Skocz do zawartości

Coś W Stylu "przewieziesz Mnie ?"


mundurowy88

Rekomendowane odpowiedzi

Kup papier foto samoprzylepny

to machne kilka sztuk :smile:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź też wymyśl i zrób wersję dla motocyklistek :P

Edytowane przez Thebestof78 (wyświetl historię edycji)

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty wymyśl a ja zrobię :smile:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszcie się, że te wasze plecaczki to kobitki

nagabywanie żeby się przejechać ze mną spotyka mnie najczęściej zawianych facecików

ale cudze laski fajnie piszczą :smile:

zasada u mnie prosta "nie masz kasku nie siadasz"

Ja mam kask i nawet jakiś ciuch... ;)

128330.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to trzeba po cichutku,aby niesłyszała i szybciutko,żeby niewidziała :whistling::hihi:

a żądłem chcesz :-P

podpuszczaj Go dalej :-)

Edytowane przez Agusiaczek81 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha :biggrin: jak z "jajkiem".. i od razu na kolano ;) ale 8 były najlepsze :smile: chociaż nie.. rekreacyjna jazda przy Kaliskim - ale "weselnica" przybiła żółwika więc chyba bardzo jej się podobało ale nie wiem czy jazda z Tobą czy guma z moim kierownikiem obok :biggrin:  :riding:

Sama widzisz i przeżyłaś to na własnej skórze :biggrin: że ja tam mogę zabrać każdego :P nie ważne czy będę jeździł 8 czy wiózł "weselnice" dla mnie to bez różnicy :smile:

Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro, marz tak jakbyś miał żyć wiecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama widzisz i przeżyłaś to na własnej skórze :biggrin: że ja tam mogę zabrać każdego :P nie ważne czy będę jeździł 8 czy wiózł "weselnice" dla mnie to bez różnicy :smile:

 

szkoda że mieszkasz w Tomaszowie bo koleżanka jest z Aleksa :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że mieszkasz w Tomaszowie bo koleżanka jest z Aleksa :smile:

Obecnie mieszkam w Łodzi (w Tomaszowie bywam od czasu do czasu na weekendy), a poza tym dla mnie nie ma problemu przyjechać 50 czy 60 km :smile: tak więc jestem otwarty na propozycje :biggrin:

Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro, marz tak jakbyś miał żyć wiecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że mieszkasz w Tomaszowie bo koleżanka jest z Aleksa :smile:

Koło mnie? Lece przyczesać grzywkę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to w sobotę w kinie musicie się dogadać :biggrin:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama widzisz i przeżyłaś to na własnej skórze :biggrin: że ja tam mogę zabrać każdego :P nie ważne czy będę jeździł 8 czy wiózł "weselnice" dla mnie to bez różnicy :smile:

no ja wiem :biggrin: a 'weselnica' to przeze mnie :P  fajnie było...  :riding:  ... no i będzie... :biggrin:

"Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź też wymyśl i zrób wersję dla motocyklistek :P

 

Trzeba bedzie napisac ze Pierwsza i ostatnia przejażdżka, albo transport do piekła dla kamikaze  :biggrin: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

jeździło się super delikatnie aby jazda była radością :dance:

 

nie mogłam się powstrzymać... ^_^

tak, dokładnie właśnie tak to wyglądało :biggrin:

"Powiedz mi, że nigdy nie przystanąłeś przy swoim sprzęcie w garażu i nie ogarnęła cię nieopisana radość z powodu faktu, że ten motocykl się tam znajduje…"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Witajcie! Bardzo chciałabym jeszcze w tym roku jak tylko pogoda pozwoli przejechać się na motorze:) We wrześniu ktoś mnie przewiózł i zakochałam się w motorach. jako że sama jestem dość malutka i drobniutka na chwilę obecną nie mogę liczyć na własny motor... Ale ta prędkość adrenalina, chwilę kiedy umysł jest pusty jak się jedzie coś pięknego. Wszystkie problemy idą daleko daleko zapomina się o wszystkim. Cudowne chwilę. Jestem dość normalną kobietą:P jeśli nie wliczamy w to spontaniczności, szaleństwa i uśmiechu to w kategoriach normalności się jeszcze mieszczę:smile:. A po za tym też ryzykuje siadając na jednym miejscu z obcą osobą.... Trzeba mieć ogromny wachlarz zaufania. Ale cóż się nie robi dla spełniania marzeń:smile: To kto chętny??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo to jest strzał w 10 Suchy :laugh2:

