Skocz do zawartości

Czwartkowe Spotkania


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

druga, co zrobiła ok 100 km lecąc trochę na około :biggrin:

Było zacnie. Trasa spoko. Szkoda tylko, że tyle progów zwalniających naustawiali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foty pierwsza klasa, ale chooperów nie było żadnych widze, więc głupio bym przy Was wyglądał :smile:

 

Oj takich "chińczyków" jak mój też nie ma ale Mnie nikt nie przegonił :smile: Chyba że na drodze :smile:

ekowkuchni.pl - Już niedługo zjesz zdrowo i smacznie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to w czwartek powtórka tylko tym razem już w trasę :biggrin: 

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie zawsze (sezon/warunki pogodowe) przed spotami czwartkowymi ktoś ze Stowarzyszenia proponuje w tym wątku wspólną trasę, zerknij na wcześniejsze wpisy.

Najczęściej większą grupą lecimy sobie gdzieś na miejscówkę na jedzonko i wracamy. Trasy są adekwatne do warunków pogodowych i grupa jedzie razem (jest prowadzący, zamykający i blokujący skrzyżowania).

Oczywiście nie ma obowiązku uczestniczyć we wspólnym przejeździe, a czasem już na miejscu kierownicy dogadują się kto gdzie chce jechać i mniejsze grupki startują w różnych kierunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko może niech nie robią off-topic i znajdą dobry temat ;), a w czwarteczek piękna pogoda, więc kto się stawia pod "ghost-plane"? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomahouk - myślę, że w środę coś we dwóch zmontujemy dłuższego bo przy takiej pogodzie żal koło domu jeździć :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planowana trasa na czwartek spotykamy się o godz. 18

 

 

Długość 53 km

 

https://goo.gl/maps/Si5iN

 

Miejscówka na jedzonko

 

McDonald's

ul. Pabianicka 59

 

PRZYPOMINAM O ZATANKOWANIU PRZED PRZYJAZDEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, w czwartek ma być 18 stopni a nie 8 :biggrin: Może wymyślimy nieco większą traskę niż ~50km ? O 20:00 ma być jeszcze ok. 14 stopni, więc warto to wykorzystać ;) Nie wiem jak reszta się na to zapatruje. Może jakiś Bełchatów ( Żłobnica :biggrin: ) itp. ? Co myślicie o tym ?

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce, dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos czy Zgniłe Błota juz otwarte ?

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za dłuższą trasą, ta zaproponowana jest ok ale na niepewne warunki pogodowe łatwo zawinąć się do domciu. Niestety jednak ciągniemy się głównie w ruchu miejskim wyprzedzając kolejne puszki na raty. Pogońmy gdzieś za miasto żeby cieszyć się jazdą. 

Może jednak się uda coś zmienić 

 

 

Tomahouk - myślę, że w środę coś we dwóch zmontujemy dłuższego bo przy takiej pogodzie żal koło domu jeździć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie nazywa profeska :smile:

Przyczepnosci.

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...