Skocz do zawartości

Czwartkowe Spotkania


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

no wczoraj jakiś facet wyskoczył do nas że parking płatny.. :biggrin: nie martw się, nikt nie zapłacił, i płacił nie będzie 

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę o 18 puchą. Ostatnia szansa na przekazanie szczoteczek i past do zębów na akcję :smile:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie było zobaczyć wasze mordki, było wesolo, aaa i oczywiście jak mógłbym zapomnieć o naszej kochanej Glebie, skarbie brawo 9:0 dla motuuuunga :P tak wiem że miałem nie mówić ale jeszcze przez 10 min stałem i sie lałem  :P  :decayed:  :riding:

a na przyszły sezon jak nie obniżysz go albo nie wymienisz na coś mniejszego to ci dla własnego bezpieczeństwa spale to moto  :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie było zobaczyć wasze mordki, było wesolo, aaa i oczywiście jak mógłbym zapomnieć o naszej kochanej Glebie, skarbie brawo 9:0 dla motuuuunga :P tak wiem że miałem nie mówić ale jeszcze przez 10 min stałem i sie lałem  :P  :decayed:  :riding:

a na przyszły sezon jak nie obniżysz go albo nie wymienisz na coś mniejszego to ci dla własnego bezpieczeństwa spale to moto  :biggrin:

kosmaty! FOCH!...pozwól że się nie wypowiem w temacie.

Zawsze jak stoisz i się gapisz tak się dzieje.

A jak już sobie żartujemy był taki demotywator- "Nie pytaj!Pomusz" (tak,przez "sz",żeby nikt elokwentny się nie doczepił)

Tomek opowiadaj nie było mi danę tym razem tego zobaczyć hehehe

tomahouk -przestane przyjeżdżać...poważnie.Gleba się obraziła!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam oj tam, grunt że byłem na miejscu i mogłem pomóc, 


 

 

kosmaty! FOCH
namówiłaś mnie  :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam lepszy pomysł... Zróbmy zrzutkę i dorzućmy Glebie na gmole :biggrin: Hahah nie fochuj się ;) :*

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce, dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to tylko z myślą o Twoim bezpieczeństwie i oczywiście o kosztach malowania :P Tak z czystego serduszka :biggrin: hehe ;) Nie smuć się, zdarza się najlepszym ;) Z resztą ja jestem tego najlepszym przykładem hahahaha :biggrin:

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce, dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...