Skocz do zawartości

Runmageddon :d


ErR

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

 

w tym roku organizowana jest taka fajna impreza http://www.runmageddon.pl/ Jest to bieg na około 10 kilometrów z przeszkodami. Termin 13 kwietnia. Może ktoś jeszcze by się dołączył do mnie i do Krzysztofa ? (możliwe że jeszcze jacyś koledzy ode mnie z drużyny będą). 

 

Ogólnie to jest coś na zasadzie biegu katorżnika z przeszkodami a wzorowany na tym : 

 

czyli na Tough Murdder (miał się odbyć w tym roku w Polsce ale odwołali :sad2: .... )

 

No to jak ? ktoś chętny? My czekamy tydzień i się zgłaszamy.

 

Pzdr !

Edytowane przez rooland (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałbym się, ale jestem chyba zbyt ostrożny  :hihi:  200zł za wstęp + paliwo do przeżycia, ale brak jakiegokolwiek ubezpieczenia = zonk, później się słyszy o zgonach bo organizator nie zabezpieczył masowej imprezy, gdyż myślał że przyjedzie 20 osób  :decayed:

 

P.S. Tak serio, to wymiękłbym po 1 kilometrze  :blush:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałbym się, ale jestem chyba zbyt ostrożny  :hihi:  200zł za wstęp + paliwo do przeżycia, ale brak jakiegokolwiek ubezpieczenia = zonk, później się słyszy o zgonach bo organizator nie zabezpieczył masowej imprezy, gdyż myślał że przyjedzie 20 osób  :decayed:

 

P.S. Tak serio, to wymiękłbym po 1 kilometrze  :blush:

Suchy to zorganizuj jakiś komitet powitalny dla nas na mecie (czy. nosze i zimne piweczko) :hi:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie samobójstwo! :biggrin:

Mogę przyjść popatrzeć :P

"Powiedz mi, że nigdy nie przystanąłeś przy swoim sprzęcie w garażu i nie ogarnęła cię nieopisana radość z powodu faktu, że ten motocykl się tam znajduje…"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

odswieżam KOTLETA ! :biggrin: 

 

idzie ktoś tu ?

https://www.runmageddon.pl/imprezy/morderczy-trening-runmageddon-battle-arena-lodz-02-09-2017

 

a później w listopadzie na intro/rektuta ? 

https://www.runmageddon.pl/imprezy/final-lodz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 km :smile:  tylko hardcor mi został mi do zrobienia w tym roku jak skończę  dostanę  medal Weterana.

Rekruta zrobiłam w Myślenicach. 6 km po górach. 

Clasica w Warszawie. Miało być 12 km wyszło 15 km.

Polecam bo zabawa jest mega :smile: no i inaczej się biega podczas takich zawodów. Atmosfera i adrenalina robi swoje 😉 wiem bo osobiście nie lubię biegać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zginął guzik "lubię to". Jednak wiedz, że naciskałbym :biggrin: 

 

Suchy: Już powrócił! W nowej odsłonie niestety :biggrin:

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale 20 km to brzmi jak wyjazd na cały dzień :biggrin: 

ja póki co szukam se jakiejś ekipy na bardziej luźne wyjście, na pewno nie hardcore na 1szy raz,  bo samemu to nudno. 

 

PS. daj jeszcze jakieś porady :biggrin: bo koszulkę dostajemy od nich, a spodnie + buty to trzeba sobie jakieś zabrać, i czy po przejściach błotnych trzeba to liczyć na straty :biggrin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Darek_Lodz napisał:

buty to trzeba sobie jakieś zabrać, i czy po przejściach błotnych trzeba to liczyć na straty :biggrin:

Kiedyś biegałem. Zależy jaki masz sprzęt. Ja w domu płukałem z blota a potem klasycznie pralka i były jak nowe.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co do ciuchów to powiem tak różnie tobywa nieraz są podarte... od zasieków i przeszkód. Najlepiej kupią jakieś spodenki Decatlon lub jakieś stare spodenki.

Co do butów to tak jak pisze Piuriel. Ja mam stare buty i dają radę. Ale już na hardcora kupię buty bardziej profesjonalne inovy lub cross 3 lub 4.

Odemnie sporo znajomych będzie biegło w Łodzi jako początkujący. Ale nie martw sie rekrut nie jest trudny i ludzie wspólnie sobie pomagają na przeszkodach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dodam jeszcze ze 7 października bedzie morderczy trening Runmegeddonu w Łódzkim centrum sportow offroadowych. Polecam bo napewno bedzie ciekawie bo robia to zawodnicy Husarii wiem ze bedzie scianka.... trening 10 zl kosztuje wiec nie dużo a mozna spróbować swoich sił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10zł za ok 45sec to dużo. Więcej bym nie wytrzymał i tak :P

Zmobilizuje się to może za rok się skuszę na to.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to ma byc około 4 km do zrobienia z przeszkodami. Wiecej Runmageddon nie pozwolił zrobić. Dodam że jest to przygotowanie do finału ligii który bedzie w Łodzi.  Trening napewno będzie konkretny wiem bo jest prowadzony przez moich trenerów i wiem co oni potrafią. W razie czego też moge was zaprosić na treningi otwarte na Rudzkiej górze co wtorek godzina 19 za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...