 

ps. ja bym się pisał, ale z moim emeryckim R1200GS odpada stwierdzenie "Ale ta prędkość"  :decayed:

 

chociaż ostatnio spotkałem FZ1 na mieście, i się lekko zdziwił kierownik gdy zostawiłem go z tyłu heeen heeeeen :smile: (nie ma co, tryb Dynamic w emeryckim GS'ie swoje robi) B)

 

daje koleżanka foto, to pomyślimy - no nie ma w tym świecie nic za darmo :whistling: no i adminowi Suchemu nie można odmówić B)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:  Urocze! Zupełnie jak w dawnej reklamie "Cześć Aniu, tu Wojtek. Też mam 12 lat. Chętnie cię poznam..." tylko w drugą stronę. Dajcie znać po fakcie czy z wycieczki przypadkiem nie wracaliście pieszo ;) Z resztą szanowna autorka pytania również powinna poprosić o fotkę - może motocykl się nie spodoba? Albo motocyklista? Różnie można trafić, na przykład ja mógłbym podjechać i co wtedy? :P

 

n19fo8.jpg

KONTO PRZYGOTOWANE DO SKASOWANIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy faktycznie troszkę jest w tym prawdy:) Więc aby być uczciwą dam zdjęcie niby mam w avatarze ale cóż zachłanni jesteście:PPP więc ja też bym chciała w zamian zobaczyć komu powierzam swoje życie jeśli dojdzie do skutku przejażdżka ( ale dla mnie nie tyle jest ważne kto jest tam i tak jest kask:PP ale tak na poważnie chce aby to był kierowca który nie szpanuje tylko prowadzi z siłą i  rozwagą. :smile: Z głową z głową moi drodzy:) Chce doczekać czasów kiedy ja będę wozić innych:)http://iv.pl/images/02302117240085662643.jpg

Edytowane przez aiwis (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panów ruch, czekam(y) z niecierpliwością. A panie na dwóch kółkach - są tu przecież - zwykle mają opinie rozsądnieszych :P Moja maszyna nie zapewni oczekiwanej klasy wrażeń. Może administrator forum, skoro już rzucił fotkowe wyzwanie? A może Aiwis zechce wam pomóc w akcji mikołajowej? Byłoby przyjemne z pożytecznym :smile:

KONTO PRZYGOTOWANE DO SKASOWANIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może administrator forum, skoro już rzucił fotkowe wyzwanie? A może Aiwis zechce wam pomóc w akcji mikołajowej? Byłoby przyjemne z pożytecznym :smile:

A jak to widzisz??? Cóż bym miała zrobić z chęcią bym się przyłączyła:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jakiś czas udaje się pomóc koledze Jarkowi i powozić dziewczyny z ośrodka, więc nie widzę przeciwskazań by i koleżankę Sylwię powozić ;)

Tu masz moto:

https://www.bikepics.com/pics/2015%5C05%5C17%5Cbikepics-2741380-full.jpg

 

Tu masz jakiś pierwszy lepszy film, w którym trochę widać jak się tym jeździ, jest i kierownik ;)

 
(zmieniłem film, co by był forumowy ;))
 
Jak tylko będzie okazja, pogoda, i chęci, zapraszam na wycieczkę - jeśli oczywiście typ moto odpowiada - bo są różne opinie o GS'ie :laugh2:
(ps. nie wiem czy skombinuję kask, bo 2 pożyczyłem na pewien okres znajomej, więc.. jak się rozejrzysz za jakimś kaskiem na pożyczenie - może się przydać; oczywiście odpowiednie ubranie, bo bez tego ni hu hu ^_^ ).
 
B)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...