Skocz do zawartości

Czwartkowe Spotkania


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Będę nawiązywać znajomości chyba że pogoda da du*y :sad2:

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwa taka pogoda a ja w drodze na olsztyn :sad2: bawcie sie dobrze a ja sie pocieszam weselnym od Marcina :biggrin:

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy w końcu wszystko poskładało się tak,że mogłem zawitać na spot, to się Was najechało tyle, że niestety większości osób nie byłem w stanie zapamiętać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dziś lataliście? widziałem jakąś bandę na Aleksandrowskiej przy Wareckiej jadącą od strony Aleksandrowa ok godz. 20:30

Tam zasadniczo były 2 połączone ekipy. Jedna co jechała do Czarnego Stawu i druga, co zrobiła ok 100 km lecąc trochę na około :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem komu się tak śpieszyło  (przeleciały dwie maszyny) przed 18 wyprzedzając ciężarówkę biedronki na  Żeromskiego za Zieloną.

Pierwsze moto to kawa zx6 lub zx9  zielona z czarnym "nosem" ale komentarz dziadka na placu Barlickiego był bezcenny:

"No tak, porąbani gówniarze" :P

Edytowane przez ridrick (wyświetl historię edycji)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto dzis okolo 12-13 spalil gume na nowych sadach prze skrecie w prawo przy obywatelskiej? Jakis czarny motocykl ze zlotymi wstawkami, ladnie zakopcil przechodnie staneli i nie wiedzieli co z soba maja zrobic :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A kto dzis okolo 12-13 spalil gume na nowych sadach prze skrecie w prawo przy obywatelskiej? Jakis czarny motocykl ze zlotymi wstawkami, ladnie zakopcil przechodnie staneli i nie wiedzieli co z soba maja zrobic

To nie ja - niestety 

Dzisiaj mnie praca uziemiła niestety koparka poprzecinała instalację i musiałem garować na kolanach żeby to naprawić, a liczyłem że zdążę pod samolot - w ogóle jeden z tych męczących dni. Szkoda mi słońca i ciepłego asfaltu :biggrin: . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia super. Profil już zlajkowany :smile: tylko na jednym zdjęciu wyglądam jak bym jeździł z zamkniętymi oczkami, ale to nie wina fotografa :P

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...