Skocz do zawartości

Serwis Motopublica


hevik75

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie czy ktoś może korzystał z usług serwisowych tego warsztatu?

chciałem się dowiedzieć czy warto dać tam motocykl na serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brat mój swego czasu zostawiał tam skuter (ze 2 lata temu) i wiem, że on by nie polecił. generalnie lipa bo usterkę miał jakąś i niby naprawiali ale wracał co chwila bo ciągle było źle coś.

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeśli serwis ma takie podejście do klienta jak sklep to bym się tam nie wybierał...

 

jeśli od tamtej pory się nic nie zmieniło, to ma. raz tam poszedłem z bratem i tym jego skuterkiem i nigdy więcej tam nie zawitam. 

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wprost przecciwnie trafiłem tam po grubej kisze w autoryzowanym serwicie. Sciągneli mi moto, zdiagnozowali, naprawili robie u nich i nie mam najmniejszego problemu z motocyklem.

Na sklep również - a wymiana pękniętych protektorów w prawie czteroletniej kurtce - jak gwarancja - to już bardzo miły gest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na sklep nie narzekam, a kupiłem tam sporo szpeju a motocykl z dwa razy stał w serwisie ale jakieś drobne naprawy. generalnie nie mogę wystawić negatywa. Co do skutera to zapytam z ciekawości czy to produkt markowy czy marketowy ? :-D

:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś romet to był  :biggrin: co nie zmienia faktu, że skuter dość prostą konstrukcją jest (tak się wydaje). a wiele tam do zrobienia nie było :P

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad - Michał

Z kolegą miałem okazję kilka razy ich odwiedzić. Niestety w nieskończoność próbowali naprawić rzecz, którą kolega załatwił podczas jednej wizyty w innym serwisie. Ogólnie ściągnęli z Niego sporo kasy a nic to nie dało...

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce, dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam robię wszystko od kilku lat i bardzo jestem zadowolona. zawsze mi ściąną motocykl jak trzeba i szybko i sprawnie go uruchamiają, a nie raz miałam jakieś problemy z elektryką, z aku czy zwykłe wymiany płynów. także ja zdecydowanie polecam!

„Choćbym pędził ciemną doliną, zła się nie ulęknę – bo halogen w motórze mym tkwi”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

jakiś romet to był   co nie zmienia faktu, że skuter dość prostą konstrukcją jest (tak się wydaje). a wiele tam do zrobienia nie było

 

Potwierdzam przedmówcę - może i chiński , może i tani ale prosty jak cep i za wiele elementów tam ni ma :unsure: ..... a  jak warsztat nie umie prymitywa naprawić ja bym się zastanowił nad oddaniem bardziej złożonej konstrukcji ..... i o wiele droższej choć też przypadek nie czyni reguły.

 

a z tą chińszczyzną bym nie przesadzał nie jest aż tak źle.

 

Pozdro

Moja pasja i mój cel , jeżdżę chinolkiem bo tak chcę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a z tą chińszczyzną bym nie przesadzał nie jest aż tak źle.

 

no dokładnie chińszczyzna =  tragedia, ale nie aż taka wielka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...