Skocz do zawartości

Gosiulex


Gosiulex

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :smile:

Witam kolejną Kobietę na forum motocyklowym :smile: zapraszam na czwartkowe spoty :smile:

 

...i z należyta pobłażliwością potraktuj te męskie gromadne zapytania o zdjęcia własnej osoby ;) to taka forumowa męska 'tradycja' - takie wtórowania w skomleniu o foty czynią zawsze jak tylko pojawi się Kobieta w powitalni B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad - Michał

Cześć :smile:

Witam kolejną Kobietę na forum motocyklowym :smile: zapraszam na czwartkowe spoty :smile:

 

...i z należyta pobłażliwością potraktuj te męskie gromadne zapytania o zdjęcia własnej osoby ;) to taka forumowa męska 'tradycja' - takie wtórowania w skomleniu o foty czynią zawsze jak tylko pojawi się Kobieta w powitalni B)

 

 

Przepraszam bardzo, jak ja napisałem post w powitalni, to damska część również prosiła o fotkę ( również motocykla :biggrin: ):P

 

Witaj ;)

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce, dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, jak ja napisałem post w powitalni, to damska część również prosiła o fotkę ( również motocykla :biggrin: ) :P

 

Witaj ;)

...no jak wszyscy mają foty ujawniać to wszyscy ;) a nie tylko motocykliści co mają cycki pod kombi :laugh2::ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad - Michał

Czyli nie taka czysto "męska tradycja" ?  :decayed:

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce, dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej,

 

Dziękuję wszystkim za miłe powitanie :smile:))

Zdjęcie mojego pierwszego i wyczekanego motocykla postaram się zaraz wstawić :smile: Jestem mega podekscytowana że go sobie w końcu kupiłam :smile:))) A zdjęcie swoje włąsne...hmm, jak juz zaczne sezon, to cykne sobie jakąś fotkę przy sprzęcie :smile:

Widzę że społeczność na tym forum całkiem prężnie działa :smile:

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj, czekamy na Ciebie z niecierpliwością na czwartkowych spotach jak się tylko ociepli

Blacharstwo Lakiernictwo Mechanika Serwis rowerów

Łódź ul. Helska 60

Tel. 530 679 839, 501 529 991

 

Dla posiadaczy kart członkowskich RABATY !!!!!

Czynne pn - pt 9-17
Sob 9- 13

 

 

YAMAHA FJ 1200     icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że społeczność na tym forum całkiem prężnie działa

Nawet nie wiesz jak bardzo. Na premierę klipu w sobotę jesteś zapisana? Zapoznaj się też z innymi forumowymi akcjami: czwartki, niedzielne wypady, akcje i pomoc dla Domu Dziecka nr II, forumowa siatkówka i wiele więcej :smile:

 

A żeby nie było, że tak bezinteresownie podpowiadam co warto zobaczyć to napiszę, że jakbym się rozbił to jesteś dla mnie kompatybilnym dawcą krwi :biggrin:

 

 

I jak zawsze powtarzam: Nigdy nie jest za zimno na motocykl, są tylko słabo ubrani motocykliści :biggrin:

P.S.: My latamy od niedzieli 18 lutego a niektórzy i wcześniej, trafia się nawet po +/-20 maszyn.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :smile: Przecież już jest cieplutko :biggrin:

 

A zresztą na wszystko jest rada:

http://motocykle-lodz.pl/gallery/image/7185-ostra-d/

Edytowane przez s2nter (wyświetl historię edycji)

Kiedy wsiadam na motocykl, budzę się ze snu i zaczynam prawdziwie żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...