Skocz do zawartości

Jaki Telefon Wybrać ?


lew13

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Suchy-wolk napisał:

Edit: Zdaje się, że @rooland miał Honor'a z podobną baterią, to zachwalał.

Teraz mam Honora 7 i ma normalną baterię (jeden dzień styka - przy full zabawie) wcześniej miałem Pentagrama monster x5pro czy coś takieog i tam miałem baterię kolosowa - tydzień mi trzymała :biggrin: tylko że telefon robił się duży i ciężki. Tak czy siak prócz tej baterii ten pentagram nie miał nic fajnego :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, eramus said:

A mam samsunga A3 z 2016 a żona z 2017 oboje jestesmy bardzo zadowoleni.

Z pracy dostałem też A3 2017 i stwierdziłem, że wymiary ma idealne dla mnie - Cat'a wzięła żona, bo bardzo jej się podobał a ja póki co siedze na samsungu. Wg. mnie ma dwie wady - bateria trzyma dzień (cat 2 dni) i idiotyczne USB - C przez które musiałem pokupić dodatkowe kable do ładowania do pracy i auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę wymienić telefon. Zastanawiałem się nad Lenovo P2. Duża bateria, niezłe parametry.

Ktoś ma? 

W sumie Krugera którego polecał @Suchy-wolk jakoś ze względu na firmę nie brałem pod uwagę...ale może.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pajmon napisał:

W sumie Krugera którego polecał @Suchy-wolk jakoś ze względu na firmę nie brałem pod uwagę...ale może.

Zero stresu, wejdź do salonu LPElektronik i sprawdź, mnie jakościowo przekonuje, a jestem pedantyczny i czepliwy :biggrin: 

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie 4 lata używałem Lenovo (najpierw A830, później K3 Note aka K50-T5) i byłem całkiem zadowolony (za tę cenę zaakceptowałem codzienne ładowania itp).

Teraz, po zapoznaniu się z kamerami Xiaomi, zdecydowałęm się też na tel. Xiaomi Redmi Note 4 Pro, wersja UE, na procesorze Quallcomm Snapdragon 625, z obsługą LTE B20. Używając go do codziennego dzwonienia, pisania i internetu itp. (Nie używam tego telefonu do gier), jestem bardzo pozytywnie zaskoczony płynnością działania i faktem, że akumulator na jednym ładowaniu wystarcza mi na 4-7 dni, w zależności od intensywności tygodnia.

Natomiast po doświadczeniach z Lenovo w wersjach nie przeznaczonych na UE, nie zaryzykowałem nieco szybszego modelu na procku Mediateka.

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2017 o 16:39, Pajmon napisał:

Muszę wymienić telefon. Zastanawiałem się nad Lenovo P2. Duża bateria, niezłe parametry.

Ktoś ma? 

W sumie Krugera którego polecał @Suchy-wolk jakoś ze względu na firmę nie brałem pod uwagę...ale może.

 

Polecam gorąco P2, 4GB RAM, 32GB wbudowanej pamięci na dane. Używam od lutego 2017. Katuje go niemiłosiernie VPNem, praca zdalną z serwerem w firmie, nawigacją, aplikacjami różnymi i poważnie nigdy mi się nie zawiesił. Niestety w ostatnia sobotę zaliczył centralnie na płask upadek i poszedł dotyk. Jest w serwisie. Co do baterii, nie należy ładować oryginalna ładowarką, która ładuje jego baterię 5100 w godzinę. Ja używam starą od Noki tak radzili mi w euro rtv, żeby nie wykończyć baterii za szybko.

Edytowane przez Świerku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłem Xiaomi redmi 4x. Zależało mi na tym, żeby telefon miał sporą baterię, max 5 cali i przy okazji wyglądał estetycznie. Dzisiaj wszyscy uparli się na 5.5" cegłe którą ciężko obsługiwać jedną ręką. Przyznam, że telefon od chińczyków spełnił moje oczekiwania w 100%. Do tego śmiesznie niska cena - 610 zł w polskim sklepie. Bateria trzyma spokojnie 2 dni przy intensywnym użytkowaniu, przy lekkim ze 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Bocian@13 napisał:

Ja ostatnio kupiłem Xiaomi redmi 4x. Zależało mi na tym, żeby telefon miał sporą baterię, max 5 cali i przy okazji wyglądał estetycznie. Dzisiaj wszyscy uparli się na 5.5" cegłe którą ciężko obsługiwać jedną ręką. Przyznam, że telefon od chińczyków spełnił moje oczekiwania w 100%. Do tego śmiesznie niska cena - 610 zł w polskim sklepie. Bateria trzyma spokojnie 2 dni przy intensywnym użytkowaniu, przy lekkim ze 3.

W MIUI jest tryb jednoręczny- przeciągasz palcem z "przycisku" HOME na BACK i ekran skaluje się do zakresu obsługi jednym palcem ;)

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...