Skocz do zawartości

Czwartkowe Spotkania


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Czy dałem radę to trudno powiedzieć, raczej to grupa właśnie nie pozwoliła mi się zgubić :smile:

Jak będziesz za tydzień chinolem to i ja będę miał argument przewietrzyć Junaka ponownie :biggrin:

 

No postaram się. A ty ruszasz na spot z teo? Ja ruszam z włókniarzy/wielkopolska to możemy się jakoś wcześniej zgadać po drodze.

ekowkuchni.pl - Już niedługo zjesz zdrowo i smacznie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A ty ruszasz na spot z teo?

Nie, sprzęt mam między Zgierzem a Aleksem, ale jeżdżę zawsze przez skrzyżowanie Włókniarzy/Wielkopolska. Możemy się pod "makiem" np spotkać, ale obgadamy to na priv jeszcze, bo nie wiem jak będę miał jazdy wyznaczone w przyszłym tygodniu - jeśli wypadną w czwartek to na spot nie pojadę niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, sprzęt mam między Zgierzem a Aleksem, ale jeżdżę zawsze przez skrzyżowanie Włókniarzy/Wielkopolska. Możemy się pod "makiem" np spotkać, ale obgadamy to na priv jeszcze, bo nie wiem jak będę miał jazdy wyznaczone w przyszłym tygodniu - jeśli wypadną w czwartek to na spot nie pojadę niestety.

 Ok.

ekowkuchni.pl - Już niedługo zjesz zdrowo i smacznie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek 26.03 to się chyba spotkamy na placu wolności ?

http://motocykle-lodz.pl/topic/9027-parada-na-piotrkowskiej-26032015/?p=193814

 

parada to nic przyjemnego dla moto ale w końcu mamy coś na kształt motocyklowej masy krytycznej więc uważam, że powinniśmy stawić się tłumnie aby pokazać jaka że moc jest z nami :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię że nie ale pewnie policmajstrów i straszaków miejskich to będzie pełno. 

To dobra okazja żeby dać świadectwo, że motocykliści to nie ..dawcy, szaleńcy itd.

Pewnie będzie jakaś telewizja więc nie dajmy im materiału do tendencyjnego reportażu jak to niebezpieczny nie obliczalny szaleniec latał na gumie - przerażająca historia z tego może wyjść.  :biggrin:  Zresztą w świetle ostatnich wydarzeń (przejażdżka krosem po pasażu handlowym) pewnie będą tylko czekali żeby coś takiego nakręcić.

 

Jakieś łutututu to spoko obowiązkowo ale pokażmy się z dobrej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po paradzie to jak zawsze  :biggrin:  Rock the Road chociaż ja ta zasadniczo grzecznie jeżdżę oponę mam za nową na palenie, a moto do stunterskich sztuczek nie przygotowane (pomijając brak takich umiejętności) ale kamerkę wezmę także jakbyś znowu poczuł wiosnę to podjadę bliżej żebyś miał pamiątkę.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planowana trasa na czwartek spotykamy się o godz. 18

Krótka  z uwagi na zapadające wcześniej ciemności

 

Długość 56 km

 

https://goo.gl/maps/1sv4o

 

Miejscówka na jedzonko

 

https://www.dagrasso.pl/brzeziny

 

Brzeziny
ul. Fredry 7

 

PRZYPOMINAM O ZATANKOWANIU PRZED PRZYJAZDEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie ktoś leciał na spot przez włókniarzy/lutomierska ? 

ja bede startował o 18 z limanowskiego, jak chcesz to podjedz przed 18 pod sklep to polecimy razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bede startował o 18 z limanowskiego, jak chcesz to podjedz przed 18 pod sklep to polecimy razem

 

Jednak uda się wyjść z pracy jak człowiek :smile: podjadę chwilę przed 18 na limanowskiego 213. 

ekowkuchni.pl - Już niedługo zjesz zdrowo i smacznie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...