Skocz do zawartości

Honda Cbr600 F3 Pc31


Muodyv6

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Muodyv6

    27

  • BykuOCW

    8

  • JAKUBKO

    3

  • Gregory

    3

Top użytkownicy w tym temacie

Narazie lipnie;/ ale po nowym roku praca wre , Polerka felg pewno lag też , klocuszki przód już zamówione . W lampe z przodu wsadzam xenon tez dotrze po nowym roku . będą manetki CBR . pewno chromowane klamki ,stalowy oplot nad wydechem myśle ale to już w sezonie. i malowanie to też będe miał w lutym jakoś i jeszcze stelaż czaszy trzeba wyprostować bo jest lekko krzywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Całkiem fajnie, choć nie jestem fanem polerowanych rantów.

Jednemu się podoba drugiemu nie. ;) Dla mnie najważniejsze że mi się podoba i plecaczkowi, I napewno malowanie jakie będzie nie będzie się każdemu podobać, Każdy ma swój gust, a ja robię dla siebie;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

młody a do corsy byś mi mykną ranty felg?

bo ja jakoś się nie widzę z papierem wieczorem w domu przy felgach teraz kiedy moje życie straciło sens http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/disgusted.gif

:cheers: lekarz zabronił pić piwo przez miesiąc :angry:

 

o to nie ten post ;)

to miało być w felgach młodego

 

 

007.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

młody a do corsy byś mi mykną ranty felg?bo ja jakoś się nie widzę z papierem wieczorem w domu przy felgach teraz kiedy moje życie straciło sens http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/disgusted.gif :cheers: lekarz zabronił pić piwo przez miesiąc :angry:o to nie ten post ;)to miało być w felgach młodego

Hmm można się dogadać i mogę skoczyć je teraz akurat mam urlop;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Umył byś go jeszcze trochę ;P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie pasuje mi tutaj tłumik w macie i kierunki przod i tył :P Do tego naklejki i będzie za***iście :biggrin: Ciekawe jak ten lakier wygląda, bo z fot i tak i tak się nic nie zobaczy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie wygląda, dobra robota. W porównaniu ze starymi fotkami to efekt powalajacy :)gdzie malowałeś plastiki i bak?

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...