Skocz do zawartości

Coś W Stylu "przewieziesz Mnie ?"


mundurowy88

Rekomendowane odpowiedzi

jak to nie wiozłaś, a dzieciaków w dzień dziecka nie woziłaś czasem ?

Krzyś, nie woziła bo nie miała prawka jeszcze :smile: więc nie chciała ryzykować :smile:

 

 

 

a teraz dasz radę ?

- nooo jasne, ale na sankach   :hihi:

 

 

 

na priv pisała mi co innego

- wszystko musisz im wygadać :P

Juśka!.. gdzieś na tym forum widziałam taką oto wlepeczkę :

Widać, że chyba najwyższa pora, żeby znaleźć odpowiednik kobiecy :]

  jesssuuuuu....

Edytowane przez Juśka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Po wielkich zmianach życiowych powracam do życia moto nareszcie!! Póki co mocno inwestuje w strój rozglądam się za szkołą do prawka a na przyszły rok planuje być pełnoprawnym właścicielem motocykla! ( taki plan życie weryfikuje, ale działam) Aby nie być przelotnym plecakiem. Póki co zostaje mi siedzieć w domu  w swoim ukochanym stroju moto i czekać do przyszłego roku na realizacje marzeń bądź  Jak ktoś by wyruszał w trasę gdzieś dziewczyny chłopaki? to ja bym mogła się przyłączyć? Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam się zorganizuje a teraz migiem na 5 urodziny FŁM na Atlas Arenę w sobotę 09.07.2016 godz. 13.00 do 18.00. Chcę Cię tam zobaczyć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam kilka spraw na głowie i też pamiętam co było na forum... Po tym właśnie poście. A żeby nie było od samego początku mówiłam że myślę poważnie o motocyklach i pojawiłam się dopiero jak już mam jakąś wiedze :riding: na ich temat i swój sprzęt :)chylon będę będę nawet jak deszcz będzie padał!! nawet zbieram kilka osób i namawiam znajomych!

Edytowane przez aiwis (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam kilka spraw na głowie i też pamiętam co było na forum... Po tym właśnie poście. A żeby nie było od samego początku mówiłam że myślę poważnie o motocyklach i pojawiłam się dopiero jak już mam jakąś wiedze :riding: na ich temat i swój sprzęt :)chylon będę będę nawet jak deszcz będzie padał!! nawet zbieram kilka osób i namawiam znajomych!

Tak trzymaj Sylwia cieszę się że będziesz i jeszcze rekrutujesz znajomych lub znajome .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłabym w czwartek jak nie będzie padać na parkingu pasażu jak ktoś chętny a ma pojecie o swojej jezdzie i chce zabrać doświadczony plecak ktory zna wszelkie zasady jazdy jako plecak to piszcie bo nie wiem czy na czwartek zabierać kask i strój czy tylko po lookam sobie na wasze cudenka😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...