Skocz do zawartości

Ogólnopolskie Otwarcie Sezonu Motocyklowego 2014 W Warszawie


Raq

Rekomendowane odpowiedzi

26.04.2014 - rozpoczęcie sezonu w Licheniu, Częstochowie, Warszawie. Ciekawe gdzie jeszcze będzie tego dnia :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Częstochowie jedno jest 12/13 kwietnia organizowane przez p. Wegrzyna a drugie 26 kwietnia organizowane przez Czestochowe - przynajmniej taką informację uzyskałem na forum Częstochowskich Motocyklistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak na to spojrzeć. Licheń i Częstochowa bardziej nastawione na msze i takie tam pitolenie, a Warszawa to typowy przelot pokazy zabawa itd. Klientów nie zabraknie i tu i tu i tu. Chętnie wybiorę się tam gdzie większość. Więc poczekam na deklaracje i dołącze w przeddzień. 

Pozdrawiam i do zobaczenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w  marcu to chyba już była

 

k**wa Grzesiu, że przegapiliśmy?????? :P :P :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też jakoś tak te msze średnio leżą ;)

Edytowane przez Thebestof78 (wyświetl historię edycji)

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo przejrzeniu galerii również wybrałbym Warszawę... ciekawe atrakcję, bez zbędnych ceregieli typu - msze itp. krótkie szybkie poświęcenie motocykli i to wszystko. Ciekawe konkursy, na pewno będzie się tam działo :biggrin:
Także 26.04 obieram kierunek na stolicę  :moto: 
A na msze zamiast jechać 100km do Częstochowy to można sobie skoczyć do katedry, to samo, a bliżej

Motocykle , samochody to dla większości ludzi maszyny do

przemieszczania się z punktu A do punktu B. Ale dla takich jak ja to coś

więcej, silnik jest jak drugie serce a, akumulator, rozrusznik,

przerywnik, cewka, świece są jak respirator, który ciągle to serce

przywraca do życia i nie da się tego wszystkiego opisać słowami

bo to jest miłość i pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Gdzie robimy jakąś zbiórkę i o której? Pasowało by być w wawie na 11/12. Może Orlen na wylocie na stryków w okolicach godziny 10?

Honda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Może Orlen na wylocie na stryków w okolicach godziny 10?

 

Pytanie tylko czy nie lepiej polecieć starą trasą na Brzeziny i Rawę Mazowiecką bo jest dobra droga. Później na Grójec (bo na Mszczonów roboty drogowe wokół) i do Wawy.. Autostradą fajnie, ale nudno i będzie dzidowanie więc spalanie wzrośnie :biggrin:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej leciec na autoban od rana a spowrotem na spokojnie na Łowicz, i przy okazji o Nieborów i Arkadie zahaczyć i na Łódź?


PS.

 

Czy ma ktoś możliwość zabrać moją koleżankę na plecak na rozpoczęcie? Przyszła motocyklistka, w trakcie egzaminu na A, więc ogarnia ;) Dodam, że nawet bardziej niż urodziwa, blond włosy :smile: Ja niestety nie mogę z powodu mojej drugiej połowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że nawet bardziej niż urodziwa, blond włosy 

 

Przekonałeś mnie!

.

.

.

A nie.. ja jednak nie mam miejsca dla pasażerów  :wacko: Czekamy co reszta grupy autostrada vs. krajówki.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie mamy po co jechać do Warszawy:
 

Otwarcia Sezonu „takiego jak w latach ubiegłych” nie będzie

W końcu na kilka dni przed imprezą urzędnicy z Bemowa ODEBRALI NAM DOSTĘPU DO TERENU w „swojej dzielnicy”. Pretekstem odmowy było to że robimy manifestacje w sprawie „Wpuszczenia motocyklistów na BUS PASY”. Na nic zdały się wyjaśnienia że podpisy pod taką petycją zbieramy już od 3 lat i do tej pory władzom Dzielnicy to nie przeszkadzało. Cóż, jak polityk chce - to zawsze jakiś pretekst znajdzie, jak nie taki to inny.

Tak czy inaczej władze dzielnicy Bemowo nie życzą sobie motocyklistów na swoim terenie. Nie chcą żebyśmy przeprowadzali konkursy, palili gumę, słuchali muzyki w ich parku a nawet byśmy święcili motocykle, co w przeddzień kanonizacji JP II jest już pomysłem mocno chorym.

Okłamywali nas przez przeszło 3 miesiąca by za pięć dwunasta ODEBRAĆ teren. Gdyby urzędnicy z Bemowa powiedzieli to od razu = KILKA MIESIĘCY TEMU to byśmy zrobili imprezę bezpłatną gdzie indzie lub płatna tam gdzie w poprzednich latach. Teraz to nawet nie ma z kim rozmawiać; Naczelnik Wydziału Kultury został odwołany w związku z ostatnią aferą na Bemowie – nowego naczelnika jeszcze nie ma, burmistrz zresztą też odwołany …

Więcej informacji tutaj

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe co za kutaśniki, najlepiej odebra, zabrać zabronić wszystkiego. To zostaje w takim razie obstawa w kurowicach o 16 i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...