Skocz do zawartości

Czwartkowe Spotkania


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

No fajnie kurcze fajnie ja juz sie kuruje ale jeszcze ta pogoda jest podstepna jak ktos to napisał. Mam nadzieje ze za jakis czas uda mi sie przyjechac i poznac nowe twarze :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ja juz sie kuruje

 

a to dziwnie wyszło bo jak staliśmy pod halą to przeleciałeś swoją hajką ul. Politechniki i kilka osób Cię rozpoznało ( no chyba, że masz sobowtóra moto i kombi )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos przed 16 tez wokol hali latales/latala taka hayka ;> stalismy z Aidkiem i tak kminilismy...

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie na moto bylem ostatnio prawie 2 tyg temu takze nie mam mozliwosci zebym wczoraj jezdzil tym bardziej ze tak jak pisalem jestem jeszcze przeziebiony musi ktos miec takie cos podobne do mojego :smile: a jaki koles mial kask bo ja mam biały :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś plany na ten czwartek ??? Ktoś Coś ?

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna pogoda to sądzę że dużo osób bd :biggrin: Zaraz się znowu zacznie. Nie bd nawet trzeba pisać czy ktoś będzie a ponad 100 motocykli :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy :biggrin: ja w czwartek pracuje do 14 :biggrin: i mam zamiar tego dnia spalić trochę paliwka :biggrin:

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26.03 w czwartek:

"Władze Łodzi i klub żużlowy Orzeł Łódź zapraszają do wzięcia udziału w paradzie wszystkich miłośników motocykli. W czwartek 26 marca ulicą Piotrkowską przejadą zawodnicy klubu Orzeł Łódź. Żużlowcy wyruszą na Placu Wolności, zatrzymają się w Pasażu Schillera. Parada motocykli rozpocznie się o godzinie 18:00 na Placu Wolności. Po paradzie motocykle zostaną poświęcone pod łódzką katedrą." - znalezione na FB ;) 

 

Czy to Carrefour na Chojnach? :biggrin: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gitara. Ale spotykamy się o 17 na hali i o 17.30 ruszamy na plac wolności grupowo czy każdy samemu dojeżdza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też za grupą :biggrin: 17:00 samolot widmo :biggrin:

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek bede, ale gdzies na 17.30 mam nadzieje ze zdaze na wspolny przejazd

HONDA CBR 929RR icon3.png

KAWASAKI ZX10R   icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja też tak będę 17:30 samolot widmo, czekam na resztę do 17:50 i później jedziemy na plac wolności. Może by kto chce widmo to widmo a kto nie zdąży to już plac. i malina :biggrin:

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę o 17 pod widmo samolotem.

 

To może od razu ustalmy którędy będziemy jechać na plac żeby łatwiej było rój utrzymać :biggrin: i może jakiś szerszeń dołączy po drodze .

Najprościej Wólczańska, Kościuszki/Zachodnia i Legionów ale wąskie gardło jest przy Mickiewicza i Światła nas podzielą (jak będzie nas dużo).

Może Politechniki/Żeromskiego > Zamenhofa i do Kościuszki ? 

Można trochę dookoła więcej miejsca ale korki pewnie będą Politechniki > Radwańska > Parkowa> JPII/Włókniarzy > Srebrzyńska > Ogrodowa >Nowomiejska  

Wszędzie korki o tej godzinie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, poszukuję informatora, do którego będę mógł zadzwonić i dowiedzieć się co się dzieje na placu/ ew. gdzie będziecie latać jak będzie po paradzie :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli szukasz nałogowego fejsbukowicza  :smile:

który nawet jak idzie się odlać, to musi to oglosic calemu swiatu :biggrin:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli szukasz nałogowego fejsbukowicza  :smile:

który nawet jak idzie się odlać, to musi to oglosic calemu swiatu :biggrin:

Nie przesadzajmy :biggrin: Wystarczy, że odbierze tel lub smsa :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepokoi mnie zapowiedz deszczu w czwartek.

A jak jest na Waszych pogodynkach ?

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...