Skocz do zawartości

Ogólnopolskie Otwarcie Sezonu Motocyklowego 2014 W Warszawie


Raq

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ja zawsze powtarzam: pier***ny urzędas! (Marta, ciebie nie wliczam pod tę definicję bo jesteś wyjątkiem :biggrin: )

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja zawsze powtarzam: pier***ny urzędas! (Marta, ciebie nie wliczam pod tę definicję bo jesteś wyjątkiem :biggrin: )

 

tiaaa :biggrin:

 

dzięki :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

eeee tam wszystkie urzędasy to jedna rodzina i Ty również

Nie wyobrażam sobie, by Marta miała przeszkodzić w organizacji moto-spotu. Więc chyba nie wszyscy to jedna rodzina :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie, by Marta miała przeszkodzić w organizacji moto-spotu. Więc chyba nie wszyscy to jedna rodzina :biggrin:

 

 

Nie no jasne, Marta przecież swoja dziewczyna :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra już dobra

 

coś konkretnie chcieliście? :P

 

obiecanego grilla mam zamiar zrobić jakoś w maju :biggrin:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wujku :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A obiadku Sławku u Martusi jak nie było tak nie ma :riding: :riding: :riding: :riding:

o przepraszam pomidorówkę kiedyś jadłeś :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...