Skocz do zawartości

Gracze Na Forum Łódzkich Motocyklistów


meldamen

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście pogrywam se w Sampa , Cs i takie tam jeszcze . Ale również współprowadzę serwer minecrafta na pewnej sieci i jestem tam w administracji 

TeamSpeak 3 . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Aż założyłem konto i pobieram. Ciekawa giera... coś jak Resident Evil czy FEAR :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo fajnie że dałeś znać, też sobie ściągnę :smile: 

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet zacząłem grać.. trzyma w napięciu :biggrin:

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wszystkie Dead Space`y oryginalne w domu przeszedłem 1 i 2 część2 razy ;). Genialna gra - zwłaszcza 1 część bo to typowy Survival Horror a nie Survival Shooter jak 2...3 cienka ale dla zamknięcia historii należy przejść

Edytowane przez Scyzer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech mnie... zainstalowałem znowu Steama, po rocznej przerwie. Instaluję CS 1.6 

 

Może wieczorna rundka? Spróbuję jeszcze L4D 2 pobrać na czas.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile osób grywa w CS 1,6? Może forumowy klanik zmontować? :biggrin:

 

Kiedyś nieźle wymiatałem na AWP i Ak47 :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby kto chciał to mam parę kodów do gier na PC do rozdania :moto:  Mnie się po prostu powtarzają bo były w czasopismach albo Humble Bundle a na półce już dawno stały. Jak będą jacyś chętni to podam tytuły jakie mam i się rozda :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cs'a nie trawie ;) ale quake2 juz tak (tutaj uzywam do serverow hlsw).

 

uslyszalem wyzej atari 65xe.. oj klasyk, podobnie jak 800xl, ktore mam :smile:

czasem zdarzy mi sie i zagrac w gierki z atari na emulatorze.

 

a z nowszych, to jestem fanem tomb raidera :smile: nfs'a, czy assasins crreda, uncharted drake, heavenly sword (tu na ps3).

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad - Michał

CS'a mam na kompie jakby co :biggrin: Jak pogoda (deszczowa) pozwoli to można by coś pyknąć razem :biggrin: Podawajcie nick'i na steam. ;) Mój (ambitny  :decayed: ): casanovakk

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce, dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grywa ktoś w Test Drive Unlimited 2? Co prawda od kilku dni leżą serwery, ale mam nadzieję, że się ogarną.

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz tylko w BF4 giercuje ale jeśli ktoś jeszcze ciśnie w COD jakiego kolwiek  to chętnie  pogram z kimś z forum.Moje konto steam:Pavo2008 .

BF4 Pablocom-pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tdu gram ale w 1 :sad2: Ale to i tak sporadycznie a w tdu 2 za mało motocykli .

Przesiadłem się na TDU2, bo zamknięto serwery "1" :sad2:

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie możecie znaleźć w BF4  pod tym samym nickiem  , najczęściej na rosyjskich serwerach :P

Suzuki Rg80 '94 --> Suzuki Gs500 '93 5*( Oli) + Suzuki DL650 V-Strom AK8-->Honda NX650 Dominator '90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...