Skocz do zawartości

Czwartkowe Spotkania


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

a ja chyba znów wymiękam chyba że ktoś wcześniej przyjedzie i pomoże mi zrobić biegi bo moja nóżka właśnie leży na biurku po porannej glebie :sad2:

http://motocykle-lodz.pl/uploads/imgs/flm_1428503391__biegi1.jpg

Też miałem taki problem i rozwiązałem go tymczasowo wkładając śrubę z dwiema nakrętkami. Jak chcesz dam Ci namiar do gościa z łodzi co handluje używanymi częściami do SV. Ma dużo gratów i może coś Ci wygrzebie. Ceny rozsądne, a i urwać coś się da. Co do spotu... Może jutro pojawię się po raz pierwszy w tym sezonie pod samolotem. Chyba najwyższa pora :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kovalchuck miałem to samo zanieś to na łąk ową do szkoły zawodowej gdzie uczą się spawac, wejście od tylu. Tam jest taki spec który Ci to pospawa za kilka groszy, ich szefuncio. Powiedz mu tylko ze juz coś takiego koledze spawal i super trzyma gdyby miał watpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna fotka - motocykle jeszcze z Jakiem-23 w tle - kawał historii!

"Be yourself, no matter what they say!"

Sting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem taki problem i rozwiązałem go tymczasowo wkładając śrubę z dwiema nakrętkami. Jak chcesz dam Ci namiar do gościa z łodzi co handluje używanymi częściami do SV. Ma dużo gratów i może coś Ci wygrzebie. Ceny rozsądne, a i urwać coś się da. Co do spotu... Może jutro pojawię się po raz pierwszy w tym sezonie pod samolotem. Chyba najwyższa pora :biggrin:

 

Ja chętnie przyjmę namiar do tego gościa z częściami do SV :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra! Napalony na czwartkowe latanko, śmigam do moto po 2 tygodniach przerwy i nawet kontrolkami do mnie nie zabłysnął... ;( to tyle z dzisiejszego lalatanka w moim wykonaniu... ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra! Napalony na czwartkowe latanko, śmigam do moto po 2 tygodniach przerwy i nawet kontrolkami do mnie nie zabłysnął... ;( to tyle z dzisiejszego lalatanka w moim wykonaniu... ;(

 

Czas najwyższy kupić nowy jak po paru dniach zdycha całkowicie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super pierwszy wspólny  wypad ,ale troszku zmarzłem ,troszkę chyba przemęczenie organizmu ze względu na pracę od 03;35 rano :sad2:  i nie wiem jak panowie po flaczkach w Jeżowie, ale ja oddałem je przed garażem <_< .Dzisiaj jak nóweczka wyspany gotów do następnej akcji typu ostra obstawka i różne takie takie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na forum widziałem informację o wspólnym wypadzie na tame na jeziorsko zdaje się w tę sobotę o 11 ale nie mogę znaleźć :/ może wspomóc gdzie to było? Bo z chęcią bym się z wami gdzieś przejechał ten pierwszy raz :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na forum widziałem informację o wspólnym wypadzie na tame na jeziorsko zdaje się w tę sobotę o 11 ale nie mogę znaleźć :/ może wspomóc gdzie to było? Bo z chęcią bym się z wami gdzieś przejechał ten pierwszy raz :biggrin:

 

Wypad będziesz miał jeszcze nie jeden a na pierwszy raz proponuje ci to. Zobaczysz co to Łutututu

 

http://motocykle-lodz.pl/topic/8676-obstawka-11042015-o-1700-w-usc-w-łodzi-na-pabianickiej-2/?p=188518

Edytowane przez tomahouk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wypad będziesz miał jeszcze nie jeden a na pierwszy raz proponuje ci to zobaczysz co to Łutututu

 

http://motocykle-lodz.pl/topic/8676-obstawka-11042015-o-1700-w-usc-w-łodzi-na-pabianickiej-2/?p=188518

 

Pewnie chodzi o tame nad zalewem sulejowskim w Smardzewicach ogolnie nic tam ciekawego nie ma :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

nie wiem jak panowie po flaczkach w Jeżowie, ale ja oddałem je przed garażem

 

Mój bęben przyjął flaczki bez trudności ale pewnie dlatego, że dostałem ostatni czyli z nowej paczki  :biggrin: .

Przejazd fajny, faktycznie chłodno mam nadzieję, że dzisiaj wszyscy zdrowi. Do zobaczenia jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planowana trasa na czwartek spotykamy się o godz. 18

Krótka  z uwagi na zapadające wcześniej ciemności

 

Długość 53 km

 

https://goo.gl/maps/Si5iN

 

Miejscówka na jedzonko

 

McDonald's

ul. Pabianicka 59

 

PRZYPOMINAM O ZATANKOWANIU PRZED PRZYJAZDEM

Edytowane przez tomahouk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...