Skocz do zawartości

Parada Motocykli W P-Ce 8.06.2014


jasiu102

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba będzie się pojawić :smile:

 

Swoją drogą polityka polityką, kiełbasa kiełbasą, a kolejna okazja do wspólnego spotkania i jeżdżenia jest :biggrin: ...jakby nie było będzie to pierwsza tego typu akcja w P-ce uwzględniająca, że nie jest nas motocyklistów tak mało w tej mieścinie. I szacun za to dla pomysłodawców ;)

Po rozpoczęciu w Dłutowie, byłam w szoku ile EPA się pojawiło, oby i taka sama jak nie większa frekwencja była na tej paradzie. Pabianiccy motocykliści, w końcu zaczynają być zauważani, to cieszy.  Oby tylko na jednej akcji się skończyło :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, jako sklep i serwis motocyklowy z Pabianic też będziemy na imprezie.

Jeżeli chcecie bliżej poznać naszą załogę to zapraszamy, mile widziane pytania w sprawie serwisu motocykli.

 

Dodatkowo zaprosiliśmy znaną już na FŁM ekipę MOTOPOMOCNI.pl, więc na dniach Pabianic dodatkowo za darmo będzie można się przeszkolić z pierwszej pomocy. 

Organizujemy też konkurs, w którym będzie można wygrać skuter elektryczny, kurs na prawo jazdy kategorii A i AM dla młodszych.

 

Sponsorem nagród w postaci kursu na prawo jazdy jest:

OSK TURBO PABIANICE
95-200 Pabianice
Ul. Zamkowa 23A pok.3

 

Dodatkowe informacje:

http://sklepmotocyklowypabianice.pl/o-inventec/wydarzenia-przed-nami/item/386-dni-pabianic-parada-motocykli-nagrody-skuter-i-prawo-jazdy-kat-a-am

 

Patronatem medialnym imprezę objął też motogen.pl:

http://www.motogen.pl/Parada-motocyklowa-na-Dniach-Pabianic,20844.html

http://SklepMotocyklowyPabianice.pl Sklep i serwis motocyklowy INVENTEC ul. Warszawska 72 Pabianice tel: 42-215-77-77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej zachecam do Parady Motocykli pabianice 8.06.2014 zbiorka od 13.30 pod plywalnia pabianice. Potem parada i wjazd na teren imprezy. Duzo atrakcji dla 2 kółek ognisko itd. Do tego konkursy mozliwosc wygrania prawka kat A. Powoze Fazerem i udalo mi się ogarnąć w ramach dni Pabianic coś innego niz zwykle. To dla Was...Nas wbijcie będzie mi milo ze miesiąc papierow nie idzie w.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to zbiórka jest pod pływalnią od godz. 13.45, a wyruszamy na paradę o godz. 14.00.

 

Trasa parady motocykli:

- rozpoczęcie z ulicy Grota-Roweckiego 3 (parking przy basenie MOSiR),

- przejazd na wprost w ulicę Orlą,

- skręt w prawo w ulicę Mariańską – dojazd do ulicy Moniuszki,

- skręt w lewo w ulicę Moniuszki,

- skręt w prawo w ulicę Kościuszki, jazda na wprost ulicą Kościuszki – dojazd do ulicy Zamkowej,

- skręt w prawo w ulicę Zamkową – jazda na wprost,

- skręt w prawo w ulicę Sobieskiego – dojazd do ulicy Piotra Skargi,

- skręt w lewo – dojazd do ulicy 20 Styczna, skręt w prawo,

- jazda na wprost – dojazd do ulicy Grota-Roweckiego,

- skręt w prawo w ulicę Grota-Roweckiego, jazda na wprost ulicą Roweckiego,

- skręt w prawo w ulicę Mariańską – dojazd do ulicy Moniuszki, skręt w lewo,

- jazda na wprost do ulicy Wiejskiej, skręt w lewo w ulicę Wiejską,

- skręt w lewo w ulicę Wileńską, jazda na wprost do ulicy Kilińskiego,

- skręt w prawo w ulicę Kilińskiego – dojazd do bramy hotelu MOSiR,

- skręt w lewo – wjazd na teren imprezy XXXVII Dni Pabianic.

