Skocz do zawartości

Motocykliści Dla Chorego Wojtka


stanio

Rekomendowane odpowiedzi

@cygan79 na następne spotkanie przygotuj się sumienniej i będzie git :smile:

No na to spotkanie umylem go, ale to kit, to po prostu był jakiś pech raz do czasu mi łańcuch spadał raz na 100 km i jak jechałem do was z łodzi do Brzezin ani razu. A tu co chwila jak tylko ruszylismy z orlena od razu potem przed jakims skrzyzowaniem chyba to bylo pierwsze. I co śmieszniejsze jestem pechowcem bo lancuch naciagam jak pisze w instrukcji aby mial luz 15-20 mm i to przed wyjazdem sprawdzilem jeszcze raz sorry nienadaje sie:) sorry Jak może kiedyś kupie sobie lepsze moto za tego romka dałem 2200 na kredyt i potrzebowałem żyranta aby mi dali na nic lepszego nie bylo mnie stać a kocham jazde na moto jest mi glupio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na to spotkanie umylem go, ale to kit, to po prostu był jakiś pech raz do czasu mi łańcuch spadał raz na 100 km i jak jechałem do was z łodzi do Brzezin ani razu. A tu co chwila jak tylko ruszylismy z orlena od razu potem przed jakims skrzyzowaniem chyba to bylo pierwsze. I co śmieszniejsze jestem pechowcem bo lancuch naciagam jak pisze w instrukcji aby mial luz 15-20 mm i to przed wyjazdem sprawdzilem jeszcze raz sorry nienadaje sie:) sorry Jak może kiedyś kupie sobie lepsze moto za tego romka dałem 2200 na kredyt i potrzebowałem żyranta aby mi dali na nic lepszego nie bylo mnie stać a kocham jazde na moto jest mi glupio

Nie ma sprawy, ale z tego co widziałem jadąc za tobą to zdawało mi się, że luz był zbyt duży.

I nie musisz się wstydzić czy coś, wpadaj jak tylko będziesz miał okazję. Pamiętaj, nie liczy się sprzęt a pasja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko ponownie Panie i Panowie,

widzialem sie dzisiaj z tata malego Wojtaka :smile: i powiedzial mi ze maly byl bardzo zadowolony z przyjazdu tylu maszyn :smile: ale zjadla go trema, stres i szybko uciekl do domu. Mysle ze mozna by bylo zrobic mu jeszcze jakas mala niespodzianke i ktorejs niedzieli zrobic objazdowke przez Niewiadow i podjechac pod blok malego :smile: zapewne sie ucieszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko ponownie Panie i Panowie,

widzialem sie dzisiaj z tata malego Wojtaka :smile: i powiedzial mi ze maly byl bardzo zadowolony z przyjazdu tylu maszyn :smile: ale zjadla go trema, stres i szybko uciekl do domu. Mysle ze mozna by bylo zrobic mu jeszcze jakas mala niespodzianke i ktorejs niedzieli zrobic objazdowke przez Niewiadow i podjechac pod blok malego :smile: zapewne sie ucieszy

Bardzo chętnie, jak coś to informuj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak bedzie wiecej chetnych na takie przybycie do mlodego, kwestia dogadania i pogody :smile: podjechac na pare minut i zrobic trase dalej, moze mlody bedzie na tyle juz zdrowszy i zejdzie do nas :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze się na to !

Motocykle , samochody to dla większości ludzi maszyny do

przemieszczania się z punktu A do punktu B. Ale dla takich jak ja to coś

więcej, silnik jest jak drugie serce a, akumulator, rozrusznik,

przerywnik, cewka, świece są jak respirator, który ciągle to serce

przywraca do życia i nie da się tego wszystkiego opisać słowami

bo to jest miłość i pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chętnie podjadę, gdyż na koncert nie było mi dane się wybrać. 

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli czas, pogoda i zdrowie dopiszą - to ja chętnie 

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie też się chętnie przejadę i znów na coś zapoluję :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli tylko będę miała wolne to jak najbardziej się pojawię :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórka z większym rozmachem :smile:

 

1896917_706073862749344_1273448554_n.jpg

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no uprzedzilas mnie :smile: z kolejna informacja

 

tym razem charytatywnie dłuższą trasę robimy :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...