Skocz do zawartości

Problem Ze Światłami .


bartek2000335

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od jakiegoś czasu mój starszy brat ma problemy ze światłami przy skuterze.

Po prostu po odpalenu i próbie włączenia ich nie świecą.

Jest też nastepny problem nie da się go gasić za pomocą kluczyka , trzeba przytykać tłumnik .

Po dłuższej przejażdżce można poparzyć sobie ręce .

Chcę się poprostu dowiedzieć od czego tak może być , jak to naprawić i ewentualnie jakie części kupić.

Dodam że skuter to chińczyk Benzer ohio 50 .

Z góry dzięki za odpowiedzi :smile:

Edytowane przez bartek2000335 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahh odpowiedz na to pytaniem będzie wróżeniem z fusów. Jeśli kumasz mniej więcej co nie co to miernik w łapę i sprawdzasz po kolei. Jeśli nie to do ogarniętego elektryka. Ps może zobacz bezpieczniki jeśli wgl takowe są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ps może zobacz bezpieczniki jeśli wgl takowe są.

W chinolach jest 1 rurkowy przy akumulatorze. Jak pójdzie to tylko z kopa można odpalić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych świateł też tak miałem w moim przypadku wystarczyło wymienić główna żarówkę która prawdopodobnie była spalona.

Kupiłem specjalną motocyklową za 12zł i już sezon na niej przelatałem i jest dużo mocniejsza od tych co są montowane seryjnie .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wybebeszyć stacyjkę bo pewnie tam się coś "skleiło".

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz czy,Gdy przekręcisz kluczyk to kontrolki się zapalą? a gdy go cofniesz to zgasną?(bez odpalania moto)Jeśli tak to stacyjkę zostaw a jeśli nie to rozbij młotkiem  i kup drugą hehe ew.Rozbierz i zobacz co nie halo :smile:

http://autoteam.com.pl>KLIMA I WEBASTO W TWOIM SAMOCHODZIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...