Skocz do zawartości

Gracze Na Forum Łódzkich Motocyklistów


meldamen

Rekomendowane odpowiedzi

Konrad - Michał

CS 1.6 <--- Wspomnień czar :biggrin:http://steamcommunity.com/profiles/76561198024003273

LoL <--- Za namową kolegi z pracy :biggrin: Nick: CasanovaK89 na krainie North&East i Nick: Novak7 na krainie West ;)

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce, dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

CS 1.6 <--- Wspomnień czar http://steamcommunit...561198024003273

 

Wujo, ostatnia gra 15 grudnia 2014 widzę u Ciebie! Trzeba zagrać :biggrin:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xbox One :  Forza 5 ,Forza Horizon 2 , DA: Inkwizycja , Titanfall , PvZ Advanced Warfare , Fifa 15 ,UFC , NFS Rivals   . Nick na XBL taki sam jak na forum.

Suzuki Rg80 '94 --> Suzuki Gs500 '93 5*( Oli) + Suzuki DL650 V-Strom AK8-->Honda NX650 Dominator '90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odpaliłem "Ride" na PS i powiem wam, że dużo lepiej niż na PC bo joystick w gamepad'zie rozróżnia poziom nacisku dzięki czemu można regulować kąt pochylenia czy odkręcenie manety.

Pomijam fizykę jak ktoś jeździ w realu to się wq**ia przez pierwsze 30min ale potem idzie załapać.

Fajna alternatywa jak nie można latać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 99 roku, fifa, co rok nowsza ;) w 2015 byłem w II lidze online, ale odkąd się dziecko urodziło, sprzedałem konsole
bo i tak czasu nie ma, więc tak już ponad półtora roku. Choć ostatnio pod Stadionem Narodowym wygrywałem mecz za meczem,
więc chyba coś jeszcze zostało w paluchach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak w to można grać? Więcej wyjaśnień?

Jest to gra strategiczna... Na początku podbijasz własną wyspę i budujesz potrzebne budynki, szukasz złoż ... są tam przygody, zadania, eventy itd....  Wspólnie z innymi graczami jest się w gildiach i wspólnie sobie pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to gra strategiczna... Na początku podbijasz własną wyspę i budujesz potrzebne budynki, szukasz złoż ... są tam przygody, zadania, eventy itd....  Wspólnie z innymi graczami jest się w gildiach i wspólnie sobie pomaga.

 

Wiem  jaka jest to gra grałem  w Setlers 2 i 3  na PC ale nie online ,  Gdzie to można ściągnąć   jest  kompatybilne z platformą Steam ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...