Skocz do zawartości

Testowanie Pętli Indukcyjnych.


JaRoD

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie, ja mam nadzieję za 20 minut ruszać :smile: będę tak jak wcześniej pisałem - może kwadrans po 21.

Kiedy wsiadam na motocykl, budzę się ze snu i zaczynam prawdziwie żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film nakręcony, tyłek suchy ;) na parkingu już zaczeło kropić. s2nter uciekłeś przed wiosennym deszczykiem?

Pozdrawiam dzisiejszą ekipe ;)

 boroś

 ccm250.png LwG!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się udało  :smile:

Rozstawiliśmy się na początku na Radwańska/Stefanowskiego ale tam automat załącza, przejechaliśmy na Obywatelska/Cieszkowskiego.

 

Nakręciliśmy fajny filmik z lewoskrętu z Obywatelskiej w Cieszkowskiego jadąc od Politechniki.

s2nter - rola oskarowa ale nie będę zdradzał szczegółów, boroś z małżonką dzielnie robili duble jak światła się włączały i ogólnie zobaczycie sami premiera wkrótce  :biggrin: .

 

Jak s2nter obrobi filmik (wycięcie rejestracji i pewnie jakieś napisy czy inne bajery w końcu to on jest fachowcem) to pewnie podłączy link.

Ale udało się zarejestrować, że światła się nie włączają (choć kilka razy wcześniej zadziałały) jak również, że magnes to sobie można .... no właśnie.

 

Pozdrowienia dla Lanceta - nie chciało nam się tam przed świętami gonić w Twoje okolice ale może innym razem.

Mam nadzieję, że boroś i s2nter dolecieliście przed deszczem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wczorajsze zdjęcia ;)

 

Chyba będę musiał kupić jakiś smoking na to rozdanie oskarów :biggrin:

 

Los nam wczoraj sprzyjał i mamy dość materiału aby rozłożyć ZDiT na łopatki, a i na filmik nieoficjalny starczy ;)

 

Ekipa spisała się wzorowo. Boroś - dzięki za wyprowadzenie na prostą, PIT - dzięki za zdjęcia i organizację listy, żonie Boroś'a dzięki za cierpliwość do nas :biggrin:

 

Przez święta postaram się to ogarnąć i ocenicie cży o to chodziło :smile:

 

Deszcz dopadł mnie jakieś 20 km od domu :biggrin: Bez strat, tylko buty mi przeciekły, jak zwykle ;)

 

Pozdrawiam ekipę testerów.

 

P.S. Magnes nie działa, ale nie zaszkodziło sprawdzić ;)

Kiedy wsiadam na motocykl, budzę się ze snu i zaczynam prawdziwie żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze - widać nie starczyło mi wczoraj cierpliwości - przyjechałem pod MiG-a o 21:10 i poczekałem do 21:35 - ponieważ nikt się nie pojawił, pomyślałem, że przyjechałem za późno i wróciłem do domu.

No trudno - nie będę gwiazdą kina niemego. Ważne, że film nakręcony. Szkoda tylko, że się zebrałem zbyt szybko.

"Be yourself, no matter what they say!"

Sting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze - widać nie starczyło mi wczoraj cierpliwości - przyjechałem pod MiG-a o 21:10 i poczekałem do 21:35 - ponieważ nikt się nie pojawił, pomyślałem, że przyjechałem za późno i wróciłem do domu.

No trudno - nie będę gwiazdą kina niemego. Ważne, że film nakręcony. Szkoda tylko, że się zebrałem zbyt szybko.

Heh, my w takim razie w tym czasie staliśmy może 500 metrów od Ciebie na skrzyżowaniu Radwańska/Stefanowskiego :biggrin: No może 1000 metrów ;)

Kiedy wsiadam na motocykl, budzę się ze snu i zaczynam prawdziwie żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze - widać nie starczyło mi wczoraj cierpliwości - przyjechałem pod MiG-a o 21:10 i poczekałem do 21:35 - ponieważ nikt się nie pojawił, pomyślałem, że przyjechałem za późno i wróciłem do domu.

No trudno - nie będę gwiazdą kina niemego. Ważne, że film nakręcony. Szkoda tylko, że się zebrałem zbyt szybko.

 

Faktycznie jakiś niefart ja byłem jakoś tak 21:03 chwilę czekaliśmy na s2nter, więc ruszyliśmy pewnie chwilę przed Twoim przyjazdem. 

Ale też dałeś plamę - trzeba było zadzwonić do mnie przecież miałeś nr w telefonie  :hammer:  i byliśmy za rogiem  :biggrin: .

