Skocz do zawartości

Uklad Paliwowy Yamaha Wr 250


Dominik honda

Rekomendowane odpowiedzi

witam. wie ktos jak odpowietrzyc uklad paliwowy w yamasze wr 250 2003r

:blink:  :blink: a to disel ? by odpowietrzać ?

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ale jak zadzwonilem do serwisu to mi powiedzieli zeby sprawdzic czy nie nabralo powietrza. bo zaczela mi przerywac, okazalo sie ze nie ma paliwa. jak zatankowalem to odpalila ale nie reagowala na gaz i zgasla a teraz nawet na popych ani z gorki nie odpala... co zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...może ja zalałeś ? i świeca zrobiła kaputtt... ;) sprawdź świece..mokra(zalana ) sucha? ..co zrobić...zapchać do serwisu .. ;)

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zaczniesz grzebać i całkiem popsujesz, rozregulujesz to znajdź kogoś kto nauczy Cię ją odpalać skoro jest na kopkę.

Deko masz automatyczne czy manualne również ?

Tylko Honda -> XL600V + XR400R = :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

jakie deko??
..Bosze.. :blink:  :blink: normalnie wymiękam..

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ma rozrusznik to nie powinieneś mieć problemu, jeśli dobrze kręci - bynajmniej niczego odpowietrzać nie trzeba.

Wymień świece, koszt pewnie z 15zł, a chociaż jedną rzecz będziesz mieć pewną.

Edytowane przez piotreklodz (wyświetl historię edycji)

Tylko Honda -> XL600V + XR400R = :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowietrzony układ paliwowy w enduraku... Jakie deko... Ja to juz nawet nie mam siły komentować  :blink:

Kup rower, koniecznie bez przerzutek.

 

Może to jest ta "ćwiara" co miała być do 4 tyś od debila co się nie zna na cenach i tanio sprzedał.

 

Sorry ale nie mogłem się powstrzymać, a posty i tak będą pewnie wycięte  :biggrin:

Edytowane przez michal_lc4 (wyświetl historię edycji)

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Dominiku a czy na pewno zatankowałeś pb95/98 a nie ON ?

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozrusznika nie mam bo wr jest przerobiona na yz. piszecie do mnie jak bym sie znal a ja moto mam od soboty i dopiero to wszystko probuje ogarnac. juz nauczylem sie kopac ale kopka sie zlamala. i grzczniej prosze bo dopiero to ogarniam powoli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kopać pewno sie nauczyłeś ale odpalać....... jeszcze trochę treningu. Powiem ci że mimo że się nie znam najlepiej to wpisując w googlarkę znalazłem kilka potwierdzeń tego co chłopaki napisali. Zalewasz świecę próbując odpalić, prawdopodobnie dodajesz gazu. Natomiast GRZECZNIEJ to koledzy zaczną pisać jak ty trochę pokory wniesiesz do dyskusji zamiast UMIEM 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok moze to zle napisalem. Umiem tzn juz wiem jak to robic ale gorzej z wykonaniem. Sory. Świece wymienię jak tylko ogarne gdzie jest. A trzeba wymieniać czy wystarczy wyczyścić?

tylko dziwi mnie to ze jak zadzwonilem do serwisu to powiedzieli żebym odpowietrzyl układ paliwowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że się powtórzę użyj googlarki bo zdjęcia jak dostać się do świecy też mi się wczoraj udało znaleźć. Czy wymienić czy czyścić świecę to zależy od jej kondycji ale biorąc pod uwagę "ogromny" koszt nowej ja bym kupił wymienił a potem parę razy wyczyścił bo na pewno jeszcze nie raz zalejesz, także na początku klucz do świec miej zawsze przy sobie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeca maks 15zl a nie wiadomo ile ktoś wcześniej jeździł na niej. Możliwe że gażnik źle ustawiony, może zalewać ew / za mała dawka paliwa. Zle wyregulowny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawową rzeczą po kupnie motocykla którą powinieneś zrobić to wymienić wszystkie płyny ( płyn chłodniczy, płyn hamulcowy, olej w silniku i... jest to BARDZO WAŻNA rzecz w motocyklu cross/enduro, mi powiedziano, że olej w silniku powinno się wymieniać nawet co 10mth. dlatego należy tego pilnować, a na pewno nie wiesz kiedy ostatni właściciel to zrobił.) Do tego oczywiście wyprać i nasączyć filtr powietrza ( szczególnie gdy jeździłeś po żwirowni gdzie jest sam piach ), ja bym też zajrzał do gaźnika, rozebrał, wyczyścił i wyregulował nie masz pewności kiedy robił to poprzedni właściciel a to jest podstawowa rzecz by motocykl działał prawidłowo. Do tego w 4T należy pilnować luzów zaworowych! Dlatego na twoim miejscu bym to sprawdził i profilaktycznie tą świece też wymienił bo nie jest to duży koszt.

Jeśli nie poradzisz sobie z gaźnikiem czy zaworami to oddaj moto do serwisu i niech Ci to zrobią a resztę rzeczy które wymieniłem chyba jesteś w stanie sam zrobić...

P.S
Polecam sobie ściągnąć serwisówkę i " studiować " ją kartka po kartce ;) Na pewno się sporo wyjaśni.

you will never know me, you can only follow me.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ci bardzo kolego. Właśnie napisałem e-maila do serwisu w niesiecinie. Oddam do nich i niech mi najpierw wycenia ile by to kosztowało i co jest do zrobienia jak najszybciej a co do zrobienia później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie umiesz że aż kopke ułamałeś. Dobrze że kopkę, a nie nogę.

Więcej pokory i cierpliwości.

Tylko Honda -> XL600V + XR400R = :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...