Skocz do zawartości

Coś W Stylu "przewieziesz Mnie ?"


mundurowy88

Rekomendowane odpowiedzi

Jaqu mogę pojechać z tobą na tą myjnię :P

 

Ja mam Bete ty masz Bete :P

Mi umyją za free a ty sobie popatrzysz ;)

 

 

A  ja mam a piersi krokodyla :P :P   Ty  ruda coś  ciebie ostatnio nie widać.  

 

 

Czemu motocykle...??? Na to pytanie zna odpowiedź tylko osoba, która czuje to co ja... Ta chwila, kiedy nogi oplatają motor. Łapiesz go mocno jak tylko możesz być czuć się bezpiecznie. Skowyt silnika, który przypomina Ci gdzie jesteś! Zapach palącej się gumy !! TY!! i MOTOCYKL!! to jest to nikt Cię wtedy nie doścignie nawet jakby chciał! To uczucie kiedy zatyka CI wdech w piersi i czujesz że żyjesz!! To TY! Pamiętaj nie jesteś dawcą narządów a pasjonatom osoba która tym żyje! 

 

I ty niby  doskonale czujesz jak to jest  choć nigdy nie  prowadziłaś motocykla,  nie jechałaś powyżej 250 km/h nie paliłaś gumy   lub  miałaś ułamków sekund by podjąć decyzje przed  wypadkiem lub uniknąć   własnej wpadki. Każdy świeżo pokonany kilometr  każde odkręcenie manetki   kade założenie kasku uczy czegoś nowego. 

 

Opisywać  swoje odczucia możesz dopiero jak   to wszytko przeżyjesz na własnej skórze i nie raz staniesz oko w oko ze śmiercią.

 

Także powodzenia w  nowych doznaniach 

Edytowane przez Buziak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciła Ciemna Strona Mocy :P

 

Ale się off-topic zrobił  :blink: Już nie wiem, kto chce kogo przewozić. 

Widzę, że Sylwia zluzowała, zrozumiała pewnie moje zachowanie i pewnie się poznamy w Futu.

 

W ramach rechabilitacji pożyczę kask roz. S na głowę, chyba, 54-56 cm.

 

Pozdrawiam

Pitbull, ten od kaczki  :decayed:

 

Ps. A Wolcia? Ehh...  :wub:  :P

"Try not to become a man of success but rather to become a man of value."
-- Albert Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra o mnie tu nie pisać bo jestem samowystarczalną motocyklistką :P  , plecaczkiem jedynie gdy moja maszyna odmówi posłuszeństwa  :mellow:

 

Buziak nie widać mnie bo maszyna mi szwankowała, a przy pogorszonych warunkach nie wybieram się na przejażdżki z powodu małego doświadczenia przy takich warunkach a po drugie by mnie gdzieś przypadkiem nie zwiało na drodze przy tych wiatrach  :whistling:

 

Wracając do tematu najlepiej by na plecak brał ktoś kto już jeździł z różnymi osobami, a do tego przy dobrych warunkach więc proponuje zgłosić się na wiosnę  :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wracając do tematu najlepiej by na plecak brał ktoś kto już jeździł z różnymi osobami, a do tego przy dobrych warunkach więc proponuje zgłosić się na wiosnę  :smile:

Głos rozsądku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra o mnie tu nie pisać bo jestem samowystarczalną motocyklistką :P  , plecaczkiem jedynie gdy moja maszyna odmówi posłuszeństwa  :mellow:

nie chcesz na GS'ie pojeździć jako plecak? miałbym szacun większy u admina za powożenie siostry jego  :laugh2: 

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisywać  swoje odczucia możesz dopiero jak   to wszytko przeżyjesz na własnej skórze i nie raz staniesz oko w oko ze śmiercią.

 

Jeździłam na plecaku... I to czuję! Jak bym sama jeździła pewnie bym czuła jeszcze inne emocje... Piszę jakie czuje będąc pasażerem.... A o śmierć otarłam się i to ciężko byłam sparaliżowana. Więc wiem co to znaczy życie. I oddech CHarona....

Edytowane przez Suchy-wolk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum żyje :-D

 

I nikt ciągle tematu nie zamknął

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta, to jest dział Offtopic. Po co miałbym więc to zamykać? Przyglądam się, nie komentuję... a ubawiłem się po pachy :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już artykuł dobił do 9 strony:P ale się rozpędziliście.... Mam jeszcze siostrzeńca, który jeździ na skuterze i też chciałaby aby ktoś go na motocyklu przewiózł.. :biggrin: Czy będzie też taka wrzawa:PP??? Trzeba go wkręcić:biggrin: ma 18 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpadam-nie biorę nikogo bez ładnych (.)(.) (oczu, żeby nie było :P) na plecak ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze siostrzeńca, który jeździ na skuterze i też chciałaby aby ktoś go na motocyklu przewiózł..

Obawiam się, że nie będzie tak mocnego odzewu jak w Twoim przypadku. Powód jest trywialny: siostrzeniec nie ma cycuszków :biggrin:

 

No chyba, że któraś z motokobitek go przewiezie....

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dożyję do następnego sezonu i jak będzie miał kask to mogę go przewieść w ramach zachęcenia Go do jazdy na motocykla .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chylon jak na litrze to ja też chcę być przewieziony :smile: hahahah Mam kask i kombi :smile:

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że nie będzie tak mocnego odzewu jak w Twoim przypadku. Powód jest trywialny: siostrzeniec nie ma cycuszków :biggrin:

dobre heheeh:)) No zobaczymy może będzie w sobotę razem ze mną :smile: No to Panie. Na wiosnę, która chętna przewieźć młodego :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry więcej plecaków nie wożę 

 

wzięłam raz jednego i starczy :biggrin::P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry więcej plecaków nie wożę

A kto nie tak dawno temu jechał u mnie na plecaku? :biggrin: Cóż za hipokryzja, Ciebie wożą a Ty co! :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry więcej plecaków nie wożę 

 

wzięłam raz jednego i starczy :biggrin::P

 

Wzięła go i już został. :biggrin:

"Try not to become a man of success but rather to become a man of value."
-- Albert Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

wzięłam raz jednego i starczy

Ja wzięłam go na plecak i został do Wigilii. P.S.: to był marzec :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wiecie, dlaczego ona jeździ na plecaku, bo tamten się do moto przyssał, jak glonojad :biggrin:

"Try not to become a man of success but rather to become a man of value."
-- Albert Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...