Skocz do zawartości

Gracze Na Forum Łódzkich Motocyklistów


meldamen

Rekomendowane odpowiedzi

a ma ktoś PS4 i PlayStation VR? bo jakoś tak rzuca mi się w oczy ostatnio i chętnie bym popatrzył jak to wygląda ;)

 

w robocie czasem zdarzy mi się kolejką górską przejechać na Oculus'ie Rift, i chciałbym mieć porównanie.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem  jaka jest to gra grałem  w Setlers 2 i 3  na PC ale nie online ,  Gdzie to można ściągnąć   jest  kompatybilne z platformą Steam ??

​Tego się nie ściąga. Wchodzisz na stronę www.thesettlersonline.pl. A co do Platformy to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to jest jak typowa strategia, gdzie w każdej grze zaczynasz od nowa ? Czy przeglądarkowa, gdzie liczy się jak długo kto gra i jak się zniszczą to koniec :biggrin: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi wytłumaczyć bo to jest wyłącznie jedyna gra w jaką gram.
​Masz przygody, Ekspedycje, specjalne budynki które zdobywasz, eventy w których zbierasz np: Dynie a za nie kupujesz ulepszonych generałów,budowle... wiecej może się dowiesz na www.settlersonlinewiki.eu/ to jest tak zwana złota księga graczy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

a ma ktoś PS4 i PlayStation VR? bo jakoś tak rzuca mi się w oczy ostatnio i chętnie bym popatrzył jak to wygląda ;)

 

w robocie czasem zdarzy mi się kolejką górską przejechać na Oculus'ie Rift, i chciałbym mieć porównanie.

 

Trochę odgrzebuję stary post ale jak jeszcze masz ochotę zobaczyć co i jak z VR a masz PS4 to jest gość, który wypożycza - poniżej 100 plnów za dobę i dokłada Residenta VII. Wg mnie w zupełności wystarczy aby zobaczyć co to bo na pewno, na obecnym etapie VR bardzo przegrywa możliwościami z Oculusem i Vive. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ma ktoś XBOXa 360 i jakieś fajne tytuły żeby się wymienić? strzelaniny lub akcji lub przygodówki?
ja mam parę czesci CODA, Battlefielda i pare na kinecta, Nie mam Golda, pograłbym w ciekawsze tytuły a może ktoś woli klasykę, wiec piszcie jakie macie ;)
Może ktoś założyłby taki temat z wymianą na XBOXa i mnie doda? Ktoś kto jest zapalonym graczem a nie weekendowym jak ja ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja właśnie myślałem, czy kupić tego clancego na pc. Warto :smile:

grałem trochę w demo wersje, ale jakoś nie miałem czasu nawet tego skończyć :biggrin: 

Edytowane przez Darek_Lodz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...