Skocz do zawartości

Parada Motocykli W P-Ce 8.06.2014


jasiu102

Rekomendowane odpowiedzi

Roberto-pol72

Gość się chce promować czyimś kosztem w zamian zafunduje 100 kiełbas   :biggrin:

Darmowe Ogłoszenia Lokalne     Malito.pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roberto-pol72

Taki to wklejasz linka i nie czytasz 

 

W paradzie udział będzie mógł wziąć każdy posiadacz jednośladu. Pierwszych 100 uczestników za darmo poczęstuje się kiełbasą z grilla. Parada wyruszy 8 czerwca o godz. 14.00 sprzed hali MOSiR w kierunku ratusza. Tam na zabytkowy motor ma wsiąść między innymi Zbigniew Dychto, prezydent Pabianic. Dokładna trasa przejazdu parady jest zatwierdzana w Urzędzie Marszałkowskim. Wkrótce znane będzie więcej szczegółów dotyczących przejazdu. Wiadomo tylko, że finał będzie na terenie boisk MOSiR przy ul. Grota Roweckiego 3.

Darmowe Ogłoszenia Lokalne     Malito.pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki to wklejasz linka i nie czytasz 

 

W paradzie udział będzie mógł wziąć każdy posiadacz jednośladu. Pierwszych 100 uczestników za darmo poczęstuje się kiełbasą z grilla. Parada wyruszy 8 czerwca o godz. 14.00 sprzed hali MOSiR w kierunku ratusza. Tam na zabytkowy motor ma wsiąść między innymi Zbigniew Dychto, prezydent Pabianic. Dokładna trasa przejazdu parady jest zatwierdzana w Urzędzie Marszałkowskim. Wkrótce znane będzie więcej szczegółów dotyczących przejazdu. Wiadomo tylko, że finał będzie na terenie boisk MOSiR przy ul. Grota Roweckiego 3.

:smile: taki z niego gość, że nie pomyślałem o nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Pamso sponsoruje i dało 100 kiełbas :decayed: .

Na kiełbasie chce dziad frekwencję zrobić :whip:

"Lepszy głópiec wendrujący po świecie od mendrca, który siedzi w domu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie będzie wyścig nie parada.

Wyścig o grillowaną kiełbasę Pabianic ;)

 

A kiełbasy wiedzą jak robić patrząc na wyroby PAMSO ;)

o nie przeczytalem kolegi wyzej posta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moich stronach szły głosy na 2 winiacze za 4 zł, więc jak widać da się i za kiełbę :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parada motocykli jest jednym z elementów obchodów Dni Pabianic. Mój znajomy, który pracuje w Miejskim Ośrodku Kultury w Pabianicach jest motocyklistą i to on macza w tym palce. 

 

Jeśli uważacie to za grę wyborczą nie jedziecie, jeśli chcecie się przejechać to wpadajcie. Ja jako Pabianiczanin pojadę w paradzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeśli uważacie to za grę wyborczą nie jedziecie

Nie chodziło mi o paradę tylko o pana Zbigniewa Dychto, prezydenta Pabianic, który próbuje na czymś co organizuje Twój znajomy zrobić sobie PR.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roberto-pol72

ty to się nie przejmujesz bo masz znajomego to dostaniesz kiełbache z pod lady a my  :biggrin:  :P

Darmowe Ogłoszenia Lokalne     Malito.pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carusek@ oczywiście, że skoro dni Pabianic to i wskazane, żeby był na nich prezydent, ale już nie koniecznie aby była i polityka, a jestem pewien, że tej pani nie zabraknie; a to już brzydko pachnie.

Oczywiście nie ma przymusu jazdy i kto nie chce - nie musi, na przykład ja - ani czasu ani ochoty lub może w odwrotnej kolejności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko kiełbasa na  grillu to słabo tam karmią :hihi: karczek i inne przysmaki, pewnie dla Prezydenta Pabianic.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hooj z kiełbasą...,ale będzie okazja żeby się spotkać i wspólnie zagotować wodę w chłodnicy :-) .Kto był na rozruchu w Dłutowie ,ten wie,że nie tylko parada i kiełbasa będzie.Co roku jestem na Dniach P-c i zawsze trzeba było parkować gdzieś pomiędzy puchami,a tu proszę wydzielony parking dla moto,zabawy,konkursy,sponsorowanie PJ,skutry elektr...

Więć co?Nie jechać...bo Dychto... bo polityka...

Osobiście jadłem już kiełbasę z Panem Prezydentem i z innymi krwiodawcami przy jednym stole...i ani mi się przez to nie polepszyło,ani w drugą stronę,a ubaw był,wię o co...

Można się nie pojawić na moto i za rok nikt się tym nie zajmie,bo po co?

 

W kupie cieplej,więc ZAPRASZAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak będzie pogoda to wpadniemy z Gonią

Sławek,zbiórka na Orlenie o 0:45 co by kolejkę zająć :eat::laugh2:

"Lepszy głópiec wendrujący po świecie od mendrca, który siedzi w domu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...