Skocz do zawartości

Czwartkowe Spotkania


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

twardziele :biggrin: chociaż ciepło dzisiaj było nawet. a ja puchą, ech. 2 minuty, ale zawsze coś :biggrin: :D

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy ale ja byłem w domu po 23:00. Dojechałem na grubej rezerwie  :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIT, ale mi frajdę zrobiłeś, jeszcze się nie widziałem od Tyłu :biggrin:
Może to nie ten wątek, ale dziś ma być i już jest śliczna pogoda! Niestety do 18 w pracy, ale po 18, na pewno robię rundkę. Więc jeśli ktoś szuka kompana to piszcie.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było dzisiaj tez zamierzam pogonić ale niestety o 19 tej muszę być w pracy jakby sprawnie poszło to może jeszcze wieczorkiem się pokręcę po mieście.

Ale puki co może  w ciągu dnia też jakiś przelot zrobię modlitwy zostały wysłuchane i :hihi: przyszła WIOSNA B)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twardziele :biggrin: chociaż ciepło dzisiaj było nawet. a ja puchą, ech. 2 minuty, ale zawsze coś :biggrin: :biggrin:

przynajmniej się ugrzałam w Twoim autku,za bardzo wiosną mi zawiało :/

po powrocie 3h pod kołdrą siedziałam i się trzęsłam...ale było warto :biggrin: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co bryśki? Lecim ? Jak coś, monitoruję forum do 19:10 a poźnij lecę ;)
Dobra, wkręcam Aku i rozgrzewam - 795-580-252

Edytowane przez Rogal (wyświetl historię edycji)

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne :smile:

Standardowo jak podjeżdżasz pierwszy raz, wszyscy się patrzą i widzisz w ich spojrzeniach "Kto to kurna jest"...
Ale normalnie parkujesz obok, ściągasz kask i do wszystkich mówisz "SIEMA" i włączasz się do rozmowy i dalej już jest GIT :biggrin:

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe to mnie niebawem to wytykanie czeka :P a jak w czwartek jedziecie się gdzieś przejechać po spotkaniu to daleko jeździcie? Dużo kilometrów robicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego guzik, musisz odkopać kilka-kilkanaście stron do tyłu, to zobaczysz jakie trasy są proponowane. Wcześniej w tym temacie jest podawany plan (trasa, miejsce na szamanko itp), z tego co widziałem (bo nie miałem okazji zbyt często bywać) to trasy w koło komina ale te 100 km bywało robione :smile:

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długość tras czwartkowych zależy głównie od zachmurzenia i temperatury. Jak jest zimno to 50-60 km, jak średnio ok. 120 a jak ciepło to 150-300. Różnie... ale nie raz bywały czwartki, że przyjechałem zalany i zalewałem drugi raz :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...