 

Mimo wszystko myślę, że tak łatwo nie pójdzie i pewnie będzie trzeba jeszcze coś nakręcić może z technikami z ZDiT może poprosimy o zablokowanie ruchu naszych dzielnych Policjantów na nowych rumakach i wtedy będą nowe produkcje nowe angaże tylko kontrakt ma drobnym drukiem wpisane :

 

"Zgadzam się z własnej nie przymuszonej woli i z ogólnym zadowoleniem zrobić to ku chwale Ojczyzny obywatelu pułkowniku"  :biggrin: 

No cóż wszystko dla sławy  :hihi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa moto w kierunku Obywatelskiej? To widziałem, ale przeczekałem zmianę świateł i Was nie było, pomyślałem, że to chyba nie Wy i nie ma co czekać dłużej... No Mea Culpa - następnym razem będę cierpliwszy.

 

Edit!

 Trzeba było chociaż ręką machnąć, to bym wiedział, że mam czekać.

Edytowane przez Lancet (wyświetl historię edycji)

"Be yourself, no matter what they say!"

Sting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, uwaga :biggrin:

 

Oto prezentuję wersję beta filmiku z testowania pętli indukcyjnych. Poniższa produkcja walczyć będzie o nagrodę główną, czyli materiał nadający się do prezentacji w ZDiT.

 

Uwagi mile widziane. Tablic jeszcze nie zakrywałem - do zrobienia.

 

https://www.youtube.com/watch?v=1--jjzLHUdA&feature=youtu.be

 

Udział wzięli:

- s2nter,

- boroś z małżonką.

 

Operatorem kamery i koordynatorem terenowym był PIT.

Kiedy wsiadam na motocykl, budzę się ze snu i zaczynam prawdziwie żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawał dobrej roboty! Proponuję tylko ukryć pod koniec filmu numery rejestracyjne Opla, który przecina linię ciągłą, bo może mieć później od niebieskich mandat jak się dopatrzą cwaniaki + na początku filmu poprawić napis "ingorowanie"  :hihi:

 

P.S. Ile zajmuje miejsca na dysku film? Mógłbym go umieścić na forumowym kanale YouTube, to spotka się z większą aprobatą.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rewelacja.

Ja dodałbym tak :

 

1. Licznik czasu + Time Lapse aby nie dłużyło się.  Może kosmaty pomoże w obróbce ? 

2. Wyciąć że "czasem działa"

3. Opcja z kładzeniem motocykla + błaganie kierowcy na końcu REWLACJA !!!!!!

 

I wtedy zrobić ztego virala np. via FB, Wykop itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kładzenie moto na jezdni - no rewelka, łapanie stopa - genialne - ale proszenie puszki o pomoc - MIAZGA. chłopaki KAWAŁ DOBREJ ROBOTY !

 

 

p.s jak będziecie potrzebować człowieka na jakieś inne skrzyżowania i będę miał czas (zwykle wieczorami mam) pisać/dzwonić, tel jest w profilu.

Edytowane przez krzychoslav (wyświetl historię edycji)

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelka :smile:

Tylko dodajcie jeszcze inne skrzyżowania.

Ja ostatnio z kursantem musiałem przyciąć na czerwonym na Pabianicka/Wólczańska w lewo.

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za słowa uznania - autografy będziemy rozdawać na grillu forumowym :biggrin:

 

Dzięki też za wszystkie sugestie. Tablice pozakrywam, licznik dodam oraz przyspieszę nudne momenty; wytnę przypadki, gdzie zadziałała pętla.

 

Jeśli będę potrzebował pomocy, wiem już do kogo się zgłaszać ;)

 

Film obecnie zajmuje ponad 300 Mb, ale rozmiar mogę dostosować :smile:

Kiedy wsiadam na motocykl, budzę się ze snu i zaczynam prawdziwie żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaj może opis co tam robisz przy asfalcie z tym tobołkiem  :biggrin: , że to magnes neodymowy.

Bo to taki mało zrozumiały moment dla widza.

I chyba powinniśmy wam jakieś fotki cyknąć na moto żeby wstawić w czołówce.

Cieszę się, że się spodobało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dodaj może opis co tam robisz przy asfalcie z tym tobołkiem  , że to magnes neodymowy.

A jak mnie oskarżą o próbę rozkalibrowania pętli? :biggrin:

 

 

 

I chyba powinniśmy wam jakieś fotki cyknąć na moto żeby wstawić w czołówce.

Tak naprawdę nie my tu jesteśmy gwiazdami, tylko pętla ;) Ja tam tylko liczę na jakieś piski i ewentualnie buziaki od forumowiczek, kiedy tylko wejdę na teren grillowej imprezy :biggrin:

Kiedy wsiadam na motocykl, budzę się ze snu i zaczynam prawdziwie żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...