Skocz do zawartości

Nowa Kierownica Typu Street


Olo

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem kawę z lekko krzywą kierownicą i tak po 200km zrobiło się to nie wygodne ;/ Motocykle typu street przypadają mi do gustu :P tylko czy da się jeździć z taką kierownicą? http://allegro.pl/kierownica-enduro-street-naked-off-road-quad-lodz-i4073691757.html

Edytowane przez Olo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownica z plasteliny moim zdaniem  

Wiesz, jakoś nie kupuje kiery z zamiarem sprawdzania jej wytrzymałości :P  Tylko chodzi mi czy będę musiał do niej przerabiać przewód paliwowy, linki? Czy do jazdy po mieście będzie się sprawdzała? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linki mogą okazać się zbyt krótkie. W hornecie zakładałem podobną kiere i musiałem inaczej linki poprowadzić żeby było ok.

Tylko pytanie czy Twoja półka jest przystosowana do takiej kierni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długość 790 mm

 

Hehe,to ja mam w psiaku 770  i dodałem po około 70mm na stronę na clipona(od seri) ,więc uważaj bo to kiera raczej nie na miasto,ale wytrzyma.za Parę złotych więcej kupisz Lucasa chyba 130zł

Edytowane przez SOBOL (wyświetl historię edycji)
http://autoteam.com.pl>KLIMA I WEBASTO W TWOIM SAMOCHODZIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownica z plasteliny moim zdaniem  

Zgadza sie,tanie kierownice przeważnie maja to do siebie ze sa miekkie i nie chodzi o sprawdzanie w jakis super ekstermalnych warunkach wystarczy awaryjne hamowanie z pasażerem i moze sie okazać ze kiera nie wytrzyma naporu. Ale taki Lucas( z certyfikatem TUV) za 130-160 da juz rade .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie,tanie kierownice przeważnie maja to do siebie ze sa miekkie i nie chodzi o sprawdzanie w jakis super ekstermalnych warunkach wystarczy awaryjne hamowanie z pasażerem i moze sie okazać ze kiera nie wytrzyma naporu. Ale taki Lucas( z certyfikatem TUV) za 130-160 da juz rade .

 

 

O to dokładnie mi chodziło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

tylko czy da się jeździć z taką kierownicą?

Da się, z wielkim trudem ale się da... (żart)

 

 

 

Tylko chodzi mi czy będę musiał do niej przerabiać przewód paliwowy, linki?

Prawdopodobnie tak, ale tylko wróżbita Maciej wie jakie masz te linki i jaką konkretnie kupisz kierownice (wys. szer.)

 

 

 

Czy do jazdy po mieście będzie się sprawdzała?

Wieszszsz, u mnie od jakiś 18 lat się sprawdza (poważnie) Jak wspomniał SOBOL ta z linku wąziutka  :smile: ja popylam z kierkami 82-86 cm i się mieszczę  ;)

 

 

 

Wiesz, jakoś nie kupuje kiery z zamiarem sprawdzania jej wytrzymałości

Wiesz, kup lepiej jak Ci radzą chociaż Lucasa, bo o wytrzymałości tej kierownicy firmy "kierownica aluminiowa'' możesz przekonać się w najmniej oczekiwanym momencie. Ja polecam Renthala. Dawał rade u mnie w różnych dziwnych sytuacjach. Teraz mam Magurę, też konkret, ale do ER5 i normalnej :P  jazdy nie ma sensu inwestować.

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...