 

Plan imprezy:

  • godz. 11.00 – Ogólnopolski Konkurs Tańca Nowoczesnego
  • godz. 15.00 – wokalistki MOK-u
  • godz. 15.30 – kapela podwórkowa “Dobrzanie”
  • godz. 16.30 – kabaret “Weźrzesz”
  • godz. 17.30 – Tomasz Jachimek
  • godz. 18.30 – kabaret “Nowaki”
  • godz. 20.00 – gwiazda wieczoru Patrycja Markowska
  • godz. 21.30 – teatr ognia “Na Co-dzień”

Dodatkowe atrakcje: miasteczko ruchu drogowego, warsztaty artystyczne, pokazy sztuk walki, animacje ruchowe, lunapark.

 

 

post-2071-0-56112200-1401817871_thumb.jpg

Edytowane przez Kokos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wszystko fajnie tylko za dużo imprez na jeden dzień i co wybrać :smile:

Może terror wpadnie na paradę :P i bedzie jedna impreza mniej ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko za dużo imprez na jeden dzień i co wybrać  :smile:

Aga w pierwszej kolejności dd2 potem kawka u Chylona i Goni . Moje Kochanie się przebierze w kombi i lecimy na Pabianice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważna informacja, byłem wczoraj na stadionie, tam gdzie mają parkować motocykle po paradzie nie ma utwardzonego podłoża, dlatego proponuje forumowiczom, aby wzięli coś pod stopkę. 

http://SklepMotocyklowyPabianice.pl Sklep i serwis motocyklowy INVENTEC ul. Warszawska 72 Pabianice tel: 42-215-77-77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

tam gdzie mają parkować motocykle po paradzie nie ma utwardzonego podłoża

Bardzo przydatna i ważna informacja,szacun.Deseczkę pod siedzenie trzeba zabrać.

Niezłe lobby w tym temacie skoro ktoś usuwa mojego wcześniejszego posta z pytaniem...

"Lepszy głópiec wendrujący po świecie od mendrca, który siedzi w domu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moja córka akurat musi mieć jakieś występy tego dnia o 14 ?? A żona mówi że mi urwie coś ,jak sięnie zjawię u córki na występach...więc kolejny weekend bez moto :sad2: ... to już miesiąc :sad2:

Zapraszam do odwiedzania i wspierania fundacji "Świat z 4" :smile:

Zapraszam http://swiatz4.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, w politykę się nie bawię bo mam doświadczenia poza sobą z Urzędem Miejskim w Pabianicach i nie są one pozytywne. Jestem miłośnikiem dwóch kółek i z tego powodu postaram się wziąć udział w paradzie dla motocykli i Pabianickich Motocyklistów. Zgadzam się że parada to niedoskonały wymysł kogoś kto przed wyborami chce kupić głosy za kiełbasę ale w naszym mieście było tak od wieków. Przecież nie przez przypadek nasza gmina jest niemal najuboższą w Polsce. Ale ludzie jakich znam robią wielką różnicę i dla ludzi, kolegów, koleżanek warto identyfikować się z tym miastem. Przy okazji pozdrawiam tych dla kogo to miejsce było, jest i będzie miejscem gdzie spędza swój wolny czas w gronie przyjaciół. 

 

Pozdrawiam

 

"ZIBEN"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga w pierwszej kolejności dd2 potem kawka u Chylona i Goni . Moje Kochanie się przebierze w kombi i lecimy na Pabianice

Jak takie atrakcje to i ja przylecę.

Miałeś wypadek? Pomogę uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy.  501-629-877

http://www.autopowypadku.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...