, kto ją zgłosił. Facebook nigdy nie ujawnia danych osoby wysyłającej zgłoszenie"

 

YEAH

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę jak walka z wiatrakami. Dzisiaj usuną jedną stronę, jutro powstanie nowa. Hejterów jest tysiące, byli i będą- w sieci mają pole do popisu i się właśnie popisują. Olać i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie uwazam ze na tyle ile mozemy powinnismy z tym walczyc a nie olewac zeby ta nienawisc i takich debili tlumic w zalazku zanim faktycznie stana sie popularni. Jak sk***iel zobaczy ze jego kolejny wymysl zostal zlikwodowany i nie przybylo mu fanow to mu sie znudzi i znajdzie sobie inne zabawki.

Tylko Honda -> XL600V + XR400R = :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...